Zamknij
REKLAMA

Popularność pozabankowych pożyczek w Polsce stale rośnie

13:14, 22.02.2019 | materiał partnera

Na przestrzeni ostatnich lat pożyczki pozabankowe zyskały bardzo na popularności. Niegdyś mało popularny produkt, skierowany do stanowczej mniejszości – dzisiaj szalenie popularny produkt, w tysiącami pożyczek zawieranymi codziennie na terenie całej Polski.

Co sprawia, że pożyczki pozabankowe są aż tak popularne?

To, co przyczyniło się do tak wysokiej popularności pożyczek tego typu to ich dostępność. Pożyczkę pozabankową otrzymać można w dowolnej chwili, nawet bez wychodzenia, na przykład tutaj https://loanprofy.com/pl/. Konkurencja wśród pożyczkodawców jest naprawdę wysoka. Powoduje to zaciekłe konkurencje, a co za tym idzie – lepsze warunki, na czym wszystkim korzystasz Ty.

Do tak wysokiej popularności przyczyniły się również niskie warunki i wymagania pożyczek tego typu. W zależności od firmy, pożyczki tego typu posiadać mogą naprawdę minimalne wymagania. Niektóre firmy akceptują nawet klientów posiadających negatywną historię kredytową, a nawet zobowiązania w innych instytucjach. Co więcej, jedynym dokumentem jaki będziesz potrzebować do otrzymania pieniędzy jest dowód osobisty.

Pożyczki tego typu popularne są również ze względu na oferowaną swobodę. Zobowiązanie nie tylko możesz spłacić wcześniej, ale również (w przypadku niektórych firm) później, po upłynięciu terminu płatności. Możliwe jest również refinansowanie danego zobowiązania oraz lepsze rozłożenie rat. Pozabankowa pożyczka jest naprawdę elastyczna.

Warto jest wymienić również prywatność, jaką oferują pożyczki tego typu. Dzięki temu, że wszystko odbywa się przez Internet, kontakt z innymi ludźmi ograniczony może zostać do minimum. Część osób czuje się po prostu niezręcznie aplikując o pieniądze osobiście.

Net Credit: pożyczka na każdą kieszeń

Dobrym przykładem popularnej firmy pożyczkowej jest Net Credit – firma specjalizująca się w oferowaniu pożyczek od 300 do 5000 zł, wraz z okresem spłaty wynoszącym do 30 dniu (tak zwana chwilówka). Dlaczego pożyczka Net Credit jest aż tak popularna?

Po pierwsze, Net Credit posiada zniżki dla stałych klientów: im więcej pieniędzy pożyczasz, tym lepsze warunki otrzymujesz. Co więcej, Net Credit, posiadając lata doświadczenia udoskonaliło swój proces weryfikacji wniosków. Dzięki temu pożyczka udzielana jest szybko oraz bez zbędnych formalności. Net Credit posiada również możliwość refinansowania zobowiązania – dzięki czemu możesz spać spokojnie, bez obaw co zrobisz w przypadku posiadania problemów ze spłatą.

Net Credit stanowić może wręcz przykład tego, dlaczego pozabankowe pożyczki stają się w naszym kraju coraz to bardziej popularne. Jeśli zastanawiasz się jaką firmę wybrać – warto jest sprawdzić, co do zaoferowania posiada Net Credit. Więcej informacji można znaleźć na https://credit-10.com/pl/.

 

(materiał partnera)
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone