Zamknij
REKLAMA

Sklep KOMFORT w Świeciu w nowej odsłonie. Wielkie Otwarcie!

12:38, 22.03.2019 | Artykuł sponsorowany

Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do zmodernizowanego sklepu Komfort w Świeciu, skorzystaj z rabatu 20 % i odmień swoje wnętrze.

W wielu domach i mieszkaniach rozpoczynamy wiosenne domowe rewolucje – przeprowadzamy metamorfozy, odświeżające aranżację wnętrza, szukamy stylizacji, które wprowadzą przytulny, rodzinny klimat. Komfort chcąc sprostać remontowym planom swoich Klientów, nie tylko rozbudowuje sieć, ale jednocześnie zmienia się, odnawiając wnętrza istniejących sklepów.

Już wkrótce, 27 marca odbędzie się uroczyste otwarcie zmodernizowanego sklepu Komfort w Świeciu (ul. Wojska Polskiego 116 A). Sklep ukaże się w nowej odsłonie, w zupełnie innej, nowoczesnej stylistyce. To doskonała okazja, aby odwiedzić sklep i poznać najlepszą na rynku ofertę podłóg. Sklepy KOMFORT to źródło wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością uda się zaaranżować każdą przestrzeń.

JAKI BĘDZIE NOWY KOMFORT?
Komfort charakteryzuje nie tylko bogaty asortyment, ale także nowoczesny design salonów. Zgodnie z najnowszym konceptem do aranżacji sklepu w Świeciu wykorzystano najmodniejsze kolory – biały i czarny. Podkreślą one nowoczesny charakter wnętrza, rozświetlą i optycznie powiększą przestrzeń. Elementami nadającymi przytulności będą meble w naturalnym odcieniu drewna.

Sieć sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, by zakupy były jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Asortyment zostanie podzielony na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin i drzwi. Dzięki temu w prosty sposób Klient znajdzie niezbędne produkty, niezależnie czy jest na etapie remontu mieszkania bądź domu czy też finalnego wyposażania wnętrza. Do każdej strefy został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept stworzono w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

OFERTA I PROMOCJE
Wielkie Otwarcie sklepu KOMFORT w Świeciu odbędzie się 27 marca i potrwa do 30 marca. Specjalnie z tej okazji przygotowano rabaty – wszystkie produkty będą tańsze o 20 % (rabat nie łączy się z innymi promocjami, produktami z gazetki i nie dotyczy usług).

Nowości w Komfort nigdy dosyć! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w nowo otwartym (po przerwie remontowej) sklepie w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego 116A oraz na naszą stronę www.komfort.pl.

Godziny otwarcia sklepu: 

  • Poniedziałek-Piątek: 09:00-17:00
  • Sobota: 09:00-14:00

Informacje o marce Komfort:
Komfort to polska firma z ponad 25-letnią tradycją, będąca liderem na rynku w branży podłóg. Firma łączy wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, dywanów oraz wykładzin dywanowych i elastycznych. W sklepach sieci można kupić również drzwi, dekoracje oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Obecnie Komfort posiada ponad 160 sklepów, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Równolegle do nowych otwarć przeprowadzany jest proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone