Zamknij
REKLAMA

Alina Malanowska zwyciężczynią konkursu fotograficznego

07:30, 25.01.2022 | .
Skomentuj "Zdjęcie miesiąca listopada 2021 Powiatu Bydgoskiego" Las w Samociążku, fot. Alina Malanowska
REKLAMA

Jej zamiłowanie do fotografii doceniło jury konkursu "Zdjęcie miesiąca listopada 2021 Powiatu Bydgoskiego". Na co dzień zdjęcia pani Aliny ilustrują redagowaną przez nią stronę pruszcz.pl. 

Alina Malanowska pracuje w Urzędzie Miasta i Gminy w Pruszczu, gdzie odpowiada za promocję i pozyskiwanie środków zewnętrznych. Jedną z jej pasji jest fotografia. Druga pasja - turystyka rowerowa pomaga jej podziwiać piękne zakątki naszego regionu i utrwalać je przy pomocy aparatu. Z tego połączenia biorą się piękne zdjęcia, które co jakiś czas pojawiają się w regionalnych publikacjach i coraz częściej zwyciężają konkursy.

"W siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy odbyło się wręczenie nagrody dla „Zdjęcia miesiąca Listopada 2021 Powiatu Bydgoskiego”. Organizatorem Konkursu był Wydział Promocji Kultury i Sportu. Autorką zwycięskiego zdjęcia została Pani Alina Malanowska. Komisja Konkursowa uznała, że zdjęcie przedstawiające las w Samociążku zasługuje na wyróżnienie. Nagrodę wręczył Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak." (Źródło: powiat.bydgoski.pl)

[ZT]13479[/ZT]

[ZT]13476[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%