Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto kupić lodówkę marki Haier? Wyjaśniamy

13.29, 14.09.2022 .

Lodówka to bez wątpienia jeden z najważniejszych sprzętów w domu. Zwłaszcza, jeśli mamy liczną rodzinę lub uwielbiamy gotować i samodzielnie przygotowywać różnego rodzaju przetwory. Wyborowi odpowiedniego urządzenia warto poświęcić odpowiednią ilość czasu, a także - zastanowić się nad inwestycją w zaawansowane technologicznie rozwiązania. Wszystko po to, by zadbać o zdrowie wszystkich domowników! Świadome podejście do odżywiania to nie tylko kwestia gotowania, ale również - prawidłowego przechowywania żywności.

Szukając lodówki, która sprosta wysokim wymaganiom, dobrze przyjrzeć się modelom oferowanym przez markę Haier. To sprzęt dla wymagających, którym zależy na jak najlepszej jakości sprzętach, pomagających w trosce o zdrowie całej rodziny.

Dlaczego warto postawić na lodówkę Haier i który model będzie najlepszy? Czas przyjrzeć się bliżej dostępnym opcjom!

Lodówki Haier - co je wyróżnia?

Marka zajmuje się produkcją sprzętów AGD już od trzydziestu lat, w Polsce zaś jest obecna od ponad dekady. Projektując rozwiązania, jak podkreśla, firma wsłuchuje się w potrzeby klientów, oferując sprzęty, które pozwolą ułatwić codzienne życie.

Oprócz lodówek, wśród sprzętów sygnowanych tą marką, znajdziemy również zmywarki, pralki i pralko-suszarki, a także - płyty kuchenne, okapy, piekarniki i mikrofalówki.

Wszystkie te sprzęty odznaczają się nie tylko dbałością o detale wykonania, ale również - doskonały design. To również mocne strony lodówek Haier. Warto podkreślić, że urządzenia chłodzące tej marki to nie tylko klasyczne chłodziarko-zamrażarki, ale również większe lodówki - side-by-side, a także lodówki 3-drzwiowe czy multidoor. Szeroki asortyment uzupełniają zamrażarki skrzyniowe i chłodziarki do wina.

Dlaczego warto wybrać lodówkę Haier? Przede wszystkim ze względu na wydajność pracy urządzenia, a także - komfort i wygodę użytkowania.

Które modele są warte szczególnej uwagi? Czas poznać je bliżej!

Najciekawsze modele lodówek Haier - przegląd

Zanim przejdziemy do przeglądu polecanych modeli, dobrze wiedzieć, czego właściwie szukamy. Inne potrzeby ma para, inne - rodzina składająca się z kilku osób. Warto też realistycznie podejść do aranżowania przestrzeni w domu - w niewielkiej kuchni trudno będzie zmieścić lodówkę side-by-side.

Mając to dokładnie przemyślane, można przejść do przeglądu polecanych sprzętów. Którym warto uważniej się przyjrzeć?

  • Lodówka HAIER A3FE743CPJ - chętnie wybierana chłodziarko-zamrażarka, odznaczająca się cichą pracą - zaledwie 37 dB. Pojemność chłodziarki to 310l, zamrażalnika - 140l. Lodówka jest niezwykle wygodna w użytkowaniu - szuflady Easy Access zapewniają szybki i łatwy dostęp do całej zamrażarki, pozwalając na dokładny przegląd produktów. Przechowywanie zróżnicowanych produktów ułatwia funkcja MyZone, czyli dostosowanie temperatury szuflady w lodówce do tego, jakiego rodzaju produkty będziemy w niej przechowywać. Tylne podświetlenie diodowe w lodówce to zaś gwarancja tego, że nie będziemy spędzać czasu, poszukując wciśniętego pomiędzy inne konkretnego produktu. Należy również podkreślić, że sprzęt jest doskonale zaprojektowany i efektownie prezentuje się w przestrzeni.
  • Lodówka HAIER HRC-45D2H - design to również mocna strona tego modelu side-by-side. Pojemność chłodziarki to 314l, zamrażalnika zaś - 154l. Sprzęt odznacza się cichą pracą na poziomie zaledwie 35 dB. Oprócz technologii Total No Frost, warto zwrócić uwagę na to, co kryje się pod nazwą Dual Inverter. To rozwiązanie, dzięki któremu lodówka ma lepszą efektywność energetyczną a także - pozwala na szybsze chłodzenie.
  • Górne oświetlenie LED to zaś sposób na to, by poprawić przegląd tego, co znajdziemy w lodówce.
  • Lodówka HAIER HTF-508DGS7 - inny model lodówki do większych wnętrz. Pojemność chłodziarki to aż 360l, zamrażalnika - 177l. Cicha praca to ważny atut sprzętów tej marki - nie inaczej jest w przypadku tego urządzenia. Ciekawą technologią jest Strefa Switch Zone, w której możemy swobodnie przełączać między mrożeniem a chłodzeniem. Pozwoli to wybrać, co nam jest bardziej potrzebne - dodatkowa przestrzeń lodówki czy może zamrażarki. Tylne podświetlenie zapewnia doskonały przegląd tego, co znajduje się na półkach lodówki, a o przechowywanie poszczególnych rodzajów żywności zadbają odpowiednie strefy, na przykład Dry Zone i Fresher Zone.

Jak zwykle przed zakupem sprzętu AGD, warto przeczytać recenzje użytkowników. Lodówki Haier w sklepie MediaMarkt są bardzo wysoko oceniane i zbierają pozytywne opinie. W połączeniu ze specyfikacją i dokładnymi opisami, mogą być cenną wskazówką co do tego, na który model warto postawić, wybierając lodówkę do swojej kuchni.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%