Zamknij
REKLAMA

Co warto zobaczyć w Canal+?

12:13, 28.02.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Film to element popkultury, dlatego chętnie sięgamy po to, co dobre. Często z polecenia znajomych lub z ciekawości. Coraz częściej decydujemy się na dostęp do różnych platform, które emitują najlepsze produkcje. Aby nie czekać kilka miesięcy na premierę dobrego filmu warto już dziś sprawdzić, który pakiet z Canal+ będzie dla nas najlepszy. Canal+ zapewnia wysokobudżetowe produkcje, które od razu stają się hitami. Nic dziwnego, najlepsi aktorzy, zdjęcia, montaż i dźwięk - to elementy, na które już wszyscy zwracamy uwagę. Coraz lepiej radzimy sobie z oceną dobrych produkcji i zaczynamy je doceniać. Podajemy najlepsze propozycje na zimowy wieczór.

Assassin’s Creed

Coś dla fanów gier komputerowych. Główny bohater Callum Lynch dzięki dostępnej technologii przenosi się do XV- wiecznej Hiszpanii. Zapisane w genach wspomnienia jego przodka pozwalają mu na rozpoczęcie walki z zakonem Templariuszy. Podczas całej akcji odkrywa, że walka z Templariuszami jeszcze się nie skończyła. W roli głównej zobaczymy Michaela Fassbendera. Niepozorna przeszłość odkrywa różne tajemnice. Akcja trzymająca w napięciu i fabułą oparta na hitowej grze komputerowej to gratka dla każdego gracza.

Oda do radości

Troje młodych ludzi spotyka się w autobusie do Londynu. Każde z nich ma inną historię do opowiedzenia i inne doświadczenia. Historia Agi ze Śląska, Michała z Warszawy i Wiktora z Pomorza. Cały film podzielony na segmenty doskonale pokazuje trudne relacje rodzinne i ekonomiczne. Jedyna nadzieja pozostaje w wyjeździe za granicę, aby pomóc sobie i najbliższym. Dramat obyczajowy, w którym zobaczymy trzy nowele. Prawdziwe doznania dla koneserów kina i doskonała propozycja na wieczór. W rolach głównych śmietanka polskiej kinematografii - Małgorzata Buczkowska, Piotr Głowacki i Lesław Żurek.

Kupiliśmy zoo

Historia ojca, który dla szczęścia swojej rodziny zrobi wszystko, dlatego kupuje zoo. Przeprowadzają się na wieś, by przywrócić zoo dawną świetność. Wszystko otoczone wieloma scenami wzruszeń, komediowymi dialogami, a także najlepszymi aktorami. Wciągająca fabuła, niezwykłe krajobrazy to doskonała propozycja na familijny wieczór. Film, który skłania do przemyśleń. W rolach głównych Matt Damon, Scarlett Johansson, Colin Ford i Maggie Elizabeth Jones.

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Czasy PRL-u nie były łatwe i nie chodzi tu o kartki i brak produktów pierwszej potrzeby. Wyzwolenie seksualne kobiet to kręta drogą, którą zapoczątkowała Michalina Wisłocka. Walka o wolność, która odbywała się na wielu płaszczyznach. Jedna kobieta, która poradziła sobie z oporem władzy i zapoczątkowała rewolucję seksualną. Propozycja na wieczór we dwoje lub ze znajomymi. W rolach głównych Magdalena Boczarska i Eryk Lubos.

Dostęp do najlepszych filmów

Najlepsze produkcje możesz oglądać już dziś. Specjalnie przygotowana oferta z pakietem telewizyjnym od UPC daje dostęp do filmów i seriali. Doświadczeni konsultanci przedstawią szczegóły oferty i odpowiedzą na pytania. Pakiet telewizyjny można wykupić przez internet. Oferta dostępna jest w dwóch możliwościach - Canal+ Select i Canal+ Prestige. Wybierz ofertę dla siebie i ciesz się dostępem do najlepszych produkcji.

 

 

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone