Zamknij
REKLAMA

Finał WOŚP w naszym powiecie. Zobacz zapowiedź weekendu

15:55, 11.01.2018 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
Krzysztof Nowicki

Najbliższy weekend będzie pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę zagra już po raz 26. Zobacz jak będziemy obchodzić Finał WOŚP w naszym powiecie.

13 stycznia, sobota, Świecie
Spotkanie grona literackiego Zielony Kot

Warsztaty twórczego pisania, które poprowadzi Kinga Willim (tel. 503-172-876) odbędą się w godz. 11:00-14:00 w Sali konferencyjnej OKSiR. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby piszące, jak i te, które dopiero chcą zacząć pisać, sprawdzić się w tej dziedzinie, a także osoby, które lubią czytać i komentować literaturę. Nie trzeba przyjść punktualnie, można dołączyć do spotkania w każdym momencie.
Wstęp wolny

13 stycznia, sobota, Świecie
„Kilometry dla zdrowia” – park wodny gra z WOŚP

- Wspólnie ze Stowarzyszeniem Razem dla Świecia zapraszamy na wyjątkowe, sportowe wyzwanie – mówi Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego w Świeciu. - 13 stycznia od godziny 12 do 22 będziemy bić Kilometry dla Zdrowia!

Każdy z uczestników zabawy stanie przed trzema zadaniami: przepłynięciem 1 kilometra, przebiegnięciem 3 kilometrów na bieżni i przejechaniem 10 kilometrów na rowerze stacjonarnym. Jedynym warunkiem do wzięcia udziału w imprezie jest „wrzutka” do orkiestrowej puszki. 

13 stycznia, sobota, Świecie
Kręcimy kilometry dla WOŚP  - 24-godzinny maraton rowerowo- biegowy

Stowarzyszenie Obywatelska Inicjatywa Offroadowa zaprasza wszystkich chętnych na 24h maraton rowerowo biegowy na Stadionie Miejskim WDA Świecie.
Celem jest zbiórka datków do puszki WOŚP, aktywnie spędzony czas, dobre towarzystwo i utrzymanie ognia w ognisku. Będą kiełbaski i podobnie jak rok temu świetna zabawa z rywalizacją w tle.
Start – sobota 13.01 o godz. 15
Meta – niedziela 14.01 o godz. 15

14 stycznia, niedziela, Świecie
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świeciu

Program:
godz. 17:00 - koncert zespołów wokalnych SOK „Stokrotka”
godz. 17:30 - koncert Studia Piosenki OKSiR
godz. 18:00 - licytacje gadżetów WOŚP oraz złotego serduszka
godz. 18:30 - widowisko taneczne „Dwa Światy”
godz. 19:15 - licytacje kolejnych serduszek oraz pozostałych przedmiotów
godz. 19:45 - koncert Przemysława Drewkowskiego
godz. 20.00 - „Światełko do nieba”
Pozostałe atrakcje:
• sklepik licytacyjny
• malowanie twarzy dla najmłodszych
• słodka dziurka
• wielki plac zabaw
WOLONTARIUSZE KWESTUJĄ NA ULICACH ŚWIECIA OD GODZ. 8:00
Imprezy towarzyszące:
Halowy Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn
13.01.2018, 9:00, Hala Widowiskowo-Sportowa
informacje i zapisy Katarzyna Zalewska tel. 504 237 141
(wpisowe od drużyny 150 zł - cała kwota zostanie przeznaczona na rzecz Fundacji WOŚP)
Organizatorzy: OKSiR w Świeciu, SOK „Stokrotka”, Hufiec Powiat Świecie, TKKF „Celuloza”.
CEGIEŁKI NA RZECZ WOŚP MINIMUM 5 ZŁ

14 stycznia, niedziela, Czaple
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czaplach

Impreza rozpocznie się o godz. 15:00 w Świetlicy Wiejskiej.
Godz. 15:30 – kąpiel morsów w jeziorze, występy artystyczne dzieci i pokaz pierwszej pomocy w Szkole Podstawowej w Czaplach, pokaz karate kyokushin, turniej rodzinny, wielka licytacja, loteria fantowa,
Godz. 19:00 – koncert zespołu Adelibanda, uczestników programów „Mam talent’ i „Must be the music”,
Godz. 20:00 – Światełko do nieba.
Ponadto: aukcja stolikowa książek, rękodzieła i smakowitości, porady dietetyka, pomiar cukru i ciśnienia krwi, stanowiska kosmetyczne i masażu, kącik dla dzieci, zdjęcia z minionkiem.
Orkiestrowy bus Świecie-Czaple wyjeżdża o godz. 14:45, a wraca o 20:10. Trasa przejazdu: Biblioteka w Świeciu (ul. Sienkiewicza 4), Marianki przystanek autobusowy przy ul. Wyszyńskiego, Sulnówko, Sulnowo, Dziki, Ernestowo (przystanki autobusowe).
Wstęp wolny  

