Zamknij
REKLAMA

Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Grudziądzu. Czy potrzebne też u nas?

10:00, 18.02.2020 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Już od marca grudziądzanie będą mogli przemieszczać się na wypożyczonych hulajnogach z napędem elektrycznym. Czy w Świeciu też są potrzebne? Czy by się sprawdziły?

Polski lider elektromobilności blinkee.city, znajdujący się na prestiżowej liście 150 nowych najbardziej innowacyjnych firm transportowych na świecie, wprowadza jednoślady do Grudziądza. Elektryczne hulajnogi, które w krótkim czasie zdobyły wiernych użytkowników wielu miastach w Polsce i za granicą, zaczną jeździć w  Grudziądzu na początku marca. Hulajnogi dostępne będą w centralnych punktach miasta.

Hulajnogi są jednoosobowe, mają ograniczenie do 25 km/h, światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce - elektryczny oraz intuicyjny. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg będą mogły osoby pełnoletnie, które pobiorą aplikacje blinkee.city i zaakceptują regulamin. Warunkiem jest tez posiadanie karty płatniczej.

Na koszt jazdy hulajnogą składa się opłata startowa 2,50 zł oraz opłata minutowa za jazdę 0,49 zł, a za postój 0,09 zł. Szczegóły i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ZiomZiom

2 0

Tałatajstwo będzie się walać wszędzie po chodnikach, byle gdzie tak jak w innych miastach 20:54, 18.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

misiumisiu

0 0

Byle nie to badziewie. Chwilowy zachwyt i zniknie z Grudziądza po kilku miesiącach. Do Świecia na szczęście nigdy operator takich systemów nie wejdzie, bo jest za małe. 21:32, 18.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone