Zamknij
REKLAMA

Producent koszulek reklamowych PANATO

20:00, 07.09.2021 | materiał partnera

Odzież reklamowa, taka jak koszulki z nadrukiem, bluzy z nadrukiem czy plecaki reklamowe już od wielu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Zobaczmy co powoduje, że taka forma promocji wciąż jest na topie oraz dlaczego do realizacji gadżetów firmowych warto wybrać firmę PANATO.

Odzież reklamowa - dlaczego warto?

Gadżety reklamowe często kojarzą się z niepotrzebnymi bibelotami, które tylko zabierają miejsce i zbierają kurz. Nie musi tak jednak być. Aby to zmienić spora ilość firm zdecydowała się promować swoją działalność nie poprzez kolejne do niczego niepotrzebne smycze czy breloczki, ale stawiając na praktyczne rozwiązania - odzież reklamową. Dlaczego jest to dobry wybór?

Szansa na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów

Przede wszystkim odzież reklamowa, np. koszulki z nadrukiem są bardzo skuteczną formą promocji marki. Osoby noszące taką odzież, np. pracownicy czy obdarowani klienci, automatycznie stają się żywą reklamą firmy. Jeżeli koszulka lub bluza reklamowa ma ciekawy nadruk istnieje duża szansa, że jej właściciel będzie często miał ją na sobie, co z kolei oznacza, że wzrasta szansa na dotarcie do nowych potencjalnych klientów.

Dla małych i dużych przedsiębiorstw

Taka forma reklamy jest uniwersalna - dobrze sprawdzi się w zarówno w przypadku małych, lokalnych firm, jak i ogromnych korporacji.

Miły gest dla klienta

Każdy lubi otrzymywać prezenty, dlatego klient z pewnością doceni to, że otrzymał w gratisie koszulkę czy bluzę z nadrukiem firmowym. Sprawi to, że dany biznes będzie mu się kojarzył miło i pozytywnie.

Tania forma reklamy

Porównując skuteczność reklamy na odzieży ze skutecznością innych jej form może okazać się, że jest ona tania, mimo iż efektywna.

Odzież robocza

Należy pamiętać, że koszulki z nadrukiem logo czy nazwą firmy mogą być też sposobem na ujednolicenie ubrań pracowników. Pracownicy w firmowych strojach wzbudzają większe zaufanie klientów i wyglądają profesjonalnie. Co więcej, ludzie łatwo zapamiętują grafiki i obrazki. Z tego względu logo firmy umieszczone na koszulkach sprawi, że klienci szybciej i łatwiej zaczną rozpoznawać logo przedsiębiorstwa oraz zapamiętają je na dłużej.

Koszulki z nadrukiem PANATO

Aby odzież reklamowa spełniała swoją funkcję, musi być dobrze wykonana. Wysokiej jakości produkty tego typu wykonuje firma PANATO. To działająca od 2012 roku szwalnia mająca swoją siedzibę i pracownię we Wrocławiu. Firma, jak sama podkreśla, jest przedsiębiorstwem społecznym, które tworzy miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami i wspiera rozwój ekonomii społecznej.

Firma szyje koszulki z nadrukiem wykorzystując najwyższej jakości bawełnę organiczną. Nadruk może stanowić logo firmy, napisy lub obrazek. Grafika jest trwała i wyraźna. Co więcej, zamówienia na gadżety można składać zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych.

Warto podkreślić, że polskie przedsiębiorstwo PANATO tworzy nie tylko koszulki z nadrukiem. Firma ma doświadczenie również w szyciu różnych elementów odzieży reklamowej - są to m.in. bluzy z nadrukiem, plecaki reklamowe, torby, piórniki, teczki, saszetki, pokrowce na laptopy, a nawet pokrowce na wymiar. Ponadto, do wyboru jest wiele różnych metod znakowania: druk cyfrowy, haft, sitodruk bezpośredni, nadruk transferowy.

Koszulki z nadrukiem i inne gadżety od firmy PANATO wyróżniają się m.in.:

  • wysoką jakością bawełny organicznej GOTS o gramaturze 160g/m2,
  • bogatym wyborem rozmiarów - od S do 3XL,
  • możliwością pełnej personalizacji,
  • możliwością wyboru metody wykonania druku.

Ponadto, firma oferuje:

  • realizację zamówień już od 1 sztuki,
  • błyskawiczną realizację zamówień,
  • możliwość odbioru zamówienia bezpośrednio z wrocławskiej szwalni,
  • możliwość wysyłki zamówienia w każde miejsce na świecie,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie odzieży reklamowej, toreb, plecaków i akcesoriów reklamowych.

Kontakt do producenta koszulek reklamowych i innych gadżetów

Z producentem koszulek reklamowych i innych personalizowanych gadżetów - WSS PANATO można skontaktować się:

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%