Zamknij
REKLAMA

Ci kierowcy z powiatu świeckiego nie wytrzeźwieli po weekendzie. Wpadli w ręce policjantów w Nowych Marzach

11:53, 10.09.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

350 skontrolowanych kierowców - to efekty działań prowadzonych przez „drogówkę" ze Świecia, wymierzonych przeciwko pijanym użytkownikom dróg. Niestety, nie obyło się bez kierujących po alkoholu.

W poniedziałek 9 września policjanci ruchu drogowego ze Świecia prowadzili działania ukierunkowane na ujawnienie nietrzeźwych kierowców. Skontrolowali tych jadących autostradą w Nowych Marzach. Policyjna akcja trwała od godziny 5:00 do 8:30.

Mundurowi pod kątem trzeźwości przebadali aż 350 kierowców. Dwóch zdecydowało się prowadzić po alkoholu.

0 7.30 policjanci zatrzymali kierowcę nissana. 53-letni mieszkaniec powiatu świeckiego popełnił wykroczenie – „wydmuchał" 0,33 promila. Dwadzieścia minut później w ręce mundurowych wpadł kierujący ciężarową scanią. 29-latek ze Świecia miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni stracili prawo jazdy, za co odpowiedzą przed sadem.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o powstrzymywanie się od spożywania alkoholu i ryzykowania jazdy pod jego wpływem. Ryzyko spowodowania wypadku przez kierującego pod wpływem alkoholu jest duże i często staje się przyczyną wielu tragedii, gdzie na drodze giną bądź tracą zdrowie ludzie.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KtośKtoś

0 0

Staną przed "sadem"? 17:35, 11.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone