Zamknij
REKLAMA

Wakacje - Animacje z OKSiR-em

12:00, 26.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na codzienną porcję rozrywki. Czekają na Was gry, konkursy i zabawy z animatorami, spektakl Teatru Magmowcy, warsztaty sztuki cyrkowej, drużynowa gra terenowa, warsztaty tworzenia obrazu w technice 3D, rycerski wtorek, warsztaty ceramiki średniowiecznej oraz zabawy na dmuchanym placu zabaw.

WAKACJE - ANIMACJE z OKSIR-em27 czerwca - 8 lipca 2022, godz. 11:00-13:00Park przy OKSiR - wstęp wolny / kino Wrzos

 

27 czerwca / poniedziałek,

godz. 11:00, kino Wrzos, bilet: 10 zł

Poranek w kinie „Felix i ukryty skarb” (dubbing)

 

28 czerwca / wtorek,

godz. 11:00-13:00, Park przy OKSiR

Dmuchany plac zabaw

„Tajemniczy Park” – gra terenowa dla dzieci (wyjście zespołów o 11:10)Propozycja dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu i rywalizacji w grupach. Na uczestników czeka moc atrakcji w różnych częściach naszego parku, m.in.: kalambury, układanie puzzli na czas, zabawa „odgadnij kim jestem”, quizy tematyczne, konkurencje sportowe i wiele innych.

 

29 czerwca / środa,

godz. 11:00-13:00, Park przy OKSiR

„Kolorowe wariacje” - tworzenie obrazu w technice 3D.Wspólnie stworzymy instalację składającą się z barwnych motyli.

 

30 czerwca / czwartek,

godz. 11:00-13:00, Park przy OKSiR

„Muzycznie i tanecznie”Śpiew i tańce grupowe, z wędrówką przez świat. Gry i zabawy sprawnościowe.

 

1 lipca / piątek,

godz. 11:00-13:00, Park przy OKSiR

Dmuchany plac zabaw

Teatr Magmowcy - spektakl pt. „Ważne numery”, animacje „Rajskie ptaki”.Spektakl: Przy straganie Pani Cybulskiej bardzo dużo się dzieję, zaginięcie małego Psiaka, choroba, a nawet pożar!! Na szczęście w pobliżu jest dzielny Policjant Ignacy, który razem z dziećmi przebranymi za pogotowie, straż pożarną, policję, straż miejską oraz ekipę sprzątającą, rusza na pomoc Cybulskiej.Animacje: Dwa Rajskie Ptaki zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy! Będzie ćwierkanie, latanie i skakanie! A także mnóstwo dobrego humoru, a każdy z Was będzie mógł wziąć udział w naszych rajskich konkursach!

 

4 lipca / poniedziałek,

godz. 12:00, kino Wrzos, bilet 10 zł

Poranek w kinie „Minionki: Wejście Gru” (dubbing)

 

5 lipca / wtorek,

godz. 11:00-13:00, Park przy OKSiR 

„Rycerski wtorek”Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy, podczas której poznawać będziemy rycerskie zwyczaje oraz ubiór braci rycerzy zakonu niemieckiego w XIV i XV w. Zaprezentujemy repliki odzienia (m.in. płaszczy, tunik, koszul, nogawic, gaci, pasów, obuwia, okrycia głów) i uzbrojenia (m.in. mieczy, toporów, pancerzy, zbroi, hełmów, tarczy, kusz, piszczeli, hakownic). Na śmiałków czekać będą tematyczne zagadki oraz quiz z nagrodami. Część eksponatów będzie można dotknąć, wziąć do ręki, a niektóre nawet przymierzyć.

Warsztaty ceramiki średniowiecznejGarncarstwo średniowieczne - wykonanie prostych form ceramicznych tj. misek, kubków, dzbanów z gliny.

 

6 lipca / środa,

godz. 11:00-13:00, Park przy OKSiR

„Kolorowe wariacje 2” - tworzenie obrazu w technice 3DTworzenie obrazu w trójwymiarze pozwali w kreatywny sposób zaplanować swoją przestrzeń i namalować wymyślone przez siebie postaci ludzi i zwierząt.

 

7 lipca / czwartek,

godz. 11:00-13:00, Park przy OKSiR

Konkurencje rekreacyjne na wesołoPropozycja dla dzieci, które chcą spędzić niezapomniane chwile w kolorowym parku. Wspólnie z animatorami OKSiR będziemy tworzyć tajemniczy labirynt z przeszkodami, zanurzymy się w bańkowym świecie, nauczymy się jak zdrowo rywalizować, kiedy wszyscy wygrywają.

 

8 lipca / piątek,

godz. 11:00-13:00, Park przy OKSiR

„Cyrkowy Plac Zabaw” - Rafał Cendrowski z animatorami.Warsztaty praktyczne prowadzone przez Rafała Cendrowskiego z animatorami, podczas których uczestnicy nabędą nowe umiejętności. W programie m.in. chodzenie na szczudłach, żonglerka piłkami, maczugami, chustkami, żonglerka diabolo, ekwilibrystyka ciałem na równoważni rolabola, elementy aerial hoop (akrobatyka powietrzna). Dodatkowo stanowisko z ogromnymi bańkami mydlanymi.

 

UWAGA: W przypadku deszczu, silnego wiatru, działania animacyjne i warsztatowe odbędą się w Kameralnej Przestrzeni Kulturalnej OKSIR.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%