Zamknij
REKLAMA

Markowe serwery w najlepszych cenach

00.01, 08.09.2022 .

Dziś, kiedy większość działań nawet bardzo małej firmy, sprowadzonych jest do świata cyfrowego, posiadanie serwera staje się wręcz czymś niezbędnym. Co prawda można ograniczać się do korzystania z rozwiązań chmurowych, ale większość specjalistów od IT jest podobnego zdania, że najlepszym wyjściem jest posiadanie własnego serwera stacjonarnego. Taka inwestycja nie musi wiązać się z dużym wydatkiem. Sprzęt serwerowy można dopasować do potrzeb i oczekiwań każdego przedsiębiorstwa. Pytanie tylko, który serwer wybrać? Czy serwer Supermicro, Dell, a może HP? Sprawdźmy!

Supermicro - ceniona marka serwerów

Kalifornijski producent serwerów Supermicro od lat dostarcza swoim klientom innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań serwerowych. Nic więc dziwnego, że produkty sygnowane znakiem Supermicro znajdują swoich odbiorców wśród mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata. Misją Supermicro jest wspieranie rozwiązań IT w każdym sektorze, dlatego producent oferuje całą gamę produktów, które z powodzeniem można dopasować do indywidualnych potrzeb, także i w kwestii budżetu.

Popularność Supermicro podbijają pochlebne opinie klientów na temat serwerów. Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy z producentami najlepszych półprzewodników, dzięki którym systemy serwerowe i stacje robocze spełniają najwyższe standardy i nawet wygórowane oczekiwania w największych firmach świata. Serwery Supermicro to gwarancja cichej, wydajnej i bezawaryjnej pracy. To również wygoda użytkowania, pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz gwarancja bezpieczeństwa danych.

Dell - marka wydajnych serwerów

Na polskim rynku oprócz Supermicro, oferowane są także serwery Dell - znanego na całym świecie amerykańskiego producenta sprzętu komputerowego. Oprócz komputerów, drukarek, odtwarzaczy MP3 czy telewizorów, Dell dostarcza klientom także serwery. Ta marka stawia przede wszystkim na kompletnie wyposażone produkty, które po zakupieniu są w pełni gotowe do działania, bez konieczności posiadania bardziej branżowej wiedzy.

W renomowanych sklepach typu Bizserver.eu można znaleźć zarówno mniejsze serwery Dell np. Rack 1U, jak i nieco większe typu Rack 2U, które dzięki procesorom marki Intel, zapewniają szybką obsługę bardziej wymagających działań obliczeniowych. Co przemawia za wyborem Dell, to wykorzystanie w nich najnowszych procesorów Intel Xeon i szybkich dysków SSD.

Marka Dell odznacza się renomą na rynku serwerów, również w kwestii gwarancji. Umożliwia wydłużenie gwarancji aż do siedmiu lat. W standardzie producent udziela trzyletniej gwarancji, ale po uiszczeniu dodatkowej opłaty tę można wydłużyć o kolejne cztery lata.

Serwery HP - jakość budowana na kanwie tradycji

Konkurencją dla serwerów Dell i serwerów Supermicro są serwery HP. Hewlett-Packard to kolejna amerykańska marka obecna na rynku od ponad 80. lat. W 2015 roku na skutek podziału firmy, powstała osobna marka HPE (Hewlett-Packard Enterprice), która zajęła się produkcją serwerów, przestrzeni dyskowej i urządzeń sieciowych.

Dzięki współpracy z gigantami w branży IT - Intel oraz AMD, HP oferuje wysokiej jakości serwery, które można dopasować do bardzo indywidualnych potrzeb i preferencji. Serwery HP można dowolnie konfigurować, dzięki czemu ich wydajność zda egzamin nawet u najbardziej wymagających użytkowników. Serwery HP to również podwyższone bezpieczeństwo pod względem ochrony sprzętu przed awarią. HP to solidny partner w zakresie sprzętu IT i producent asortymentu oferowanego w rozsądnych cenach.

Podobnie jak i w innych krajach, tak i na polskim rynku znajdują się autoryzowane sklepy, w których specjaliści pomagają skonfigurować serwer pod indywidualne potrzeby klienta, także i pod kątem możliwości finansowych inwestora. Jednym z takich miejsc jest sklep Bizserver, w którym na życzenie klienta serwer HP można wyposażyć w dodatkowe podzespoły.

Gdzie kupić markowe serwery w najlepszych cenach?

Jednym z autoryzowanych dystrybutorów marek Supermicro, Dell i HP w Polsce jest firma Bizserver Sp. z o.o.. To firma, która od wielu lat, pod adresem domenowym bizserver.eu, prowadzi sklep online z serwerami i podzespołami serwerowymi. Posiada również firmowy sklep stacjonarny z siedzibą w Krakowie. Marka Bizserver to marka, która kojarzy się ze specjalistami od sprzętu serwerowego, którzy doskonale rozumieją indywidualne potrzeby klientów i są w staniem im sprostać.

Z aktualną ofertą asortymentową sklepu Bizserver można zapoznać się:

na stronie pod adresem domenowym bizserver.eu

telefonicznie: +48 12 397 77 27
mailowo: [email protected]
poprzez formularz kontaktowy na stronie: https://bizserver.eu/pl/kontakt
osobiście: ul. Albatrosów 1, 30-716 Kraków

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%