Zamknij
REKLAMA

Jarmark Wielkanocny w Świeciu

08:45, 15.03.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy wystawców, handlowców oraz twórców rękodzieła artystycznego do prezentacji i sprzedaży swoich produktów w czasie Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się 10 kwietnia 2022 roku w godz. 15:00-19:00 w Parku przy OKSiR w Świeciu.

Udział wystawców w jarmarku jest bezpłatny!

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy elektronicznie do 01 kwietnia 2022 roku. Na podstawie przesłanego Formularza zgłoszeniowego Organizator dokona weryfikacji asortymentu w celu dopuszczenia do sprzedaży podczas Jarmarku Wielkanocnego.

Wystawca ma prawo do rezerwacji powierzchni handlowej, jednak w przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator ma prawo do przyznania powierzchni mniejszej niż wnioskowana. We własnym zakresie należy zorganizować stoisko (namiot, stoły, krzesła, przedłużacze) oraz wyposażyć je indywidualnie w podręczny sprzęt gaśniczy. Organizator zapewnia przyłącze energetyczne po wcześniejsze konsultacji z Wystawcą.

Po dokonaniu akceptacji zgłoszenia Organizator prześle e-mailem ostateczne Potwierdzenie uczestnictwa w jarmarku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem jarmarku - Wiktorią Nowakowską: tel. 795 180 114, e-mail: [email protected].

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Jarmarku Wielkanocnego 2022. Przesłanie Formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

DO POBRANIA:

REGULAMIN JARMARKU      

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%