Zamknij
REKLAMA

W Nowem o logistyce w praktyce

13.17, 20.03.2018 M.K
Skomentuj
REKLAMA

Dnia 12 marca 2018 roku Punkt Pośrednictwa Pracy w Nowem zorganizował w ramach współpracy z nauczycielem przedmiotów zawodowych miejscowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych – Panią Jagodą Klein przedsięwzięcie z udziałem zaproszonych gości – przedstawicieli PPHU Visscher – Caravelle Poland Sp. z o.o. reprezentujących przedsiębiorstwo produkcyjne.

Spotkania zostały zorganizowane i skierowane do uczniów dwóch klas technikum – grup logistycznych ZSP Nowe. Pani Paulina Mattik - Recruiter Worker i Pan Michał Szczepaniak - Kierownik Działu Cięcia zaprezentowali poprzez filmik tematyczny i prelekcję zakres działalności przedsiębiorstwa.
Mowa była także o procesie rekrutacyjnym zarówno na stanowiska produkcyjne, jak i administracyjne, by uświadamiać młodzież o panujących realiach na lokalnym rynku pracy. Prelegenci zwrócili uwagę na ubiór, CV, znajomość języków obcych, prawdomówność czy komunikację.
Młodzież miała okazję dotknąć, obejrzeć, dowiedzieć się jak przebiega produkcja – dywanika samochodowego, do wysokiej klasy aut światowych marek. Pani Paulina i Pan Michał zwrócili uwagę na fakt, iż posiadają swoje odziały na prawie wszystkich kontynentach – w ciekawych kulturowo krajach egzotycznych, co daje możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wielu doświadczeń.

Spotkania przebiegły w miłej atmosferze, a jednocześnie stanowiły zetknięcie się z rzeczywistością przyszłej pracy w zawodzie logistyka.

(M.K)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%