Zamknij

Nowość! Zajęcia dla kobiet w ciąży w Parku Wodnym w Świeciu

12.00, 08.09.2022 .
Skomentuj recepta.pl
REKLAMA

Po wakacyjnej przerwie oferta Parku Wodnego w Świeciu zostanie wzbogacona o zajęcia dla kobiet w ciąży.

 -Wzmocnienie mięśni, lepsze ciśnienie, dotlenienie mamy i malucha. To tylko niektóre superlatywy ćwiczeń wykonywanych w wodzie przez ciężarne kobiety. - Poprowadzi je wykwalifikowana instruktorka - zapowiada Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego.  

Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń pozwoli również na pozbycie się bóli kręgosłupa i zwyczajny relaks. Tego typu zajęcia cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowanie. Młode mamy przyznają w rozmowach, że regularne ćwiczenia pozwoliły im na łatwiejsze przejście okresu ciąży i szybszą regenerację po porodzie.

 Pierwsze zajęcia odbędą się 27 września i zostaną podzielone na dwie tury: od 19:00 do 19:30 ćwiczyć będą kobiety do 4 miesiąca ciąży, od 19:30 do 20:00 kobiety powyżej 4 miesiąca ciąży. Wstęp kosztuje 45 złotych. Zapisy prowadzone są w recepcji Parku Wodnego lub pod numerem telefonu 52 523 29 50.  Ilość miejsc ograniczona.

- Od chętnych pań będziemy potrzebować zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach - informuje Stawski.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%