Zamknij
REKLAMA

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych

19.04, 20.12.2022 . Aktualizacja: 19.04, 20.12.2022
Fot. Pixabay

Pożyczki w domu wciąż są bardzo popularne ze względu na łatwość uzyskania szybkiej gotówki. To alternatywa dla pożyczek przez Internet, z których środki przelewane są na nasze konta bankowe. Wiele osób decyduje się na wzięcie takie zobowiązania jak pożyczki prywatne w domu klienta. Działają na bardzo podobnych zasadach co pożyczki udzielane online,  jednak mają kilka widocznych różnic. Na czym one polegają i dla kogo przeznaczone są pożyczki do domu?

Na czym polegają pożyczki do domu?

Jest to bardzo wygodny sposób otrzymania potrzebnej gotówki. Pożyczka z obsługą domową jest wybierana przez osoby, które nie mają dostępu do Internetu albo nie posiadają konta bankowego lub ich rachunki zajęła firma komornicza. Taka usługa jest wykorzystywana głównie przez osoby starsze i mniej zamożne, które nie mogą pozwolić sobie na internet domowy. Mogą być też alternatywą dla pożyczek udzielanych w oddziałach banków i parabanków, dla tych, którzy wolą bezpośredni kontakt z agentem. W tym wypadku wnioskowaną przez nas kwotę pożyczki otrzymujemy w formie gotówki do rąk własnych po podpisaniu przez nas umowy pożyczkowej. W takim wypadku samodzielnie możemy zapytać o warunki pożyczki bez potrzeby kontaktu na infolinię banku lub firmy parabankowej. Pozyczki do domu klienta i pożyczki bez zdolności są udzielane nawet osobom, które mają złą historię kredytową w BIK i niespłacone długi. Agent na miejscu sprawdza nasze dane, a do podpisania umowy pożyczkowej wystarczy nam jedynie dowód osobisty. Przeczytaj także pożyczki długoterminowe dla zadłużonych

Jak zaciągnąć pożyczkę w domu?

Aby otrzymać taką pożyczkę, musimy spełnić kilka ważnych warunków. Przede wszystkim potrzebujemy ważnego dowodu osobistego oraz stałego meldunku. Jest on konieczny, ponieważ raty pożyczki będą najczęściej odbierane od nas osobiście przez agenta finansowego. W umowie pożyczki możemy oczywiście zaznaczyć, że wolimy spłacać raty w formie przelewu bankowego. Wiele osób decyduje się jednak na spłatę poprzez przekazanie gotówki do rąk agenta, który co miesiąc odwiedza nas w domu. Za każdym razem po opłaceniu kolejnej części pożyczki, agent wypisuje nam potwierdzenie zapłaty z informacją, jaka część zobowiązania pozostała nam do spłacenia. Pożyczki do domu najczęściej jednak są pożyczkami na maksymalnie 30 dni, więc agent pojawia się w naszym domu tylko raz, by odebrać całą należność.

Podczas starania się o pożyczkę do domu, należy przedstawić swój miesięczny dochód. Wiele firm pożyczkowych na rynku udziela obecnie takiej pomocy jak pożyczki do domu bez baz lub też kredyty dla zadłużonych. Wymagany jest stały miesięczny dochód z umowy o pracę lub umowy zlecenie. Niektóre firmy biorą pod uwagę również umowy o dzieło. Dzięki temu znacznie większa liczba osób może skorzystać z tego typu pomocy.

Pożyczki do domu na dowód osobisty to ogromna pomoc dla takich osób jak emeryci czy renciści, którzy nie mają konta bankowego ani Internetu. Zmniejszona ilość formalności sprawia, że taka pomoc finansowa wciąż jest często wybierana jako alternatywa dla pożyczek udzielanych telefonicznie czy przez Internet.

Podobnie jak pożyczki społecznościowe, pożyczki do domu udzielane są z minimalna ilością formalności. Zapoznanie się z umową pożyczkową oraz decyzja o przyznaniu kredytu trwa jedynie 15 minut. Możemy wygodnie, bez wychodzenia z domu, otrzymać potrzebną nam gotówkę. Nie potrzebujemy posiadać również dobrej historii w BIK. Wystarczy nam jedynie stały dochód, dlatego pożyczki w domu klienta bez BIK są odpowiednie również dla osób zadłużonych, które posiadają wpisy w KRD.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%