Zamknij

Czy to polska, złota jesień? Sprawdź pogodę na najbliższy tydzień

10:21, 14.10.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższym tygodniu pogoda będzie nam sprzyjać. Zaobserwujemy przyjemna wersję jesieni, nazywaną "babim latem". Z nielicznymi wyjątkami będzie bardzo przyjemnie.

Zdecydowanie najcieplejszym i najbardziej słonecznym dniem tygodnia będzie poniedziałek (szansa nawet na 22 stopnie). W kolejnych dniach zimna nie musimy się obawiać, ale zwłaszcza od środy będzie nieco chłodniej. Możemy wtedy liczyć na góra 16-17 stopni. Na szczęście nie musimy się też obawiać przymrozków w nocy i o porankach. Temperatura osiągnie nawet 10 stopni. 

- Opadów będzie bardzo mało i możliwe są one zwłaszcza w czwartek i być może około soboty lub niedzieli - słońce będzie się przeplatać z chmurami, a zwłaszcza w drugiej części tygodnia możliwe są lokalne zamglenia. Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, a ciśnienie utrzyma się na nieco obniżonym poziomie. Warunki biometeorologiczne będą na ogół obojętne - zapowiada Rafał Maszewski, klimatolog.

W powietrzu będą się unosić w podwyższonym stężeniu tylko zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium. W pomieszczeniach coraz większy problem będą stanowić z kolei roztocza kurzu domowego.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA