Zamknij
REKLAMA

Wodne atrakcje w Krakowie - sprawdź ofertę ParkWodny.pl

12:17, 27.10.2020 | Materiał partnera

Aktywności fizyczne w wodzie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko wśród miłośników pływania. Czerpanie z nich korzyści i przyjemności jest możliwe nie tylko w okresie letnim, kiedy regularne wizyty na basenie są niemal normą, ale także w czasie zimy. Całoroczną możliwość korzystania z wodnych atrakcji zapewnia jeden z największych parków wodnych w Polsce - Park Wodny w Krakowie. Oto, jakie atrakcje są dostępne dla jego gości.

Park Wodny w Krakowie dla dużych i małych

Oferta powstałego w 2000 r. Parku Wodnego w Krakowie została przygotowana z myślą o całej rodzinie. Z dostępnych na jego terenie skorzystają bowiem zarówno dorośli, jak i dzieci oraz osoby starsze. Obiekt jest ponadto w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i z ograniczoną zdolnością ruchową, co pozwala na przeprowadzanie na jego terenie zabiegów fizjoterapeutycznych oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych. Park Wodny jest otwarty także dla tych z nas, którzy nie umieją pływać - specjalnie z myślą o nich powstała bowiem szkółka pływania, która pozwala na nabycie tej przydatnej umiejętności osobom w każdym wieku.

Park Wodny jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce - dysponuje halą basenową o powierzchni ponad 2000 m2, siecią zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu skomplikowania i trudności oraz szeregiem innych, ciekawych atrakcji skierowanych zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Oprócz samego kompleksu basenowego, na terenie obiektu mieści się także siłownia o powierzchni ponad 1000 m2, na której prowadzone są zajęcia fitness, pilates, tańca a nawet sportów walki. Taka rozbudowana i zróżnicowana oferta pozwala na skorzystanie z oferty Parku Wodnego w Krakowie każdej osobie, która pragnie kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i zgrabną sylwetkę.

Wodne atrakcje w krakowskim Parku Wodnym

Park Wodny w Krakowie jest rozbudowanym obiektem, do którego warto wybrać się na cały dzień. Do dyspozycji klientów są 4 zjeżdżalnie zewnętrzne o zróżnicowanym stopniu trudności, z których można korzystać całą rodziną. Miłośnicy pływania mogą oddawać się swojej pasji wybierając dostępne w obiekcie, specjalnie wydzielone tory do pływania, które pozwolą na przeprowadzenie intensywnego treningu oraz poczucie prawdziwej przyjemności z pływania. Najmłodsi goście z kolei chętnie oddadzą się wodnej zabawie w specjalnie dla nich stworzonym brodziku z Wyspą Piratów. Bardziej odważni z kolei będą mieli okazję przepłynięcia się Rwącą Rzeką oraz spróbowania swoich sił na ściankach wspinaczkowych.

Po intensywnej aktywności w wodzie można udać się natomiast do saunarium i skorzystać z dostępnej tam oferty saun. Na terenie obiektu dostępny jest także barek wodny, w którym można zakupić orzeźwiające napoje lub w okresie zimowym sięgnąć po rozgrzewającą kawę lub herbatę. Osoby poszukujące relaksu mogą z kolei zadbać o dobre samopoczucie w strefie jacuzzi, w której dostępnych jest 8 wanien z wodą solankową o oczyszczających właściwościach, zapewniających relaks dla duszy i odprężenie dla ciała.

Partnerem artykułu jest Park Wodny - https://www.parkwodny.pl.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA