Zamknij
REKLAMA

Najciekawsze koncerty w 2021 w Polsce

13:50, 25.06.2020 | materiały partnera

Dla fanów muzyki, rok 2020 nie był zbyt łaskawy ze względu na pandemię, która przyczyniła się do odwołania większości wydarzeń muzycznych. Dla wszystkich osób, które z niecierpliwością czekały na powrót do normalności, mamy dobrą wiadomość – najlepsze koncerty, które miały odbyć się w bieżącym roku, zostały przeniesione na przyszły rok, a my znamy szczegóły, dotyczące tego, gdzie i kiedy będziemy mogli usłyszeć gwiazdy na żywo. W tym artykule zapoznamy Was z najciekawszymi koncertami zaplanowanymi na rok 2021.

Celine Dion bilety - 13.05.2021, 15.05.2021, Łodź

Celine Dion to ikona międzynarodowej sceny muzycznej, o której nie trzeba mówić zbyt wiele. Piosenkarka, kompozytorka oraz twórczyni tekstów pochodząca z Kanady podbija serca fanów na scenie od 1980 roku. Zwyciężczyni najbardziej znanych konkursów muzycznych takich jak Yamaha World Popular Song Festival (1982) oraz 33. Konkursu Piosenki Eurowizji (1988). Muzyczne osiągnięcia przyniosły Celine tytuł jednej z najpopularniejszych gwiazdy estrady w historii. Autorka przebojów takich jak: The Power of Love, That's The Way It Is, I'm Alive czy My Heart Will Go On cieszy się niesłabnącą popularnością wśród fanów na całym świecie. Oprócz nagród i wyróżnień za osiągnięcia muzyczne artystka została doceniona za promowanie tradycji, rozpowszechnianie języka francuskiego i kultury francusko-kanadyjskiej. Fani piosenkarki mogą już odliczać miesiące, ponieważ w 2021 odbędą się jej dwa koncerty w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na Celine Dion znajdziecie tutaj: https://www.alebilet.pl/bilety/celine_dion. Serwis alebilet to platforma umożliwiająca bezpieczny handel biletami na koncerty. Korzystając z tego serwisu, otrzymujemy gwarancję, że zakupione bilety trafią w nasze ręce. 

Harry Styles – 25.02.2021, Kraków

Harry Styles to bez wątpienia człowiek o wielu talentach. Artysta jest twórcą tekstów, wokalistą, muzykiem, modelem, aktorem oraz producentem filmowym. Największą sławę przyniosła mu jednak muzyka, głównie jego sześcioletnia przygoda z zespołem One Direction w latach 2010-2016. Jako artysta solowy zadebiutował w 2017 roku singlem Sign of the Times, który sprzedał się w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy na całym świecie. Twórca utworów takich jak Lights Up, Watermelon Sugar czy Two Ghosts przyjedzie do Polski ze swoją trasą koncertową Love On Tour, która pierwotnie została zaplanowana na 2020 rok, ale z powodu pandemii została przeniesiona na 2021. Już 25 lutego 2021 w Tauron Arenie w Krakowie fani wokalisty będą mieli okazje wziąć udział w jego występie. 

Sting – 24.07.2021, Warszawa

Gordon Matthew Sumner, znany publiczności jako Sting to brytyjski muzyk, kompozytor i piosenkarz. Swoją sławę zawdzięcza karierze muzycznej z zespołem The Police, w którym odgrywał kluczową rolę jako lider, główny kompozytor, gitarzysta oraz wokalista. Jako wykonawca solowy zadebiutował w 1981 roku podczas koncertu dla Amnesty International. Pierwszy solowy album artysty ukazał się w 1985 roku i nosił tytuł The Dream of the Blue Turtles. W 2021 roku artysta odwiedzi Polskę z trasą koncertową My Songs, a fani wokalisty będą mogli usłyszeć go na żywo 24 lipca 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie. 

Dla fanów muzyki na żywo obecny rok okazał się niezwykle niefortunny. Na szczęście nadchodzący sezon zapowiada się ciekawie, ze względu na koncerty międzynarodowych gwiazd, które wystąpią w dużych miastach Polski. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA