Zamknij
REKLAMA

Najnowszy smartwatch do Xiaomi - Huami Amazfit Stratos+

17:10, 24.09.2021 | Materiał partnera

Tryby sportowe pomagają  monitorować nam  osiągnięcia w różnych dyscyplinach. Dostępna jest nawet funkcja pływania. Smartwatch jest wodoszczelny do 50 metrów (5ATM).

Sportowy zegarek Huami Amazfit Stratos+ -  to styl i wyrafinowany design. Smartwatch będzie monitorował wyniki i postępy  Twojego treningu. Amazfit Stratos+ jest bardzo solidny i wodoszczelny. Obecnie można go kupić w bardzo przystępnej cenie. Posiada wiele trybów  i funkcji sportowych oraz niezawodny GPS.

Więcej informacji w sklepie Xiaomi.

Co potrafi sportowy smartwatch?

Tryby sportowe pomagają  monitorować nam  osiągnięcia w różnych dyscyplinach. Dostępna jest nawet funkcja pływania. Smartwatch jest wodoszczelny do 50 metrów (5ATM).

Obudowa koperty jest wykonana z wysokiej jakości materiału – kompozytu węglowego cechującego się niezwykłą wytrzymałością i lekkością. Obudowa jest  twarda , idealna do  treningów na wolnym powietrzu np. podczas  wycieczek górskich.  Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.  Piękny wygląd dopełnia polerowana ceramiczna korona oraz szafirowe szkło chroniące wyświetlacz.

Wyświetlacz Amazfit Stratos+ zachwyca wysoką jak na zegarek sportowy rozdzielczością 320 x 300 px. Matryca o przekątnej 1.34" automatycznie reguluje swoją jasność w zależności od ilości światła w otoczeniu. Dostrzeżesz  każdy detal obrazu, nawet w słoneczny dzień. Dodatkowo dzięki Always-On, ekran zużywa mniej energii na wyświetlanie treści.

Bardzo przydaną funkcją przy pieszych wycieczkach będzie bardzo dokładna nawigacja GPS , która zmierzy nam także przebyty dystans. Z takim GPS-em nigdy się nie zgubimy.

Huami Amazfit Stratos+  posiada podwójny moduł satelitarny

Dzięki Huami Amazfit Stratos+ możesz śledzić postępy na mapie treningu, za sprawą podwójnego modułu GPS + GLONASS. W efekcie, uzyskasz szczegółowe informacje o przebytej trasie, szybkości jej pokonania oraz średniej prędkości na danym odcinku.

Smartwatch posiada pełen zestaw czujników sportowych, dzięki czemu kontrolujesz w pełni każdy aspekt ćwiczeń . Możesz sprawdzić ilość przebytych kroków, obciążenie organizmu, wydolność tlenową, a nawet jakość wypoczynku. Posiada także  pulsometr pokazujący aktualny rytm serca oraz monitor snu ukazujący jakość wypoczynku.   

 Stratos+  zawsze poinformuje Cię na bieżąco o przebiegu treningu. Wszystkie najważniejsze informacje wyświetlane są na ekranie zegarka, więc możesz na bieżąco dostosowywać tempo i rodzaj ćwiczeń do aktualnych parametrów ciała.

Zegarek  ma również możliwość ustawienia zaawansowanych treningów.

Posiada 12 rożnych aktywności sportowych. Więc czy wybierzesz bieganie, jazdę na rowerze, wspinaczkę czy pływanie - Amazfit Stratos+ zawsze dostosuje wyświetlane informację do formy treningu. W efekcie, zawsze otrzymasz precyzyjne podsumowanie ćwiczeń.

Bateria wytrzymuje pięć dni na jednym ładowaniu. Ekran IPS , ma przekątną  1,34 cala oraz moduł odpowiedzialny za komunikację ze smartfonem i przesyłanie powiadomień z aplikacji.

Zapraszamy również do naszego serwisu xiaomi.

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%