Zamknij

Założył kradzione tablice, by zatankować za darmo

10:00, 02.06.2020 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielne popołudnie mieszkaniec powiatu grudziądzkiego zatankował na dwóch stacjach paliw w Świeciu i odjeżdżał bez płacenia. Policjanci, którzy zatrzymali go w Głogówku, znaleźli przy nim...

Do "sprytnego" procederu doszło 31.05.2020 r. około godz. 14.30. Sprawca najpierw ukradł tablice rejestracyjne, przymocował je do swojego samochodu i na dwóch stacjach benzynowych zatankował bez płacenie.
Zaalarmowany oficer dyżurny poinformował o tym patrole krążące po mieście. Policjanci, którzy pełnili służbę najbliżej danej stacji, przeanalizowali możliwe drogi ucieczki kierowcy audi.

- Jak się okazało ich przypuszczenia potwierdziły się i w miejscowości Głogówko Królewskie zatrzymali kierującego pojazdem audi, 27-letniego mężczyznę, który przyznał się do kradzieży tablic i paliwa - informuje sierż.szt. Damian Ejankowski, rzecznik KPP Świecie. - Podczas kontroli mundurowi u mężczyzny znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie wykazało, że była to marihuana. Dodatkowo wstępne badania wykazały że 27- latek kierował pojazdem będąc po użyciu środków odurzających. Zgodnie z kodeksem karnym zatrzymanemu grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1591079643801[/ALERT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

//

0 0

A Lar se chodzi. 10:42, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA