Zamknij

Bonusy i kupony bukmacherskie

12:21, 19.11.2019 | materiały partnera

Bukmacherzy na różne sposoby próbują przyciągać do siebie kolejnych graczy. Wykorzystują do tego coraz bardziej rozbudowane oferty samych zakładów, dodatkowe promocje, sponsoring sportowy. Niezaprzeczalnie jednak podstawowym narzędziem promocji są kupony i bonusy bukmacherskie. Dzięki nim gracze mogą pozyskać dodatkowe środki na grę. Zdarza się, że promocje sięgają nawet kilku tysięcy złotych.

  1. Na czym polega bonus bukmacherski?
  2. Kody promocyjne - co to?

Na czym polega bonus bukmacherski?

Bukmacherzy ściagają się o nowych klientów na różne sposoby. Jednym z nich są przede wszystkim bonusy powitalne. Nawet tak rozpoznawalne marki zakładów jak Fortuna bonusy wykorzystują. Mimo że Fortuna ma doskonałą markę, działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1996 roku, jest oficjalnym sponsorem Legii Warszawa, to bez bonusa powitalnego przegrałaby w starciu z młodszymi o wiele bukmacherami. Dlatego również ona sięga po tego typu rozwiązania. W ramach promocji dla nowych graczy bukmacher oferuje bonusy bez ryzyka do 120 oraz bonus od depozytu do 1000 zł. Fortuna bonus powitalny zobacz. Różni bukmacherzy podchodzą do tematu bonusów powitalnych w różny sposób. Niektórzy oferują swoim graczom symboliczne kwoty na grę już za samą rejestrację w serwisie, bez jakiejkolwiek wpłaty. Część jednak coraz częściej rezygnuje z tego rozwiązania na rzecz bonusów od depozytu. Są one coraz bardziej atrakcyjne, natomiast wymagają zaangażowania finansowego również po stronie gracza. Często należy spełnić również inne warunki: złożyć określoną liczbę zakładów o określonym minimalnym kursie.

Kody promocyjne - co to?

Bonusy powitalne to nie jedyne narzędzie, którym bukmacherzy przyciągają graczy poszukujących dodatkowych środków na grę. W rankingach bukmacherów - https://www.meczyki.pl/bukmacherzy - znaleźć można wiele bonusów dostępnych już w trakcie gry. To jednak również nie wszystko. Na stronach partnerów bukmacherów znaleźć można dodatkowe promocje. Sa to właśnie kody promocyjne, które pozwalają graczowi powiększyć "stan posiadania". Są to inne oferty, niż te dostępne na stronie bukmachera. Nie są one w stosunku do nich konkurencyjne, a komplementarne. Połączenie ich może dać więc bardzo pozytywne efekty finansowe. Co ważne, kody promocyjne znaleźć można jedynie na stronach partnerów danego bukmachera. Często są to m.in. również strony poświęcone zakładom bukmacherskim, prowadzące rankingi bukmacherów i zawierające wiele cennych wskazówek na temat praktycznego wymiaru gry w zakłady bukmacherskie. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA