Zamknij

Rejestracja do bazy potencjalnych Dawców Szpiku w NaturHouse

12:35, 11.09.2018 Aktualizacja: 07:27, 14.09.2018
Skomentuj

We współpracy z fundacją DKMS zostanie zorganizowana w Centrum Dietetycznym akcja rejestracji do bazy potencjalnych Dawców Szpiku.

Rejestracja do bazy Fundacji DKMS odbywać się będzie w dniach od 17-22 września w Centrum Dietetycznym NaturHouse w Świeciu przy ul. Duży Rynek 10.
Każdego kto będzie chciał dołączyć do bazy Potencjalnych Dawców Szpiku zapraszamy od pon.-pt. w godzinach otwarcia Centrum i w sobotę 9.00-14.00.

Więcej o dawcy szpiku można przeczytać tutaj: https://swiecie24.pl/pl/11_wiadomosci/3764_dawca_szpiku_najczesciej_zadawane_pytania.html

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%