Zamknij
REKLAMA

Marketplace motoryzacyjny z oponami do maszyn rolniczych

00:01, 06.05.2021 | materiał partnera

Właściciele warsztatów samochodowych nie mają łatwego zadania. Ich klienci szukają zawsze najniższych cen, ale w ramach wysokiego standardu naprawy. Jak to pogodzić? Jednym ze sposobów jest umiejętne obniżanie kosztów robocizny i usuwania awarii, poprzez zaopatrywanie się w części, akcesoria i opony w atrakcyjnych cenach i sprawdzonych miejscach. Gdzie zatem szukać korzystnych ofert?

Czym się różni marketplace od sklepu online?

W nowoczesnym modelu prowadzenia warsztatu samochodowego, zdecydowanie jest miejsce na zakupy online. Takie transakcje wiążą się bowiem z dużą oszczędnością czasu i automatycznie możliwością wykonania większej ilości napraw. Pozostaje pytanie, jaki sklep wybrać, by mieć gwarancję stabilnych zakupów, rozsądnej ceny i rzetelnych dostaw?

Małe sklepy nie zawsze mogą to zapewnić, zwłaszcza jeśli warsztat potrzebuje rozmaitych części, np. opony do traktora, przeguby, filtry do paliwa czy smary do łożysk. Co innego marketplace motoryzacyjny WOOPauto.com, który na swojej platformie udostępnia miejsce do transakcji pomiędzy producentami, hurtownikami czy dystrybutorami, a warsztatami samochodowymi. Dzięki temu znajdziesz tam o wiele bogatszy asortyment niż w tradycyjnym sklepie, a opcja pominięcia pośredników w łańcuchu sprzedażowym, umożliwia oferowanie o wiele niższych cen.

Marketplace dba też o pełne bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów. Nawet jeśli zamawiasz tam pierwszy raz, zawsze masz gwarancję, że korzystasz z oferty sprawdzonego użytkownika.

Gdzie kupić tanio i pewnie opony do traktora?

Jeśli prowadzisz serwis maszyn i pojazdów rolniczych, to być może oferujesz też wulkanizację uszkodzonych opon. Na marketplace motoryzacyjnym znajdziesz wielu producentów i dystrybutorów ogumienia, którzy zapewnią Ci wysokiej jakości opony do traktora rzetelnych marek, typu: Fulda, Kleber czy Michelin. Brak konieczności opłacenia marży pośrednikom i wysoka konkurencja na platformie sprzedażowej, przekłada się na atrakcyjne ceny również w przypadku opon.

Do korzystania z takich ofert, przekonuje jednak nie tylko niższa stawka, ale też szybka realizacja dostaw - często nawet w tym samym dniu. Nie masz gdzie u siebie na warsztacie przechowywać opon? Nie musisz, na marketplace szybko zakupisz i szybko otrzymasz zamówiony towar, dzięki temu również swoim klientom możesz zapewnić optymalne terminy i bardzo dobry serwis.

Na marketplace WOOPauto świetnie funkcjonuje również sama wyszukiwarka. Możesz za jednym kliknięciem zrewidować wszystkie oferty jednego sprzedawcy, albo za pomocą filtrów wyszukać interesujące Cię akcesoria po nazwach towarów. Potrzebujesz więc zaledwie kilku minut, by znaleźć to, czego potrzebujesz.

Sposób na tanie wyposażenie warsztatów samochodowych

Drogi sprzęt i brak dostępu do tańszych, ale wysokiej jakości części samochodowych często ogranicza warsztat samochodowy w oferowaniu większej ilości usług, a zwłaszcza zapewnieniu napraw ciągników i maszyn rolniczych. Coraz więcej warsztatów widzi też szansę na bardziej dochodowy interes w usługach mobilnych. Do tego niezbędne jest jednak lepsze wyposażenie warsztatów samochodowych.

Skrzynie z narzędziami, konkretne części do samochodów czy ciągników, opony, jak i nowoczesny i profesjonalny sprzęt diagnostyczny - wszystko kosztuje i często te wysokie ceny są przeszkodą w kompleksowym wyposażeniu serwisu. Dlatego wielu mechaników i warsztatów naprawczych szuka wymaganych akcesoriów i produktów na marketplace, gdzie ceny rzeczywiście są dużo niższe. To dobry sposób, zwłaszcza jeśli warsztat dopiero rozpoczyna swoją działalność i szuka oszczędności w początkowych inwestycjach.

Kolejnym plusem jest fakt, że marketplace łączy w sobie cechy tradycyjnego sklepu i hurtowni. Użytkownik może bowiem zaoferować sprzedaż ilości detalicznych, ale i hurtowych, proponując jeszcze niższe stawki za poszczególny towar.

Podsumowanie

Oszczędzaj na zakupie części samochodowych, ale nie rezygnuj z wysokiej jakości renomowanych marek. Taki kompromis zapewnia Ci właśnie marketplace motoryzacyjny WOOPauto - miejsce, gdzie znajdziesz wszystko do swojego warsztatu w dobrej cenie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%