Zamknij
REKLAMA

Targi budowlane 2019. Wystawią się giganci i lokalne firmy

11:49, 08.02.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Już czterdziestu wystawców potwierdziło udział w II edycji Świeckich Targów Remontowo-Budowlanych „Gresta-Bud 2019”. Wszystko wskazuje na to, że hala wypełni się po brzegi, a zwiedzający będą mieli w czym wybierać.

Idea targów budowlanych to wspólna inicjatywa Prezesa Zarządu Vistula-Park Świecie Tomasza Kellera i właściciela Hurtowni Budowlanej „Gresta” Grzegorza Fettera. To właśnie dzięki współpracy spółki miejskiej z lokalnym przedsiębiorcą w ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja imprezy, która od razu zebrała bardzo pozytywne recenzje.

- Już kilka dni po targach otrzymałem sporo pochlebnych opinii od naszych kontrahentów. Wielu twierdziło nawet, że dzięki tej imprezie udało im się sfinalizować bardzo ważne umowy. Zdecydowana większość już wtedy zadeklarowała udział w kolejnej edycji – mówi Grzegorz Fetter, właściciel Hurtowni Budowlanej „Gresta”, jeden z organizatorów targów.

Druga edycja targów „Gresta-Bud”, odbędzie się już 2 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu.

- W tym roku zmieniliśmy trochę schemat organizacyjny. Nasz partner, firma Gresta, przejął na siebie rekrutację uczestników ze względu na to, że doskonale zna branżę. Nasza spółka z kolei zajmie się częścią organizacyjną i logistyczną oraz promocją imprezy – mówi Tomasz Keller, Prezes Vistula-Park Świecie Sp. z o.o.

Kogo zobaczymy w tym roku podczas targów? Na miesiąc przed startem imprezy, udział potwierdziło już czterdzieści firm, wśród których znajdziemy największych producentów o zasięgu ogólnopolskim, a nawet europejskim, jak również podmioty działające lokalnie.

- Z grona potentatów wymienić należy takie marki, jak: BRUK-BET, Blachotrapez, Solbet, Fakro, czy Galeco. Nie zabraknie jednak również firm ze Świecia, takich jak chociażby Lumifil, Raf-Mix, Saturn, Monter, AKO, Has, Basta, czy też oczywiście naszej Gresty – wymienia Grzegorz Fetter.

Początek targów zaplanowano na godzinę 10.00. Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie konkursów z nagrodami dla zwiedzających, ale przede wszystkim właśnie podczas imprezy będzie można na wielu stoiskach uzyskać kupony rabatowe. Jeśli więc planujecie w najbliższym czasie budowę domu, remont, czy też wyposażenie lub zakup mieszkania, z całą pewnością warto odwiedzić 2 marca Halę Widowiskowo-Sportową w Świeciu. Warto dodać, że Targi oficjalnie wsparło również miasto Świecie.

Zobacz relację z pierwszej edycji targów:

[ZT]6163[/ZT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA