Zamknij
REKLAMA

Liderzy sprzedaży i szkoleń biznesowych w Polsce

08:18, 18.01.2022 | materiał partnera

W tym artykule poznasz 3 najlepsze firmy w swoich branżach w Polsce w kategoriach: szkolenia, obuwie oraz zabawki dla dzieci. Wybierając spośród wielu sklepów internetowych warto zwrócić uwagę na marki, które niosą za sobą jakość i doświadczenie. Sprawdź!

Szymon Lach - szkolenia biznesowe i rekrutacje

Szymon Lach to CEO firmy Sales Leaders, trener sprzedaży, rekruter oraz autor podcastu "Dobra sprzedaż", którego słucha ponad 1.250 sprzedawców. Jego firma w trakcie ponad 2000 dni szkoleniowych przeprowadziła 780 szkoleń w następujących obszarach:

1. Sprzedaż

2. Negocjacje

3. Perswazja i wywieranie wpływu

4. Wystąpienia publiczne

5. Rekrutacja i budowanie marki pracodawcy

Wśród klientów można znaleźć m. in. Komandor, Polbruk, Nestle, Gerda, PZU, Bank Polski, Wilo, Słuchmed, Farmacol oraz BTI. Na platformie Spotify znajdziesz już 68 odcinków nagranych specjalnie dla sprzedawców, w których Szymon Lach dzieli się swoją wiedzą. Wejdź już dziś na stronę https://szymonlach.com/ i wybierz szkolenie biznesowe dostosowane do Twoich potrzeb.

Slime Box - największy sprzedawca slime w Polsce

Slime Box to sprawdzona marka prowadząca sprzedaż w sklepie internetowym https://slimebox.pl/ oferująca zabawki kreatywne dla dzieci oraz akcesoria urodzinowe. W trakcie kilku lat istnienia zrealizowała ponad 100 000 zamówień w Polsce. Slime jest jak eliksir dzieciństwa. Jest to najprostszy sposób, aby dzieci mogły puścić wodze fantazji i zaspokoić swoją głęboką potrzebę bałaganu! Slime Box z dumą oferuje wybór profesjonalnych materiałów do robienia slime, które sprawią, że każde dziecko będzie szczęśliwe przy niezliczonych okazjach: od świąt po urodziny, na chodnikach w soboty przed sklepem lub w domu w weekendy w łóżku, kiedy mama jest na zakupach. Boxy, Kleje, Figurki i charmsy, Pompony, kulki, śnieg, Aktywatory, Gąbki do squishy, Szablony plastyczne, Barwniki i farby, Aromaty, Brokaty, Książki kreatywne, Akcesoria Slimebox, Balony, Girlandy, Stroje i przebrania, Świeczki i akcesoria, Maskotki, Piniaty, Zestawy na przyjęcia, Torby na prezent. Zaufaj sprawdzonej marce!

Bio Stopa - lider sprzedaży obuwia zdrowotnego w Polsce

Sklep Bio Stopa prowadzi sprzedaż internetową i stacjonarną obuwia zdrowotnego pod adresem https://biostopa.pl/ na różne dolegliwości stóp. Oferuje obuwie zdrowotne i medyczne znanych producentów takich jak: Berkemann, Fargeot, Alpina, Dr Orto, Ara, Waldlaufer, Birkenstock, Rieker, Arcopedico, Dr Brinkmann, Solidus. Dla lekarzy i personelu medycznego sklep przygotował wygodne obuwie medyczne. W swojej ofercie posiada obuwie na każdą porę roku.

Bio Stopa specjalizuje się w obuwiu na stopy szerokie, z haluksami, palcami młotkowatymi, opuchnięte, z wysokim podbiciem. Posiada buty na stopy cukrzycowe oraz buty do wkładek ortopedycznych. Sprawdź!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%