Zamknij
REKLAMA

Lubisz stare zdjęcia Świecia? Oglądaj na Swiecie24.pl i dziel się z innymi na naszym portalu

14:16, 13.07.2017 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Wszystkich pasjonatów historii naszego miasta zachęcamy do odwiedzania i współtworzenia nowego działu na portalu Swiecie24.pl. "Świecie z dawnych lat" ma pokazać, jak nasze miasto wyglądało w przeszłości.

Stare zdjęcia i widokówki Świecia publikujemy od początku istnienia naszego portalu w różnych artykułach dotyczących historii naszego miasta i facebookowej stronie Świecie24 - lokalny portal informacyjny. Teraz postanowiliśmy umieścić je w jednym dziale, aby pasjonaci historii Świecia w łatwy sposób mieli do nich dostęp.

Na początek zachęcamy do sprawdzenia, jak przed laty wyglądał zamek z lotu ptaka, jak duży ruch panował w świeckim porcie oraz jak przed wojną wyglądał szkoła podstawowa nr 1 (na zdjęciu widać małe drzewka, które niedawno wycięto).

Pasjonatów historii i kolekcjonerów zachęcamy do współtworzenia działu "Świecie z dawnych lat". Masz stare widokówki lub grafiki przedstawiające różne zakątki naszego miasta, a może dysponujesz zdjęciami rodzinnymi wykonanymi na przykład na starym świeckim moście lub na Dużym Rynku? Prześlij je do nas i pochwal się przed innymi Czytelnikami. Na materiały czekamy pod adresem [email protected]

REKLAMA
(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone