Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
13:22, 22.11.2022
Praca ponad siły, natłok informacji, stres, nieodpowiednie odżywianie i siedzący tryb życia prowadzą do wielu problemów naszych organizmów. Podpowiadamy jak pomóc naszej pamięci oraz jak poprawić perystatykę jelit.
13:19, 22.11.2022
Zastanawiasz się nad inwestycją w monitor panoramiczny? Ich popularność sprawia, że coraz więcej osób rozważa wybór szerokiego monitora do biura lub do domu, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, z czym wiąże się posiadanie takiego monitora na co dzień. Kiedy warto sięgnąć po monitor panoramiczny i kto powinien zrobić to w pierwszej kolejności? Jakie zalety daje korzystanie z niego i jak wypada na tle standardowych ekranów? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz poniżej.
22:26, 19.11.2022
Wybór łóżka do sypialni jest bardzo istotny dla komfortu wysypiania się. Są dwa rodzaje łóżek do wyboru: łóżka kontynentalne i łóżka tapicerowane. Oba typy posiadają wyjątkowe cechy, dlatego decyzja może okazać się trudna. Należy brać pod uwagę indywidualne preferencje. Każde z tych łóżek ma zalety, o których warto wspomnieć. W poniższym artykule przyglądamy się dokładnie obu typom łóżek i wymieniamy ich cechy po to, by ułatwić decyzję, które z nich będzie najodpowiedniejsze do sypialni.
12:00, 16.11.2022
„Nie jest planowana żadna danina atomowa, żaden podatek atomowy” – oświadczył Tomasz Nowacki, dyrektor Departamentu Energii Jądrowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska podczas debaty „Kierunki rozwoju polskiego programu energetyki atomowej”. Dyskusję przeprowadzono w Centrum Prasowym PAP w ramach konferencji „Transformacja energetyczna dla przyszłości Polski”.
19:01, 15.11.2022
Jeśli spytasz przypadkowego nieznajomego, jak możesz wygrać na automacie do gry, prawdopodobnie powiedzą ci, że identyczne symbole muszą paść na linii wypłat na co najmniej trzech kolejnych bębnach, zaczynając od lewej (w niektórych grach może to być również od prawej).
00:00, 13.11.2022
Naturalne kosmetyki to produkty do pielęgnacji ciała, które zawierają jak najwięcej naturalnych składników. Do produkcji takich kosmetyków używa się ekstraktów roślinnych oraz olejków eterycznych.
00:00, 12.11.2022
Usuwanie robactwa z domu to proces usuwania drobnoustrojów, które mogą żywić się i rozmnażać się w środowisku domowym. Mogą to być bakterie, wirusy, grzyby lub pierwotniaki. Robaki mogą żywić się żywnością, odpadami lub śliną, a niektóre mogą nawet żywić się krwią.
16:45, 11.11.2022
Aranżacja kuchni to dla wielu osób niemałe wyzwanie. W wielofunkcyjnym wnętrzu, w którym przechowujemy żywność, przygotowujemy i spożywamy posiłki czy też zapraszamy gości na szybką kawę, musi znaleźć się miejsce na mnóstwo rzeczy. Sprzęty AGD, naczynia, garnki, sztućce, produkty spożywcze, środki czystości – gdzie to wszystko pomieścić? Jeszcze trudniej mają osoby, które dysponują małą kuchnią w bloku. Jednak z pomocą przychodzą nowoczesne meble oraz sprytne rozwiązania aranżacyjne, dzięki którym korzystanie z kuchni będzie komfortowe i przyjemne.
19:46, 10.11.2022
Liga Mistrzów wchodzi w fazę pucharową. Która z ekip ma największe szanse na zwycięstwo prestiżowego turnieju? Przedstawiamy listę kandydatów do wygranej, zgodnie z notowaniami legalnych bukmacherów. 
10:49, 08.11.2022
Z reguły jedzenie to podstawowa czynność, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. Dla wielu osób jednak oznacza ono o wiele więcej, kojarząc się bardziej z pasją aniżeli rutynowym obowiązkiem. Jeżeli więc gustujesz w dobrych smakach, a zmysł estetyczny każe Ci fantazyjnie układać każdą potrawę na domowych talerzach, być może zawód krytyka kulinarnego jest właśnie dla Ciebie! Jak nim zostać?
10:44, 04.11.2022
Stereotypy na temat kobiet wciąż mocno zakorzenione są w naszym codziennym życiu, kulturze, a także w języku. Stosowanie feminatywów pomaga łagodzić nierówności, dlatego 7 listopada z okazji Światowego Dnia Feminizmu, marka Answear.LAB obok dopingowania i wspierania kobiet w walce o siebie, szerzy również wiedzę o tym, jak mówić, by nie dyskryminować.
10:26, 04.11.2022
Rok temu rozpoczęto proces wdrażania strategii PepsiCo Positive (pep+), czyli nowej, strategicznej transformacji wszystkich obszarów działalności PepsiCo w kierunku zrównoważonego rozwoju oraz kapitału ludzkiego. Dzisiaj PepsiCo Polska podsumowuje swoje osiągnięcia.
10:08, 04.11.2022
Lato w kontekście zużycia energii elektrycznej bywa bardzo praktyczne - przez wiele godzin możemy korzystać ze światła słonecznego, a dzieci większość dnia spędzają na dworze. Kłopot pojawia się jesienią, kiedy aura zatrzymuje nas w czterech ścianach. Warto przeanalizować nasze codzienne zachowania, by jesienna plucha nie odbiła się negatywnie na wysokości rachunków za energię elektryczną.
12:20, 03.11.2022
Santander Bank Polska po raz drugi z rzędu zwyciężył w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”. W tegorocznym rankingu bank doceniono za jakość obsługi, pozyskiwanie klienta, zdalne kanały kontaktu.