Zamknij
REKLAMA

5 urządzeń, które ułatwią Ci wiosenne porządki w domu

12:00, 12.04.2021 | Materiał partnera

Wiosna to okres, który kojarzy nam się z coraz cieplejszymi i dłuższymi dniami, z czasem spędzonym na świeżym powietrzu oraz dużą dawką słońca, które każdego dnia będzie witać nas jeszcze w łóżku. Dla innych osób, wiosna oznacza czas generalnego sprzątania po lenistwie, które niejednokrotnie dopada nas w zimę. W tym roku jednak sprzątnie nie musi być tak traumatyczne jak dotychczas - z pomocą tych urządzeń każda chwilka porządków będzie czystą przyjemnością. Oto 5 urządzeń, które ułatwią nam wiosenne porządki w domach.

Myjka do okien

Zacznijmy od podstawy czyli okien. Mycie okien rzadko kiedy kojarzy nam się z przyjemnym zajęciem. Kilka godzin spędzonych na powolnym i dokładnym myciu szyb okiennych to niemiły obowiązek, który jest jednak konieczny, jeśli chcemy zadbać o naprawdę czysty dom. Na szczęście z pomocą przychodzi myjka do okien. W jaki sposób działa to urządzenie i jak dzięki niemu będziemy mogli umyć okna bez cienia frustracji? Zasada działania urządzenia jest bardzo proste - rozpyla ono płyn do szyb a następnie za pomocą specjalnie zaprojektowanej końcówki dokładnie myje całą szybę. Kliknij tutaj aby przejść do rankingu najlepszych myjek do okien w 2021 roku

Odkurzacz piorący

Odkurzacz to integralna część wyposażenia każdego domu. Jednak dawno już z mody wyszły ogromne odkurzacze, które do pracy wymagały ciągłego zasilania elektrycznego. Nowe odkurzacze piorące umożliwią nam jednoczesne odkurzenie powierzchni oraz umycie jej i nie tylko. Odkurzacze piorące świetnie sprawdzą się w przypadku dywanów i tapicerek. Jeśli zależy nam na wszechstronnym urządzeniu - zainwestujmy w odkurzacz piorący. Po szczegóły dotyczące odkurzaczy piorących warto wejść na https://budujemytutaj.pl/recenzje/najlepsze-odkurzacze-piorace/ .

Mop parowy

Mop parowy to kolejne wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu nasza podłoga zawsze już będzie lśniła czystością. Mopy parowe wykorzystują moc pary wodnej do tego, by bez potrzeby biegania z wiadrem móc na spokojnie umyć całą podłogę, zachowując przy tym komfort. Mop parowy nadaje się do każdego rodzaju powierzchni, od paneli, przez kafelki aż po wykładzinę. Co więcej, mopy parowe sprawdzą się również w obszarze odświeżania dywanów.

Robot sprzątający

Robot sprzątający wyniesie nasze wiosenne porządki na zupełnie nowy, nieznany nam dotąd poziom. Czy kilka lat temu mogliśmy wyobrazić sobie sytuację, w której automatyczny robot samodzielnie posprząta nam podłogi w całym mieszkaniu, bez naszej ingerencji zgodnie z zaplanowaną wcześniej strategią? Teraz to rzeczywistość, a już niedługo standard w większości domów. Dzięki robotom sprzątającym możemy oddać się innym, miłym zajęciom. Robot wysprząta wszystkie podłogi za nas.

Środki czyszczące

Żadne porządki nie mogą mieć miejsca, jeśli nie wyposażymy się w odpowiednie specyfiki czyszczące, które znacznie ułatwią nam zachowanie czystości na dłużej. Specjalny specyfik do szyb, inny do łazienki, jeszcze inny do delikatnych mebli. To właśnie odpowiedni dobór środków czyszczących determinuje, czy porządki będą udane, czy będziemy musieli w niedługim czasie ponownie poprawić po sobie sprzątanie. Na środkach czyszczących nie ma co oszczędzać - produkty dobrej jakości dają nam znacznie lepsze efekty. jeśli chcesz poznać więcej porad jak skutecznie zadbać o czystość w domu, to koniecznie sprawdź ten artykuł.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%