Zamknij
REKLAMA

Jak usprawnić zarządzanie sprzedaży? Woocommerce integracja z Allegro

23:16, 19.05.2022 | .

Zarządzanie sprzedażą pomaga firmom obniżać koszty, osiągać cele sprzedażowe, jak również rozwijać dobre relacje z konsumentami. Pozwala to wyróżnić się spośród konkurencji – to kwestia niezwykle ważna, gdyż liczba rywalizujących z nami przedsiębiorstw nieprzerwanie rośnie. Jeśli prowadzisz swój biznes w internecie, warto postawić na integrację Allegro z Woocommerce. Dlaczego? Wszystkiego dowiesz się poniżej!

Dlaczego warto postawić na integrację WooCommerce z Allegro?

WooCommerce jest wtyczką do WordPressa, która pozwala na przekształcenie strony www w sklep internetowy – to rozwiązanie, które cieszy się niemałą popularnością we wszystkich zakątkach świata! Jeśli prowadzisz sklep internetowy na platformie WooCommerce i pragniesz rozszerzyć swą działalność, oferując swe produkty na serwisie aukcyjnym Allegro, warto zintegrować te dwa kanały. 

Integracja WooCommerce z Allegro sprawi, że zarządzanie sprzedażą stanie się o wiele prostsze! Nie zawsze jednak wiemy, jak wdrożyć ją do naszego biznesu. Wtedy warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy zapewnią, że integracja przebiegnie bezproblemowo. Koniecznie sprawdź więcej informacji!

Wiele kanałów, jeden system obsługi

Jeśli prowadzisz działalność jednocześnie w sklepie internetowym i na portalu aukcyjnym, warto zdecydować się na ich integrację. Dzięki temu możesz zarządzać sprzedażą z poziomu jednego systemu, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Możesz to robić za pośrednictwem WooCommerce bądź wybrać panel BaseLinkera – to doskonały manager sprzedaży!

Automatyzacja działań

Integracja WooCommerce z Allegro pozwala na automatyczną synchronizację cen między tymi dwoma kanałami – to rozwiązanie dla właścicieli biznesu, którzy pragną uniknąć wszelkich rozbieżności w tym zakresie. Warto również wspomnieć o automatycznym zamykaniu ofert, kiedy stan magazynowy będzie zerowy, i wznawianiu ich, gdy uzupełnimy braki. 

Dwustronna integracja przy pomocy BaseLinkera zapewnia również możliwość przesyłania ofert z jednego serwisu na drugi – przykładowo, jeśli wstawimy je na Allegro, programowanie automatycznie umieści je na stronie internetowego sklepu. To rozwiązanie, które znacząco oszczędza czas, gdyż nie musimy wykonywać powtarzalnych czynności – system robi to za nas!

Kontrola stanu magazynu

Oprogramowanie integrujące WooCommerce z Allegro pozwala na pełną synchronizację stanów magazynowych między tymi dwoma platformami. Daje to nam pełną kontrolę i wiedzę o bieżącej ilości dostępnych produktów.

Pozostałe korzyści

Integracja Allegro z WooCommerce jest możliwa dzięki oprogramowaniu BaseLinker. To wszechstronne urządzenie, które oferuje coraz więcej korzyści – liczba jego funkcji rośnie każdego dnia! BaseLinker pozwala na proste i szybkie mapowanie kategorii produktów oraz ich atrybutów – dokonasz tego w mgnieniu oka. 

Dodatkowo, aby hurtowo wystawić produkt na aukcję na Allegro, wystarczy wykonać kilka prostych kroków – należy skonfigurować wymagane paramenty, wybrać produkty, a następnie sprawdzić poprawność aukcji i wstawić ją na serwis! Ponadto, możliwe jest korzystanie z hurtowych cenników, co znacznie usprawnia cały proces. 

Integracja z innymi serwisami

Czy możliwa jest jedynie integracja WooCommerce z Allegro? Nie, jeśli prowadzisz sprzedaż przy użyciu serwisów, takich jak eBay czy Amazon, możesz połączyć wszystkie te platformy w jeden system!

Dlaczego usprawnienie zarządzania sprzedażą jest tak ważne?

Skuteczny system zarządzania sprzedażą to obowiązkowy element w każdej firmie, która chce osiągnąć sukces na rynku. Wspiera on w osiąganiu celów sprzedażowych, kontrolowaniu procesów sprzedaży i zwiększaniu ich wydajności. Odpowiednie zarządzanie pomaga również szybciej zamykać transakcje, co znacząco wpływa na satysfakcję klientów – a to w dłuższej perspektywie pozwala budować ich lojalność względem Twojego biznesu. Dodatkowo, efektywne zarządzanie sprzedażą pozwala rozwijać się w wysoce konkurencyjnym środowisku!

I właśnie dlatego warto postawić na integrację WooCommerce z Allegro! Dzięki oprogramowaniu BaseLinkera możemy posiadać wiele platform, ale korzystać z jednego panelu administracyjnego – to wyjątkowo wygodne rozwiązanie. System synchronizuje stan magazynu i ceny produktów na wszystkich serwisach, jednocześnie pozwalając na dowolne modyfikowanie oferty. Nie czekaj ani chwili dłużej i usprawnij zarządzanie sprzedażą w swej firmie poprzez integrację WooCommerce z Allegro!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%