Zamknij
REKLAMA

Wszystko, co musisz wiedzieć o prezentach bez okazji. Poradnik dla początkujących!

13:31, 25.03.2020 | Materiał partnera

Nie każdy jest specjalistą od kupowania prezentów. Bardzo dobrze widać to w okresie okołoświątecznym, kiedy w sklepach pojawiają się tysiące zdezorientowanych klientów, którzy nie mają pojęcia, co wybrać. Jeszcze większy problem rodzi się wtedy, gdy zamierzamy kupić upominek bez okazji.

Dobre chęci mogą nie wystarczyć – aby znaleźć odpowiedni prezent, trzeba wykazać się znajomością pewnych zasad. Zapraszamy Cię do sprawdzenia, czego jeszcze nie wiesz o prezentowych niespodziankach.

Największą radość sprawiają prezenty, kupowane od serca. Te nie muszą być drogie

Wielu z nas wydaje się, że zakup prezentu to kosztowna i czasochłonna inicjatywa. Wyjazd do galerii, przemierzanie sklepów w celu odnalezienia tego jednego, odpowiedniego produktu, stanie w kolejce do kasy i niemiłe zaskoczenie po spojrzeniu na rachunek. Kupowanie upominków nie powinno tak wyglądać! Chcielibyśmy, aby u wszystkich wywoływało ono zupełnie inne emocje: radość, satysfakcję, przyjemność. Najlepszym sposobem, pozwalającym osiągnąć taki stan i na spokojnie wybrać oraz kupić prezent, jest wizyta w sklepie internetowym. Doskonałym przykładem okazuje się sklep Murrano, znany z tego, że można w nim znaleźć upominek na każdą okazję. W asortymencie czeka też całe mnóstwo prezentów, nadających się do podarowania w formie niespodzianki. Na uwagę zasługuje fakt, że sklep regularnie przygotowuje nowe inspiracje dla swoich klientów. Możliwość bezpłatnej personalizacji zamówionego produktu to kolejny argument, przemawiający za zakupem.

Wybierając prezent bez okazji, zazwyczaj kierujemy się chęcią sprawienia radości komuś, na kim nam zależy. Postarajmy się, żeby upominek był przemyślany i pasował do charakteru osoby obdarowywanej. Nie musimy szaleć ani kupować najdroższych rzeczy. Czasem prosty, mały prezent wzbudza większe emocje, niż wymyślny podarunek. Najważniejsze jest podejście. Zastanów się, co lubi osoba, której zamierzasz wręczyć niespodziankę. Jaka jest, czym się zajmuje? Te informacje mogą być znakomitym punktem wyjściowym do znalezienia odpowiedniego prezentu. Zajrzyj do kategorii tematycznych, przygotowanych przez sklep internetowy Murrano. Znajdziesz tam upominki związane z hobby, wykonywanym zawodem, wiekiem i nie tylko. Skorzystaj z podpowiedzi ekspertów, a na pewno podejmiesz najlepszą decyzję.

Niespodzianka z imienną dedykacją, czyli prezent personalizowany. To jest to!

Rewelacyjnym pomysłem na prezent bez okazji jest produkt, opatrzony indywidualną dedykacją. Ta może mieć formę grawerunku, nadruku albo grafiki. W zależności od rodzaju upominku, napis umieszcza się bezpośrednio na nim lub na pudełeczku, w które jest on zapakowany. Czasem wystarczą dwa słowa, aby wyrazić wiele emocji. Przy pomocy eleganckiej personalizacji, jest to proste i bardzo oryginalne. Świetnym przykładem prezentu bez okazji są chociażby smakowe herbatki, zamknięte w metalowym pudełeczku. Ozdobienie go imieniem wybranej osoby nada całości szczególnego charakteru i uczyni upominek niepowtarzalnym. Dzięki temu z pozoru prosta rzecz, jaką jest herbata, może zostać podarowana w nietuzinkowy sposób. Przekonaj się, jakie personalizowane inspiracje ma dla Ciebie sklep Murrano i złóż zamówienie jeszcze dziś, bez wychodzenia z domu. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA