Zamknij
REKLAMA

PiS pokazał kandydatów

16:55, 01.08.2018 | Krzysztof Nowicki
REKLAMA
Skomentuj

Bogdan Tarach ma zostać burmistrzem Świecia, Jacek Chmarzyński z Osia radnym w Sejmiku Wojewódzkim, Marian Krywald wójtem Drzycimia a Maciej Różycki wójtem Pruszcza. To trzon drużyny, którą lokalne struktury PiS wystawią do jesiennych wyborów samorządowych.

Prawo i Sprawiedliwość to pierwsza partia, która przedstawiła swoich kandydatów do wyborów samorządowych w Świeciu i powiecie świeckim. Na razie tylko kilku, z obietnicą, że wkrótce ogłoszeni będą pozostali.

- Chcemy zerwać z tym mitem, że PiS nie jest zainteresowany samorządami – mówi poseł Łukasz Schreiber. - Sam wywodzę się z lokalnego samorządu i mam świadomość tego jak jest ważny.

Dlatego przedstawienie kilku kandydatów w środku lata, aby ludzie mogli odpowiednio wcześniej ich poznać, zapoznać się programem, mieć okazję do spotkania. Poseł podkreślał to, jak ważną dla regionu będzie batalia o mandaty w Sejmiku Wojewódzkim. - To pierwszy, praktyczny test prawdziwego poparcia dla partii – wyjaśnia. I jako kandydata do sejmiku przedstawia Jacka Chmarzyńskiego, przedsiębiorcę z Osia.

Fotel burmistrza w Świeciu ma zamiar objąć Bogdan Tarach, radny Rady Miejskiej w Świeciu i sołtys Kozłowa.

- Chcemy wokół pana Taracha zbudować silną drużynę, w której znajdzie poparcie w czasie kampanii wyborczej i później jako burmistrz – mówi Grzegorz Goral, szef świeckich struktur PiS.

Kandydat na burmistrza przekonywał podczas konferencji na Dużym Rynku, że od dłuższego czasu mieszkańcy Świecia zachęcali go do kandydowania, że potrzebna jest zmiana również we władzach Świecia.

- Dlatego zachęcam do tego, abyśmy wszyscy poszli na wybory, żeby to od nas zależało kto zasiądzie we władzach – mówi Bogdan Tarach.

Prawo i Sprawiedliwość przedstawi wkrótce wszystkich kandydatów na wójtów – w tych gminach, w których widzi potrzebę zmiany. Na konferencji 1 sierpnia przedstawiono dwóch. Gminą Drzycim , z ramienia PiS miałby rządzić Marian Krywald, mieszkający w Gródku radny Gminy Drzycim i działacz społeczny. W Pruszczu gabinet wójta ma zamiar zająć Maciej Różycki z Serocka – radny Gminy Pruszcz, strażak i wiceprezes OSP Serock, który uważa, że w gminie za mało jest asfaltowych dróg gminnych. Pod wystosowanym listem na ten temat podpisało się 1700 mieszkańców.

Na konferencji obecnych było jeszcze kilku działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Niektórzy z nich również będą kandydować w jesiennych wyborach do różnych lokalnych samorządów.

(Krzysztof Nowicki)
REKLAMA

Komentarze (58)

przerażonyprzerażony

28 7

Ło matko, Blok Ekipa :-) Lepszej zbieraniny poszukać nie można... 17:26, 01.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jan jan

22 8

Brawo na odwagę po secie i łamać konstytucję .Pewnie was wybiorą pacany. 18:09, 01.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DawidDawid

17 6

Łoj ... The Kelly Family w Świeciu ? byli u fryzjera ? a gdzie siostry ? 18:19, 01.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnkaAnka

27 7

Mądrze powiedziane - ".. zachęcam do tego, abyśmy wszyscy poszli na wybory, żeby to od nas zależało kto zasiądzie we władzach". Jednak niekoniecznie będzie to PIS!

Nie odpowiada mi pogarda, z jaką PIS traktuje
- prawo (bezpardonowe łamanie Konstytucji i trójpodzialu władz, w tym niezależności sądownictwa i rozdzielności władzy wykonawczej od władzy ustawodawczej. Najjaskrawszym przykładem tej sprzecznej z Konstytucją patologii jest minister sprawiedliwości łączący w jednej osobie wszystkie 3 władze)
- mniejszość parlamentarną (odmawianie prawa do debaty)
- społeczeństwo (uchwalanie praw bez poszanowania mniejszości)
- kobiety (uprzedmiotowienie kobiet do roli inkubatora)
- niepełnosprawnych (bez komentarza)
- policjantów (wysyłając z jedną bułką na dzień do ochrony partyjnych happeningów)
- uczniów i nauczycieli (demolując sprawny system edukacji w kierunku pseudo patriotycznej paranoi)
- pielęgniarki i nauczycieli (Kolejki. Bez żadnego trybu mogą się leczyć swoje kolano wyłacznie szeregy poseł PIS. Ale niech mu będzie, bo zgodnie z pisowską definicją "kolano" to nowa nazwa skorupiaka "rak")
- wyborców (przekupstwo wyborcze 500+, tornister +)
- przyrodę (czynić Ziemię poddaną to "wyrzynać, gwałcić i niszczyć na wszelkie sposoby" - lex Szyszko, Puszcza Białowieska, Puszcza Karpacka, Mierzeja Wiślana, hekatomba gniazd nadwiślańskich ptaków)
- majątek narodowy (misiewiecze, obajtki i znajmomi bez przygotowania w zarządach i radach nadzorczych spółek państwowych)
- bezpieczeństwo narodowe ("kontrowersyjny" minister obrony, który zniszczył trzon dowodzenia armią i program jej modernizacji)
- służbę publiczną (bezwstydne wazelinowanie tchórzliwemu prezesowi, który usadowił się bezpiecznie tak, aby nie ponosić formalnej odpowiedzialności konstytucyjnej za destrucję Państwa Polskiego)
- media publiczne (bezwstydna tuba propagandowa)
- samych siebie czyli członków PIS (parlamentrzyści PIS niezorientowani nt. procedowanych ustaw - zredukowani do roli palaca w maszynce głosującej, chamstwo ala Pawłowicz, obłuda ala Piotrowicz, głup.kowaty uśmiech ala Schreiber)

Można by wyliczać bez końca, jednakże skupmy się na przedstawionej silnej ofercie kadrowej PIS do lokalnego samorządu - "Pod Mocnym Aniołem", nic dodać nic ująć 19:07, 01.08.2018

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

DawidDawid

5 2

Jaki mądry wpis, szkoda, że nie będzie miał takiej siły rażenia jak te wszystkie ich "+" Bo ten "ciemny lud" (słowa prezesa TVP ) zdaje mi się nie kupi twojego tekstu. 20:24, 01.08.2018


HankaHanka

7 2

Dawid, nie nieuświadomiasz sobie swojej siły, a to przecież Dawid zyciężył z silniejszym przecież Goliatem. PIS cieszący się popraciem mniej zamożnych wielodzietnych rodzin może polec na innych sprawach. Już niedługo 500+ zostanie zżarte przez inflację, a po drodze pojawią się liczne inne schody, jak wzrost kosztu kredytów, niedobór i opóźnienia w dostawach dóbr, wreszcie stoniowo narastające ograniczenia wolności, szeroka inwigilacja, monotematyczna propaganda, a wszystko to w imię poprawy bezpieczeństwa i zapobiegania ekstremizmowi.

Lider PIS jest mocno schorowany. Jeśli plotki o raku trzustki się potwierdzą, to pozostaje mu zaledwie kilka miesięcy życia. Stąd "sraczka ustawodawcza" i pośpieszne przejmowanie systemu sądownictwa, aby uchronić "przestępców parlamentarnych" PIS przed odpowiedzialnością karną i konstytucyjną gdyby zabrakło lidera. Ich strach jest widoczny w ilości policji kierowanej do zabezpieczania Sejmu w czasie obrad i ograniczania konstytucyjnie gwarantowanego dostępu do posiedzeń Sejmu i innych organów publicznych. To dużo mówi.

Zwykły napis PZPR+ na biurach posłów PIS wywołał ich panikę, ponieważ poza grupą parlamentarną i bez swojego lidera nic nie znaczą, a wielu z nich to pożałowania godne bezbarwne postaci bez własnego zdania.

Od czasu, powstania pomnik smoleński na placu Piłsudskiego w Warszawie jest pilnowanych przez policję na okrągło. Za PIS pojawiły się w wielu miastach pomniki prezydenta, któremu w mojej opinii można przypisać niewiele zasług. Przy ich liczbie i wątpliwej estetyce nie da się wszystich przypilnować i zapewne staną się obiektem żartów artytycznych, co doprowadzi pisowską władzę do szału.

Patrząć na kadry pisowskie, widać, że czerpią z najbłębszych już rezerw, ich ławka kadrowa ludzi myślących nowocześnie i samodzielnie zdaje się być pusta (lista kandydatów PIS do lokalnego samorządu też to potwierdza).

Co robić? - mobilizować wszystkich aby pilnowali wyborów, patrzyli na ręce komisji liczącej głosy. W obecnej ordynacji można przekreślać głosy i strzałką kierować na inny wybór. Intencja tego przepisu jest oczywista, w niepilnowanych lokalach wyborczych strzałki mogą być nagminnie kierowane ku kandydatom pis.

A przede wszystkim Dawidzie, przeczytać biblijną historię wielkiego króla Dawida. 07:55, 02.08.2018


minimini

3 2

Całkowicie się z zgadzam. PIS sprowadził ludzi pracujących do poziomu absurdu, Są tylko po to by płacić podatki na wszystkie ich +. Nie ma żadnej polityki zmierzającej do aktywizowania bezrobotnych. Chwalą się ,że odzyskali miliony Vat ale nie chwalą się że znacznie powiększyli szarą strefę, bo lepiej pracować na czarno i brać plusy... 14:59, 02.08.2018


KARKAR

0 1

Warto zwrócić uwagę na politykę zewnętrzna PiS-u. Ich uległość względem Ameryki zaowocowała ustawą 447, mającą na celu pomoc w wyegzekwowaniu nienależnych 300 miliardów dolców środowiskom żydowskim. Zamiennie może być majątek w postaci gruntów, lasów, fabryk itp. Oskarżenia o holokaust w wykonaniu Polaków mają tylko przypieczętować egzekucję. PiS zachowuje się tak, jakby faktycznie chciał zapłacić. Stąd pomysł na domy+ (z drewna) i chęć utworzenia spółki akcyjnej wyodrębnionej z Lasów Państwowych. Sprytnie sobie to PiS wykombinował! Destabilizacja przemysłu leśnego od samego środka!!! Dobrze, że leśnicy masowo zaprotestowali i PiS się wycofał, jednocześnie paląc głupa, że nie miał zamiaru niczego prywatyzować... Aby budować w Polsce domy z drewna, wcale nie trzeba rozwalać naszych (wszystkich Polaków) lasów! Drewna wokół jest wystarczająca ilość. PiS pewnie poszuka innego sposobu, który pozwoli dokonać próby prywatyzacji lasów i przekazania forsy organizacjom żydowskim. Żydom należy się co najwyżej kupa gruzu ze zburzonej Warszawy!!!! Polacy nie muszą i nie powinni płacić za coś, czego nie zrobili. Holokaust to robota Niemców, nie nasza!!! Ku pamięci PiS-u i innych partii!!!! 13:01, 06.08.2018


pppppppp

1 0

a gdzieś waćpani była jak przez 8 lat PO - ZSL rządziła i rozpierniczała Polskę w drobny mak?na każdy tutaj przedstawiony zarzut można dać kontrargument, skleroza nie boli..... 17:57, 08.08.2018


ObatelObatel

25 7

Tylko nie oni!.Rozdawnictwo 500 plus zamieniło sie w 1000 minus dla każdego obywatela, zobaczcie co się dzieje w sklepach, zwykły serek który kosztował 2,3 teraz kosztuje 4,19 zł i tak można wymieniać, a co się dzieje na targowiskach, a ceny najpierw zaczęło się od opłat bankowych, ubezpieczeń, wody , paliwa, gaz od października, paliwo, w przyszłym roku zapowiadana jest potężna podwyżka energii, nie ma dziedziny na którą nie jest nakładana danina solidarnościowa morawieckiegiego a do tego inflacja podobno wynosi 2% i tyle się waloryzuje emerytom i sferze budżetowej, przy czym to wszystko wina tuska, podobno wystarczy tylko nie kraść, oczywiście pomijając misiewiczów i rydzyka 20:31, 01.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gorszy sortgorszy sort

18 5

O zgrozo!!!!!!!! Bójta sie Boga co nam przyszło czy oni to ci sami co mieszkają wśród nas-nie wirzę ,nawet mój sąsiad? o nieeeeeeeeeee......./już nie mam sąsiada/ ujawnił sie dla kasy,a gdzie honor! 20:42, 01.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

rychurychu

2 1

Ja też znałem trzech do wczoraj. 12:31, 02.08.2018


jaki honor?jaki honor?

0 0

PiS i honor? Reszta ten sejmowej hołoty i honor? A gdzie bezpartyjni? Gdzie jesteście? Polska rozkradana przez PiS, PO, PSL i resztę tej bandy... 10:41, 14.08.2018


cswcsw

12 8

Reszta cyka w ukryciu,jak wyjdą to nam szczeny do kostek opadną. 20:50, 01.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OlaOla

6 5

Wy już macie szczeny po kostki. 22:13, 01.08.2018


KnapKnap

8 21

Co za komentarze,pewnie całe peło rzuciło się do klawiatury. 21:27, 01.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jarojaro

7 2

Lepiej pomyśl.............................. 05:51, 02.08.2018


mieszkaniecmieszkaniec

11 0

Trzymajmy partie polityczne z daleka od samorządów. 06:50, 02.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czytelnikczytelnik

12 6

Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z "Baszty". Jak Leszek [Lech Kaczyński - red.] został prezydentem Warszawy, myśmy my gratulowali. Ojciec [Rajmund Kaczyński - red.] nam powiedział: "moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi". Ojciec, jeśli to mówi, to wie, co mówi - stwierdziła Hanna Stadnik.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23744314,uczestniczka-powstania-o-ojcu-kaczynskich-powiedzial-moim.html#Z_Czolka3Img 11:22, 02.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nie czytam szmatławcnie czytam szmatławc

0 3

czytaj dalej ten antypolski szmatławiec "gw" (codzienne kłamstwo),a zgłupiejesz do reszty. 18:56, 02.08.2018


REKLAMA

ŚwieciakŚwieciak

15 5

W drugim rzędzie same asy. Inteligencja aż bije z ich twarzy.
Trzymajcie się jak najdalej od Świecia, demonterzy konstytucji i Polski. 11:46, 02.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jurek K.jurek K.

8 2

Jeden to nawet się schował ze wstydu bo może sumienie go męczy,albo się boi. 12:46, 02.08.2018


MoniaMonia

11 3

Ciekawe co beda na targowisku krótko przed wyborami rozdawać,może śliwki a może po rękach całować.. 13:16, 02.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

10 4

Teraz widać, kogo omijać na ulicy. 13:39, 02.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

onon

5 2

tylko uważaj żebyś sie nie naciął na tych co sie z tylca schowali to ich tajna broń-ludzie bez głowy 14:03, 02.08.2018


MinusyMinusy

2 0

Te ujemne opinie, to pewnie sami zainteresowani i rodzina.:) 17:27, 02.08.2018


janekjanek

6 2

...takie "uciekające kurczaki" bo jak ktoś ma olej to idzie na kolej a nie do tych tam .....na burmistrza 16:29, 02.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KoejowyKoejowy

1 0

Nie masz racji. Jak ktoś ma olej (lekkie życie), to nie idzie na kolej, a do budżetówki. 17:30, 02.08.2018


karolina karolina

4 4

Co to za gość na zdjęciu z lewej strony co mu tylko ucho i tupecik widać. może jakiś w-ce? 16:38, 02.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jagajaga

3 1

To szpieg z krainy padliny. 17:03, 02.08.2018


??

4 1

jakiś sponsor albo Macin. 16:44, 02.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŚwieciakŚwieciak

9 8

Brawo PIS,przynajmniej nie boicie się pokazać swoich kandydatów . 19:02, 02.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MartaMarta

9 1

Zaznacz gdzie jesteś na zdjęciu,tak z ciekawości. 19:30, 02.08.2018


BOLOBOLO

8 14

Oj zazdroszczą komuchy,zazdroszczą.PIS idzie po zwycięstwo,a łajdakom trzęsą się portki ze strachu,że stracą następne koryto. 19:09, 02.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

twój sąsiadtwój sąsiad

5 2

Przeczytaj to jak umiesz i jak dasz rade zrozumieć
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23744314,uczestniczka-powstania-o-ojcu-kaczynskich-powiedzial-moim.html 20:09, 02.08.2018


pis tacjapis tacja

6 3

Oj bolo ty pis zczysz już z nienawiści do siebie nawet,przystopuj bo zawału dostaniesz frajerze. 19:53, 02.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

janekjanek

5 4

bolo czyli sugerujesz że będzie zmiana przy korycie ? teraz do koryta pcha się pis 20:33, 02.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

świeciakświeciak

3 8

Precz z komuną!kodziarze,peowcy,zieloni,ubywatele kwiczą i piszczą. 22:06, 02.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

daroooodaroooo

4 1

Ale ty *%#)!& jesteś .... 17:46, 03.08.2018


JajaJaja

5 4

Upały.Dość tej pogody w Świeciu.Idzie zmiana ,zmiana pogody. 20:18, 03.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KARKAR

7 4

PiS zrobił w balona Polaków koncertowo!!! W kampanii wyborczej w 2015 roku obiecywał, że nie ściągnie imigrantów i dlatego wygrał wybory. Nie udało się ściągnąć muzułmańskich przybyszów na tzw.uchodźcę, to zmienili taktykę i ściągnęli imigrantów na tzw. WYKWALIFIKOWANEGO PRACOWNIKA ZE WSCHODU. Pomogła oczywiście polityka przedsiębiorców i bankstera Morawieckigo, który patrzy tylko na słupki, nie bacząc na długofalowe konsekwencje. W większych miastach już widać efekty, a panie ubrane jak NINJA to już powszechny obrazek... Jeżeli społeczeństwo się nie obudzi, to za 5-10 lat będziemy mieli obrazki rodem ze Szwecji, Niemiec czy Francji!!! O żydowskim państwie POLIN nawet nie wspomnę... To kolejna strona medalu, a dla Polaków wybór miedzy dżumą a cholerą (islamiści lub żydzi). 12:09, 04.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KarolKarol

1 3

Aleś ty g.upi. Poglądy podszyte strachem i nienawiścią. Ty i pis jesteście siebie warci. 13:35, 05.08.2018


AnkaAnka

12 2

PIS wywołuje agresję i skrajnie negatywne emocje. Na czele stoi zakompleksiony starzec. To ostatnia w jego życiu szansa na spełnienie chorych ambicji. Stąd radykalizm. Skąd zwolennicy, dlaczego z taką pogardą niszczą Państwo Polskie, dlaczego odmawiają prawa głosu i życia dla myślących inaczej? Skąd chęć pouczania i nakazywania innym co dobre, patriotyczne, właściwe, polskie?
Nie kpijmy z archaicznych pisowskich poglądów. Kiedy pis straci władzę musimy przyjąć tych ludzi do naszego otwartego społeczęństwa, i pokazać, że w Polsce jest przyjazne miejsce do życia także dla takich jak oni - to jest fundamentalna różnica między PIS a resztą świata. 13:32, 05.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jolajola

2 0

Brawo,to jest pogląd wart naśladowania. 13:39, 05.08.2018


????????

0 0

"Musimy przyjąć tych ludzi do naszego otwartego społeczeństwa...." Jakich ludzi??? Elektorat PiS-u czy muzułmanów ze swoją islamską doktryną??? De facto sprowadzonych do Polski przez PiS. 12:08, 06.08.2018


dobra zmiana, czyżbydobra zmiana, czyżby

11 1

Postaci to jakby grupa wsparcia AA. Szanuję chęć wyrwania się z nałogu. Jednak w samorządzie lokalnym jest potrzebny trzeźwy umysł, szerokie doświadczenie, odporność na pokusy, a także duma wyborców iż reprezentują na osoby godne szacunku.
Tymczasem "diamenty" PIS i zaprzyjaźnionych klubów poselskich odkrywają swoje ukryte piękno dopiero po wyborach, jak choćby poseł Pięta (ten od kochanki), Żalek (ten od niepełnosprawnych), Rafał Piaseck + Łukasz Zbonikowski (fachowcy od wychowywania żon), Pawłowicz (wyszynk w Sejmie i reszta jak spod budki z piwem), Morawiecki (ten od Power Pointa, kwiatów dla Brygady Świętokrzyskiej, "znawca" historii Narodu Polskiego i Żydów), Morawiecki (ten od dotacji, zrozumienia dla Putina, Suwerena ponad prawem), Małgorzata Zwiercan (koleżanka Kornela, oszustka głosująca w Sejmie na dwie ręce, beneficjentka dotacji dla Kornela), Dawid Jackiewicz (niewinie pchnął tak, że tamten nie żyje), Grzegorz Zubowicz (pieszy na pasach nie życje), Kamiński i Wójcik (skazani lecz uniewinnieni przez partyjnego kolegę), Prezes (jako premier nie posiadał konta w banku, za granicę jeździł głównie z mamą, do zamkniętych barierkami partyjnych zgromadzeń zatrudniał tysiące policjantów, dzieli polaków na sort lepszy i gorszy oraz zdradzieckie mordy, przemawia w Sejmie i rządzi bez żadnego trybu, także bez żadnego trybu przeskakuje kolejki i leczy kolano, podobno kolano). 14:22, 05.08.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

janjan

3 0

Oni wszyscy nie tylko bez żadnego trybu,ale i bez rozumu i pomysłu.No chyba że dla własnego interesu,ale to im się zwyczajnie należy. 16:16, 05.08.2018


KNAPCIAKKNAPCIAK

1 1

Zapomniałeś dodać o tych co kręcili karuzele vatowską i tych od Amber Gold,a także tych co wysprzedawali majątek narodowy za bezcen,podnieśli wiek emerytalny ,przepuścili pieniądze z OFE. 09:10, 07.08.2018


BinekBinek

0 1

A ten co kazał podpalić bułkę,to gips?O tych co donoszą do Brukseli na własny kraj nie wspominasz? A może by tak przypomnieć aferę gruntową,hazardową . 09:19, 07.08.2018


SławomirSławomir

4 1

Kobietom w PIS nie wolno kandydować? Same chłopy do koryta sie czają? 15:10, 06.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

AniaAnia

3 2

Bo tu takiej co by do pisiorów należeć chciała to nie ma. 17:43, 06.08.2018


tyle tyle

0 0

W PiS kobieta to nic. Jak dziecko dla klechy. To przedmiot do posiadania. 10:43, 14.08.2018


stefstef

5 2

Jest jedna co do nich pasuje,fontanna obok OKSiR też leje wodę i się z tym nie kryje. 01:52, 07.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PIS - Pany i SrajresPIS - Pany i Srajres

10 0

Dlaczego pis wystawia pijaków jako kandydatów w wyborach? Czy to jawne już plucie w twarz naszej społeczności? Czy instynkt samozachowawczy pozwoli nam powstrzymać najazd pisowkich barbarzyńców?
Ku przestrodze pamiętajmy wszystkie te ich wyborcze obietnice, z których najbardziej cyniczną było zapewnianie, że Maciarewicz nie będzie ministrem od wojska, a (p)rezydent Duda będzie bronił konstytucji. Wyrachowany cynizm dla polskich naiwniaków, po porostu Pycha i Szmal, Pucz i Strach, Pany i *%#)!& 18:19, 07.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pany i S.rajresztaPany i S.rajreszta

6 0

Pany i S.rajreszta 18:21, 07.08.2018


niktnikt

3 0

W Gminie Drzycim ma rządzić emeryt? 10:45, 08.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JatuwidzęJatuwidzę

7 2

Największą krzywdę Polsce zrobiła PO !! Tak PO!!. Ponieważ tak zaczęli wszyscy obrastać w piórka , na górze i tu na dole też. Na górze dali się jak dzieci nagrać w knajpie, na dole cwaniakowali i dokuczali ludziom lepszym od nich. To ich wina, że mamy złodziei pisowskich w rządzie, buraków z Brzeszcz, uciekinierów z psychiatryka jak Antoni. Stary palant, który nawet konta nie ma nakazuje nam jak żyć. To przez PO Polska ma syf i za drzwiami totalitaryzm 11:28, 08.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

ad Jatuwidzęad Jatuwidzę

8 1

Jatuwidzę ma rację, bo pycha kroczy przed upadkiem. PIS zdobył większość przypadkiem, przez zdjednoczoną lewicę, która nieznacznie nie przekroczyła 7% progu dla koalicji, i Korwina któremu zabrakło (lub zabrano przez fałszerstwo wyborcze) kilkuset głosów do 5% progu. Razem dla PIS byłoby dużo mniej. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że PIS okaże się gangiem parlamentarnym gwałcącym prawa, konstytucję, opozycję, zdrowy rozsądek i bezpardonowo demolującym Polskę, państwowe spółki, rżnącym Puszczę Białowieską. Gdyby PIS zachowywał się zgodnie z prawem, to nikt nie małby z tym problemu.
Obecna sytuacja przypomina zlecenie malowania domu na beżowo: ekipa remontowa błyskawicznie wymienia zamek w drzwiach, a następnie zmienia rozkład ścianek działowych, dla bezpieczeństwa montuje kraty w oknach, gustowną kapliczkę w sypialni, do tego przesuwa instalacje, w końcu maluje. Po długich tygodniach właściciel z Policją wreszcie dostaje się do środka, w krórym straszą powyrywane ze ścian kable i rury, niedomurowane w nowych miejscach ściany, kilku meneli w głównym salonie, a wszystko w brunatnych kolorach. Tak PIS remontuje Polskę. 09:52, 12.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma GEDEON MEDIA Krzysztof Nowicki, 86-105 Świecie, ul. Krausego 4/17, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów. Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby: dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań,zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym, aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcą usług IT, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.

Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez GEDEON MEDIA Krzysztof Nowicki, 86-105 Świecie, ul. Krausego 4/17 i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności..

Zgadzam sięNie teraz
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone