Zamknij

Zatrzymali sprawców napadu, teraz dostali podziękowania

10:17, 09.03.2020 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Tadeusz Rokoszewski, prezes Spółdzielni Rolniczo-Handlowej w Lnianie, złożył podziękowania wszystkim policjantom, którzy przyczynili się do zatrzymania sprawców napadu na sklep w Brzemionach.

Do zdarzenia doszło 24.02.2020 r. w Brzemionach (gm. Lniano, pow. Świecki). Dwóch zamaskowanych sprawców wbiegło do sklepu z przedmiotem przypominającym broń  i obezwładniło sprzedawczynię. W wyniku rabunku spółdzielnia poniosła straty na ponad 3000 zł. Kobiecie na szczęście nic się nie stało. Bandyci uciekli z miejsca, jak się później okazało, kradzionym samochodem. Dzięki sprawnej akcji policji i współdziałaniu policjantów województwa kujawsko-pomorskiego, doszło do zatrzymania sprawców tego zdarzenia na terenie Komendy Miejskiej Policji  w Toruniu.

Prezes Spółdzielni złożył podziękowania na ręce p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu Jarosława Zdunka, podkreślając że należą się one wszystkim policjantom, których działania przyczyniły się do tak sprawnie przeprowadzonej akcji.

- Wyrażamy słowa uznania za odwagę i profesjonalizm w walce z przestępczością - mówił prezes na spotkaniu z komendantem. - Jesteśmy wdzięczni za codzienną prewencyjną służbę, która służy ochronie naszych sklepów. To bardzo budujące móc usłyszeć takie słowa i  wiedzieć, że nasza praca spotyka się z uznaniem społeczeństwa.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JarekJarek

0 1

To jest ich zassss obowiązek. 12:23, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA