Zamknij
REKLAMA

Tak zimno w Świeciu dawno nie było. Sprawdź prognozę pogody na ten tydzień

12:58, 24.09.2018 | Rafał Maszewski
Skomentuj
REKLAMA

W Świeciu podczas rozpoczynającego się tygodnia pozostaniemy w chłodnych masach powietrza polarnego. Popołudniami zobaczymy przeważnie 14-16 stopni i tylko w poniedziałek może być jeszcze chłodniej.

Z kolei w czwartek przejściowo napłynie cieplejsza masa powietrza, ale temperatura i tak utrzyma się poniżej 20 stopni. Zimne staną się niektóre noce i poranki – zwłaszcza nocami z poniedziałku na wtorek, z wtorku na środę i z soboty na niedzielę temperatura może spaść poniżej 5-6 stopni, a w niedzielę rano nie wykluczone, że przy gruncie pojawi się lokalny przymrozek.

Opadów będzie jednak niewiele i najbardziej deszczowym dniem tygodnia może okazać się poniedziałek (może lokalnie zagrzmieć i mocniej popadać) oraz w mniejszym stopniu czwartek. W pozostałych dniach przeważać będzie pogoda bezopadowa, chociaż sporadycznego przelotnego deszczu nie można wykluczyć.

Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać przeważnie na obniżonym poziomie, a okresami dość silny (w poniedziałek chwilami silny) wiatr powieje przeważnie z północnego zachodu. Pod koniec tygodnia będzie nieco słabszy i zmieni kierunek na południowo-wschodni.

Pogoda przez większość tygodnia z uwagi na niezbyt liczne opady będzie sprzyjać przebywaniu na świeżym powietrzu, jednak z kolei odczucie chłodu może nas do tego nieco zniechęcać. Najbardziej niekorzystny pod tym względem będzie poniedziałek.

Warunki biometeorologiczne najbardziej niekorzystne będą w poniedziałek i w czwartek – odczujemy spadek sprawności psychofizycznej, nasilone dolegliwości bólowe, w tym reumatyczne, a wiatr spowoduje nasze większe rozdrażnienie.

 

(Rafał Maszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%