Zamknij
REKLAMA

Chmarzyński wiceprzewwodniczącym okręgu w Porozumieniu Gowina

07:21, 15.09.2020 | K.N
Skomentuj Jacek Chmarzyński - przedsiębiorca z Osia - stoi pośrodku w jasnej marynarce. Fot. Nadesłane
REKLAMA

Niezależny dotychczas radny Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego Jacek Chmarzyński z Osia przyłączył się do partii Porozumienie Gowina i wszedł do kierownictwa Okręgu 4 - Bydgoszcz. - Tu widzę możliwość działania dla rozwoju regionu, kraju i realnego wpływu na zmiany np. w rolnictwie - mówi nowy wiceprezes okręgu. 

W sobotę 12 września 2020 roku w Inowrocławiu odbył się Zjazd Okręgowy partii Porozumienie Gowina, na którym zostały wybrane nowe władze.
Prezesem wybrany ponownie został radny Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego Adam Banaszak. Pozycji w zarządzie nie utrzymał Andrzej Walkowiak - były Poseł na Sejm RP, który w ubiegłej kadencji pełnił funkcję Wiceprezesa.

Na funkcje Wiceprzewodniczących powołani zostali: związany z powiatem świeckim radny Sejmiku Jacek Chmarzyński, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie Ewa Szarzyńska oraz inowrocławski radny Marcin Wroński.
Funkcję sekretarza sprawować będzie również inowrocławski radny oraz Asystent Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Iwony Michałek Dobromir Szymański. Członkiem Zarządu został Przewodniczący Młodej Prawicy w Bydgoszczy Paweł Przepióra. Rolę skarbnika pełnić będzie Barbara Narbut z Mogilna.

Od początku września, w całej Polsce, odbywają się okręgowe zjazdy partii Porozumienie Gowina, na których wybierane są władze struktur terenowych. To przygotowanie do zjazdu krajowego oraz do rozbudowy struktur lokalnych partii w poszczególnych powiatach.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

janjan

2 0

No! brawo to teraz tylko zmieniać nasz Kraj na ;cudowniejszy,pis-owski. 17:56, 15.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

70+70+

3 0

Towarzyszu Chmarzyński z Osia, może coś na temat sfałszowanych wyborów (TVPiS-Kurski) prezydenckich? 08:07, 16.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

70-70-

0 0

Hej chłopie, radny Chmarzyński nigdy nie należał do PiS, a ma się tłumaczyć za nich? 15:49, 04.10.2020


0%