14 stycznia, niedziela, Laskowice
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Laskowicach

Impreza rozpocznie się o godz. 15:00 w Domu Kultury.
W programie: występ zespołu animacyjnego – Fundacja Grupa T z Torunia, koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży z Laskowic, Światełko do nieba.
Ponadto w trakcie występów będą licytacje, kącik dla dzieci: malowanie twarzy, skręcanie balonów, a także pyszne ciasto, kawa i herbata.
Wstęp wolny

14 stycznia, niedziela, Pruszcz
Gramy z WOŚP – gmina Pruszcz

Koncert w Pruszczu (sala GOKSiR) od 15:00 do 18:00,
w Serocku (Dom Kultury „Ostoja”) od 16:00 do 19:00.
Program:
- zbiórka do puszek przez cały dzień,
- koncert Orkiestry Dętej GOKSiR, 
- koncert wokalistów Akademii Piosenki i Ogniska Muzycznego /
  pokazy formacji tanecznej BOHEMA i GABI
- występy grup artystycznych szkół w Pruszczu i Serocku, 
- dziecięcy zespół folklorystyczny „Czerwone Jabłuszko” (SP Łowinek), 
- wokalistki z klas gimnazjalnych w Zbrachlinie (SP Niewieścin).
Wstęp wolny

14 stycznia, niedziela, Jeżewo
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jeżewie

Impreza rozpocznie się o godz. 16:00 w Domu Kultury.
W programie:
- występy chóru „Rozśpiewane Jeżewo”,
- konkursy dla mieszkańców,
- występ zespołu tanecznego „Ale Babki”,
- występ zespołu animacyjnego – Fundacja Grupa T z Torunia,
- występy finalistów I gminnego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych,
- Światełko do nieba.
W trakcie występów będą licytacje, kącik dla dzieci: malowanie twarzy, skręcanie balonów, a także pyszne ciasto, kawa i herbata.
W Hali Sportowej w Jeżewie odbędą się turnieje w piłkę nożną halową:
- o puchar Wójta Gminy Jeżewo (13 stycznia, sobota, godz. 10:40),
- o puchar firmy Celcom sp. z o.o. (14 stycznia, niedziela, godz. 13:00)
Wstęp wolny

14 stycznia, niedziela, Osie
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Osie
Od godz. 8:00 do 12:00 w Osiu, Łążku oraz w Przystanku Tleń i hotelu Evita w Tleniu wolontariusze będą zbierali datki. O godz. 17:00 na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu rozpocznie się licytacja kalendarzy, koszulek, dvd i innych rzeczy. W trakcie finału wystąpią gitarzyści: Filip Topoliński i Bartosz Niedzielski, a także Joanna Kater, Zuzanna Zawadzińską i Julia Kołodziejczak. Oprócz tego swój repertuar w wersjach akustycznych zaprezentują lokalne zespoły: Black Water Guys oraz Disorders. Zebrani obejrzą także występ grupy tanecznej AMOS i wysłuchają utworów w wykonaniu podopiecznych Studia Piosenki. Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego zaprezentuje jak udzielać pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.
Wstęp wolny

 

(E.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

aaaaaa

1 2

Niech się kręci, to co dobre!!! 15:17, 12.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

????????

2 0

Może chcecie na licytację krawat jakiegoś samobójcy? ???? 11:29, 14.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiotrPiotr

0 0

Kiedys bylo wiecej akcji spotanicznej teraz to tylko same nudy , 01:56, 17.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma GEDEON MEDIA Krzysztof Nowicki, 86-105 Świecie, ul. Krausego 4/17, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów. Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby: dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań,zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym, aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcą usług IT, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.

Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez GEDEON MEDIA Krzysztof Nowicki, 86-105 Świecie, ul. Krausego 4/17 i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności..

Zgadzam sięNie teraz
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone