Zamknij
REKLAMA

Book folding w bibliotece. Zobacz o co chodzi

06:40, 15.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Bukowcu po raz kolejny odbyły się dla dzieci warsztaty book folding. Pierwsze zajęcia były o tematyce jesiennej. Ostatnie nawiązywały rzecz jasna do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz galerię zdjęć poniżej!

Po jesiennych warsztatach, kiedy dzieci wykonywały przede wszystkim jeże z książek, które nie są wypożyczane od co najmniej 10 lat, przyszedł czas na ozdoby świąteczne. To sami uczestnicy poprzednich warsztatów wpadli na taki pomysł. Warsztaty poprowadziła Dorota Jagła, która prowadzi filię GBP w Przysiersku. Odnalazła w internecie strony, na których można się nauczyć krok po kroku, co można zrobić ze starymi egzemplarzami. W prowadzeniu warsztatów przyszła jej z pomocą kierownik GBP z Bukowca, Anna Kruczyńska.

25 dzieci, niektóre z mamą przystąpiły z ochotą do pracy, która wymagała dużej cierpliwości. Wykonywano ze starych książek choinki, aniołki, gwiazdorki.

- Wymyślamy różne formy zajęć plastycznych w naszej placówce - mówi Anna Kruczyńska. - Mieliśmy u nas zajęcia z origami, decoupage itd. Obecnie króluje book folding. A starych książek u nas nie brakuje. Jak przez co najmniej 10 lat nie są niektóre wypożyczane, to automatycznie podlegają segregacji. Materiałów do pracy twórczej u nas nie brakuje - dodaje z uśmiechem.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%