Zamknij

Mistrzowskie akrobacje na niebie nad Toruniem

08:37, 16.07.2019 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Toruń będzie gościł 50 najwybitniejszych przedstawicieli trudnej dyscypliny jaką jest akrobacja. Mistrzostwa Europy w Akrobacji Samolotowej odbędą się od 1 do 11 sierpnia. 

Renoma polskich lotników jest szeroko znana w świecie. Ich talent i cieszące nas wszystkich sukcesy stwarzają gościom z całej Europy trudne wyzwanie. 

Mistrzostwa rozpoczną się 1 sierpnia 2019 roku. Wpisują się one w obchody 100-lecia Aeroklubu Polskiego. Impreza odbywa się pod pod patronatem honorowym Prezydenta RP i Niepodległej. Jej współorganizatorem jest Gmina Miasta Toruń.

Zawody będą rozgrywane od godz. 9:00 do 18:00. Na terenie lotniska, w głównym budynku zlokalizowany będzie punkt informacyjny. Do piątku 9 sierpnia rozgrywane będą konkurencje mistrzostw, sobota - 10 sierpnia jest dniem rezerwowym.

W dniu zakończenia Mistrzostw, 10 sierpnia, zaplanowano atrakcje dla mieszkańców Torunia: dekoracja laureatów, wieczorne pokazy mistrzów, koncerty zespołów lokalnych: Kapela Ludowa, Czaqu Walczak, Katiusza.

Więcej informacji i aktualności znajdziecie na facebookowym wydarzeniu Mistrzostwa Europy w Akrobacji Samolotowej Toruń 2019

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz