Zamknij
REKLAMA

Profesjonalne usługi dźwigowe Mallek - wynajem żurawi samojezdnych z operatorem

11:38, 22.06.2022 | .

Wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać prace na dużych wysokościach czy podnieść elementy konstrukcji tam sprawdzają się usługi dźwigowe Mallek. Ta firma dysponuje sprzętem, który może podnieść przedmioty o wadze 100 ton na wysokość nawet 80 metrów. To prawie tak jakby postawić na sobie trzy wieże świeckiego zamku.

Wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać prace na dużych wysokościach czy podnieść elementy konstrukcji tam sprawdzają się usługi dźwigowe Mallek. Ta firma dysponuje sprzętem, który może podnieść przedmioty na wysokość do 80 metrów. To prawie tak jakby postawić na sobie trzy wieże świeckiego zamku.

Kiedy mówimy dźwig to na myśl przychodzą nam przede wszystkim żurawie budowlane, bo to one najbardziej rzucają się w oczy, choćby teraz w trakcie budowy kolejnych bloków na górnych Mariankach w Świeciu.

Ale dźwigi to nie tylko nieruchoma wieża z długim ramieniem. O wiele częściej wykorzystywane są dźwigi samojezdne, które dzięki swojej mobilności bardzo ułatwiają różne prace montażowe, załadunkowe, czy konserwatorskie. Bez nich właściwie nie istnieje współczesna logistyka i budownictwo.

Niewielu z nas wie, że mamy w Świeciu rodzinną firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem, która należy do czołówki firm świadczących usługi dźwigowe w województwie kujawsko-pomorskim.

„Usługi dźwigowe MALLEK” to firma często wybierana zawsze wtedy kiedy trzeba połączyć terminowość, precyzyjne wykonanie usługi z zachowaniem należytego bezpieczeństwa. Gwarantuje to doświadczenie zdobyte podczas wykonywania tysięcy zleceń, u setek zadowolonych klientów.

Co oferuje firma „Usługi dźwigowe MALLEK”?

Najkrócej mówiąc - wynajem żurawi samojezdnych z operatorem oraz dodatkowym wyposażeniem, czyli:

  • kosz do transportu ludzi

  • trawersy od 2 do 8 metrów

  • podkłady do zwiększenia powierzchni nacisku podpór żurawi.

Oględziny na miejscu

Przy trudniejszych logistycznie zleceniach nasi specjaliści jadą na miejsce, jeszcze przed przyjęciem zamówienia i dokonują oględzin miejsca, w którym mają pracować nasze dźwigi.

Dzięki temu możemy klientowi doradzić jak optymalnie podejść do zlecenia, aby całe przedsięwzięcie było przeprowadzone sprawnie i bezpiecznie. Doradzimy też dobór odpowiedniego sprzętu – tak aby spełnił swoje zadanie, a jednoczenie by nie narażać klienta na niepotrzebne koszty.

Stawiamy dźwigi budowlane i maszty

Na początku pisaliśmy o różnicach między dźwigami wieżowymi a samojezdnymi. Jest jeszcze jedna. Te wysokie dźwigi widziane na budowach nie docierają na plac budowy w całości. Ktoś musi je zmontować a do tego potrzebne są dźwigi samojezdne. Często są to nasze sprzęty.

Zdarzają się też zlecenia na montaż masztów, wież, czy klimatyzatorów na dachach wieżowców. Dajemy radę, bo posiadamy na wyposażeniu dźwigi, które podnoszą elementy o wadze nawet 100 ton.

Kontakt:

Usługi dźwigowe Mallek

Świecie ul. Wojska Polskiego 185

www.dzwigimallek.pl

tel. 609 135 157 lub 609 912 260

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%