Zamknij
REKLAMA

Kredyty bez bik i krd

12:00, 16.04.2020 | Materiał partnera

Czy kredyt bez bik i krd jest możliwy? Czy ze złą historią kredytową dostanę pożyczkę w banku? Niestety starając się o kredyt w instytucji bankowe, posiadając negatywny wpis w bazach, otrzymamy odmowę. Z pomocą takim klientom przychodzą firmy pozabankowe, które nie patrzą na BIK i KRD. Gdzie je szukać i jak wybrać najlepszą? Przeczytaj poniższy wpis aby dowiedzieć się więcej na temat kredytu bez bik i krd.

Pożyczki bez BIK i KRD

Aby legalnie pożyczyć pieniądze powinniśmy wybrać jedną z dwóch dróg. Udać się do banku lub skorzystać z oferty parabanków. Instytucje bankowe dość mocno weryfikują swoich klientów przed podaniem decyzji i jeśli zauważą coś niepokojącego to od razu odrzucają dany wniosek. Inaczej sytuacja wygląda w firmach niezrzeszonych z bankami, gdzie warunki są również atrakcyjne niż w tych pierwszych. Kredyt bez bik i krd posiada następujące zalety:

  1. Pierwsza Darmowa - wiele firm pozabankowych oferuje darmową pożyczkę dla nowych klientów - nawet do 5000 zł pod warunkiem terminowej spłaty. Jest to na tyle bezpieczna droga gdyż pożyczamy tyle ile oddajemy.  Jeśli pilnujemy terminu spłaty to nie musimy się obawiać o dodatkowe koszta.
  2. Nawet dla zadłużonych - jak już wspomnieliśmy wcześniej, banki nie akceptują klientów z długami. Jest grono firm pozabankowych, które nie patrzą na raport z baz. Jeśli spełniamy inne warunki, które pozwolą nam na spłatę zobowiązania to możemy liczyć na pozytywną akceptację naszego wniosku.
  3. Dla osób z komornikiem - tutaj też jest szansa dla osób bardzo zadłużonych. Komornik na koncie bankowym oznacza, że mieliśmy spore problemy ze spłatą wcześniejszych rat. Może się wydawać, że dla takich osób nie ma ratunku w postaci dodatkowej gotówki, ale istnieje firm dla które nasze zadłużenia nie mają znaczenia. Jeśli posiadamy gwaranta, który ma dobrą historię to możemy liczyć na pożyczkę nawet do 25 000 zł.

Okres pożyczki - ważny czynnik

Niezależnie od tego czy jesteśmy zadłużeni czy posiadamy dobrą historię. Zawsze przy wyborze powinniśmy się zastanowić nad okresem spłaty. Zbyt krótki okres może spowodować, że szybko wpadniemy w spiralę zadłużania. Zbyt długi powoduje wzrost całkowitej kwoty do spłaty. Najlepiej znaleźć złoty środek, który będzie dopasowany do naszego stanu finansowego. 

Jeśli jesteśmy tuż przed wypłatą i brakuje nam kilkuset złotych na nagły zakup to możemy skorzystać z tak zwanych ,,chwilówek” gdzie spłacamy pożyczkę do 30 dni. W momencie kiedy planujemy duży wydatek i nie jesteśmy w stanie wydać jednorazowo dużej sumy pieniędzy to warto wziąć pożyczkę na raty bez bik i krd. Dzięki temu nasze spłaty mniej obciążą nasz portfel. Tylko musimy dopasować ilość rat do naszych możliwości.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA