Zamknij

Z nożem rzucił się na siostrę. Był bardzo pijany

14:48, 19.06.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszał 59-latek, który ugodził nożem swoja siostrę. Ranna kobieta z obrażeniami ręki trafiła do szpitala. Teraz agresor odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Wczoraj (18.06.18), zatrzymany przez policjantów z Posterunku Policji w Pruszczu, 59-letni mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzut uszkodzenia ciała. Jest podejrzany o zranienie nożem 50-letniej siostry.

Do przestępstwa doszło w piątek (15.06.18) o godz. 11.30 w gminie Pruszcz. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że pomiędzy rodzeństwem doszło do awantury, podczas której agresor chwycił za nóż i ugodził nim kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala, a zatrzymany na miejscu mężczyzna, do policyjnego aresztu. Miał blisko 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Zgromadzony przez miejscowych policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu uszkodzenia ciała. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną oraz nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania.

Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone