Zamknij
REKLAMA

Matura z angielskiego to była łatwizna. Uczniowie zadowoleni

12:13, 08.05.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Maturzyści zmierzyli się dziś na maturze z egzaminem pisemnym z języka angielskiego. Zapytaliśmy uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Świeciu jak im poszło, a także o plany na najbliższą przyszłość.

Pierwszy maturzysta wyszedł z sali już za pięć dziesiąta. Później wychodzili inni, wielu przed regulaminowym czasem.Prawie wszyscy uśmiechnięci, odprężeni i wypłoszeni widokiem fotoreportera. 

Tylko kilka osób zechciało porozmawiać, podzielić się swoimi wrażeniami.

- Dzisiejszy egzamin był łatwy - mówi Patryk Zbielski, maturzysta "Białego". - Nie zaskoczyło mnie nic. Próbna matura z angielskiego była trudniejsza - dodaje.

Młodzież wychodziła z klas przed czasem. Znaleźli się i tacy który po godzinie mieli już egzamin skończony.

- Jedyną trudność miałam podczas słuchania, w tym jestem trochę słabsza - opowiada Justyna Wójcik. - Cała reszta była prosta. Byłam dobrze przygotowana, więc angielski nie sprawił mi problemu.

A jakie mają plany na przyszłość?

- Chciałbym iść na studia informatyczne - mówi Patryk Zbielski. - Nie wiem jeszcze czy do Torunia czy Gdańska, wszystko zależy od tego gdzie się dostanę. O wakacjach na razie nie myślę - dodaje.

- Jeszcze do końca nie wiem w jakim kierunku pójdę, chciałabym studiować - mówi Justyna Wójcik. - W wakacje na pewno spotkam się ze znajomymi, a tak to nie mam planów na razie.

Trochę inne plany ma Kamil Łuszczyński.

- Nie wiem czy pójdę na studia. Na pewno chce podjąć pracę - mówi Kamil. - Wakacje spędzę na przeglądaniu ofert pracy, mam nadzieję, że znajdę coś dobrego. A o studiach pomyślę później - dodaje.

Większość maturzystów była bardzo zadowolona. Są spokojni o wyniki z angielskiego. Przed nimi jeszcze egzamin ustny z języka i mają nadzieję, że będzie tak łatwo jak na pisemnym.

Trzymamy kciuki za pozostałe egzaminy!

[ZT]6405[/ZT]

 

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone