Zamknij
REKLAMA

Blix - najlepsza aplikacja zakupowa

15:16, 22.10.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Skrzynka pocztowa zapchana promocyjnymi gazetkami? Wyprawa do galerii z naręczem gazetek ulubionych sklepów? Tak często wygląda polska rzeczywistość. To się jednak zmienia. Nadchodzi nowe, czyli zakupy z telefonem w ręku, a w nim wszystkie promocje w jednym miejscu!

Wszyscy wiemy, że klienci lubią promocje. My też je lubimy. Na tym bazują sklepowe sieci i budują swoją sprzedażową politykę. Coraz bardziej świadomi klienci potrafią z promocyjnych ofert wyłuskać prawdziwe okazje.

Problemem są tylko te stosy gazetek. Zapychają skrzynki, zaśmiecają mieszkania i trudno je wziąć na zakupy. Naprzeciw potrzebom konsumentów wychodzą twórcy aplikacji. Dzięki nim możemy na własnym telefonie przeglądać zebrane w jednym miejscu aktualne oferty wielu sklepów. Spersonalizowanie ofert i otrzymywanie informacji o interesujących nas promocjach oszczędzamy czas i pieniądze.

Najpopularniejsza w Polsce aplikacja z gazetkami reklamowymi wielu sklepów to Blix. Pomaga nam nie tylko zapoznać się z aktualnymi promocjami, ale też wyszukać promocje konkretnych sklepów lub artykułów, czy zrobić zakupową listę.


Gazetki jakich sklepów znajdziemy?
W Blix znajdziemy elektroniczne wersje gazetek mnóstwa sklepów, m.in.: Auchan, Biedronka, Carrefour, Kauffland, Lidl, Polo Market, Tesco.Spoza branży spożywczej możemy znaleźć takie sklepy jak: Adidas, Castorama, Empik, Drogerie Natura, Ikea, Smyk. I całe mnóstwo innych.

 

 

Jak zachować dobrą organizację?
Zamiast przekopywać się przez oferty wszystkich sklepów , nawet takich które nas nie interesują, w aplikacji mamy możliwość dodania sklepów w naszej okolicy czy po prostu takich których oferta nas interesuje do swojej listy ulubionych. Dzięki temu wyświetlać będą nam się tylko pożądane przez nas oferty.


Żeby nie zapomnieć co mieliśmy kupić
Jedną z najlepszych funkcji w aplikacji Blix jest możliwość sporządzania list zakupów (możliwe też jest zapisywanie poszczególnych stron w galerii). To znakomicie ułatwia całą wyprawę na zakupy, bo wszystko co chcemy kupić mamy zapisane w swoim telefonie i nie musimy błąkać się już po sklepie z karteczką w ręce.

 

 

To jeszcze nie koniec  
Bardzo przydatną opcją jest także wyszukiwarka promocji za sprawą której Wszystkie najnowsze oferty pokazują nam się od razu po otworzeniu aplikacji dzięki czemu wszystkie promocje są zgromadzone w jednym miejscu.

 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone