Zamknij
REKLAMA

Rządowe limuzyny w Laskowicach. Premier Morawiecki spotkał się z samorządowcami

08.15, 30.08.2022 . Aktualizacja: 08.20, 30.08.2022
Skomentuj Fot. Kancelaria Premiera
REKLAMA

W piątek premier Mateusz Morawiecki spotkał się z samorządowcami powiatów świeckiego i tucholskiego na spotkaniu zorganizowanym przez Macieja Rakowicza, wójta Gminy Jeżewo.

- Każda, nawet najmniejsza gmina w Polsce otrzyma w tym roku dodatkowo co najmniej 2,9 mln zł z budżetu państwa. Tę dobrą informację przekazał Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z samorządowcami z powiatów świeckiego, tucholskiego i sępoleńskiego - w którym miałem przyjemność uczestniczyć - napisał na minister Łukasz Schreiber. - Te dodatkowe środki (łącznie aż 13,7 mld zł) samorządy mogą przeznaczyć na wydatki bieżące, inwestycje, podwyżki, a także na rozwiązanie kłopotów energetycznych i ciepłowniczych.

[FOTORELACJA]3415[/FOTORELACJA]

Spotkanie z burmistrzami, wójtami i radnymi z regionu dotyczyło nie tylko dodatkowych środków dla samorządów, ale także bieżących sprawm.in. kwestii dopłat do ciepła dla mieszkańców i lokalnych ciepłowni, ważnych inwestycjach i rozwoju infrastruktury.

- Cieszę się, że samorządowcy z którymi współpracuję na co dzień mieli możliwość zadać Panu Premierowi pytania, podzielić się swoimi spostrzeżeniami, wymieć opinie i zgłosić swoje uwagi - pisze Schreiber. - Dzięki takim rozmowom współpraca rządu z samorządem się zacieśnia, a my możemy lepiej poznać lokalne problemy i potrzeby.

- Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania, w szczególności gospodarzowi Maciej Rakowicz - Wójt Gminy Jeżewo, Wojewodzie Kujawsko-Pomorskiemu Mikołaj Bogdanowicz, a także mieszkańcom Laskowic, którzy bardzo serdecznie przywitali Premiera Morawieckiego na Kociewiu.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

Kot szefaKot szefa

9 1

Pamiętajcie włodarze, Pinokio, kiedy mówi, to tylko mówi. Nieprawdopodobnie fałszywy osobnik. 09:11, 30.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

cswcsw

9 1

***** *** 10:06, 30.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

***** PiS i TVP ***** PiS i TVP

10 0

Mateuszowi vel. Pinokio Morawieckiemu Od tych Kłamstw to mu ta Morda się wykrzywia 🤣, moje Kondolencie tym wariatom którzy wybrali tych Pajaców.
PS: PiS to Pasożyty i Sępy a kto wybiera takich Ludzie bez lub wykształceniem podstawowym, starsze osoby, głęboko wierzące i regularnie uczestniczące w praktykach religijnych tzw Fanatycy religii mocherowe beraty, bez robotni, rodzinny problemami z alkoholem i narkotykami tzw patologia rodzinna, rodzinny 500+, wieśnianki tzw rolniki, nienawiść do ludzi z innego kraju lub orientacji seksualnych, przeciwko UE, faszyści czyli ciemny lud głosuje na PiS. 18:51, 30.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MarMar

0 7

Bez wykształcenia i „bez robotni” i mamy komentarz fachowca. 10:14, 31.08.2022


ElolaElola

3 0

Palą się tyłki i szukają chętnych do gaszenia. Mam nadzieję , że nie znajdą. 21:25, 30.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Znachor Znachor

0 0

Wszyscy z polityków od prawa do lewa przyzwyczajają sie do luksów i wygody to taka przypadłość po poprzednim systemie, a dwa człowiek to istota leniwa. Warto przy wyborach się zastanowić przed wrzuceniek kartki, czy dana jednostka kandydująca do sejmu , parlamentu UE sprawidzła sie lokalnie przy załatwianiu roznego rodzaju spraw społecznych dla gminy,powiatu itp. w danej lokalizacji. Jak tak to mozna dać szanse ,aby taka osobą, którą ma to "cos" i potrafi działać w polityce i z ludźmi , wypłyneła na głebsza wode. Polityki trzeba się nauczyć drodzy Państwo ... 01:35, 18.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%