Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:52, 14.06.2021
Staramy się nauczyć nasze dzieci czterech podstawowych numerów telefonów, które w razie niebezpieczeństwa mogą uratować życie im lub komuś innemu. Czy jednak jako dorośli robimy odpowiednio wystarczająco więcej, żeby zapewnić bezpieczeństwo choćby właśnie swojej rodzinie?
09:39, 11.06.2021
Urządzając sypialnię idealną, najwięcej czasu powinniśmy poświęcić starannemu wyborowi łóżka. To najważniejszy mebel w tym wnętrzu, a więc powinien być nie tylko wygodny, ale również dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Wśród tego typu mebli do najbardziej wyróżniających się trwałością należą nowoczesne łóżka tapicerowane. Jakie są ich największe zalety i gdzie najlepiej kupić takie łóżko?
09:05, 11.06.2021
Coraz więcej posiadaczy zarostu z dumą pielęgnuje swoje wąsy i brody. Wielu mężczyzn ceni sobie zadbany, elegancki zarost, jednak utrzymanie go w takiej formie nie jest łatwe. Kosmetykami do pielęgnacji zarostu, po które najchętniej sięgają mężczyźni, są tak zwane olejki do brody.
12:45, 10.06.2021
Xiaomi słynie z produkcji świetnych smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadprzeciętne akumulatory, mocne podzespoły i dobrej jakości zdjęcia to tylko kilka z zalet chińskich flagowców. Dziś pod lupę bierzemy Xiaomi Mi 11, który jest najlepszym telefonem w ofercie Xiaomi. Czy rzeczywiście warto go kupić?
09:05, 10.06.2021
Wiele osób nie decyduje się na soczewki kontaktowe, ponieważ obawia się ich zakładania i zdejmowania. Okazuje się jednak, że nie jest to trudne. Należy jednak przestrzegać kilku ważnych zasad. Zobacz, jak zdejmować soczewki kontaktowe.
REKLAMA
08:02, 10.06.2021
Dla przedstawicieli dużych ras, takich jak labrador, owczarek niemiecki, bokser, husky, czy chart znalezienie odpowiednich szelek może nie być tak łatwe, jak dla małych psów. Nawet jeśli znajdziemy tego typu akcesoria w dziale zoologicznym, ich wybór jest raczej mały. Szelki dla dużego psa – by należycie spełniały swoje funkcje - muszą być odpowiednio dopasowane, zarówno do budowy czworonoga, jak i aktywności, które zwykle z psem wykonujemy
07:59, 10.06.2021
Nowe sytuacje niejednokrotnie są przyczyną stresu, a także dużego zdezorientowania. Jedną z właśnie takich sytuacji może być pierwsze spotkanie z adwokatem, którego celem jest otrzymanie porady z zakresu prawa czy podjęcie współpracy w poprowadzeniu sprawy rozwodowej. Warto pamiętać przede wszystkim o tym, że z kancelarią adwokacką Dentons jest nieco jak z lekarzem – im bardziej odkładamy wizytę, tym gorsza staje się sytuacja. Nie należy zatem ani przesuwać jej w czasie, a tym bardziej z niej rezygnować. Dzięki temu unikniemy zbędnych nieprzyjemności, ale także komplikacji sprawy. Jednak, żeby rzeczywiście dobrze wykorzystać czas spędzony w biurze adwokata, należy wiedzieć jak przygotować się do spotkania. Wystarczy dosłownie kilka prostych działań, dzięki którym dokładnie przedstawisz sytuację swojemu prawnikowi.
07:55, 10.06.2021
Tłuszcze roślinne są niezbędnym elementem zdrowej diety. Bez nich nasz organizm nie byłby w stanie prawidłowo funkcjonować. Zdrowe tłuszcze roślinne są przede wszystkim źródłem jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które odgrywają ważną rolę w organizmie. Jak wkomponować oleje roślinne do diety, żeby wyszło nam to na zdrowie?
07:52, 10.06.2021
Dzień Dziecka to szczególne święto najmłodszych, które zawsze powinno być pełne radości. Z tej okazji „Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb” zrealizowała akcję dla chorych i potrzebujących dzieci. Do blisko 40 placówek pomocowych w całym kraju trafiły książki ,,Lewiatanki - Przyjaciele z sąsiedztwa’’, puzzle oraz kolorowanki.
07:48, 10.06.2021
Minął rok od uruchomienia Asystenta głosowego w aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego. Przy jego pomocy, używając mówionych poleceń, można m.in. zrobić przelew zwykły do zdefiniowanego odbiorcy lub na numer konta oraz przelew na telefon, a także sprawdzić stan środków na rachunku. Funkcji i możliwości Asystenta będzie stopniowo przybywać.
REKLAMA
07:44, 10.06.2021
W środę Ministerstwo Edukacji i Nauki skierowało do konsultacji publicznych projekt nowelizacji rozporządzenia w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej, m.in. w zakresie zmian na liście lektur szkolnych.
07:41, 10.06.2021
Cały czas staramy się odkrywać nowe rzeczy. Dla jednych może to być kolejna gra typu Mucha Mayana, dla innych zaś nauka, podbój kosmosu. Od samego początku marzyliśmy o tym, aby sięgnąć gwiazd. XX wiek upłynął nam pod znakiem pierwszych misji kosmicznych, lądowania na Księżycu, wysyłania sond na inne planety. Same kosmiczne przygody stały się także ciekawym tematem dla kina. Stworzono zarówno sporo historycznych produkcji, jak i z gatunku science fiction. Postanowiliśmy zatem stworzyć naszą listę kosmicznych tytułów.
07:36, 10.06.2021
Ten rok jest rzeczywiście przełomowy, jeżeli chodzi o bardzo ważne dla całej naszej cywilizacji i historii odkryć naukowych dokonania. Chodzi oczywiście o badanie czerwonej planety. Jeszcze nie zdążyliśmy się nacieszyć przełomowym momentem, gdy na powierzchni Marsa udało się wzlecieć niedużemu dronowi, a już dobiegły nas kolejne informacje o niezwykle ważnym naukowym osiągnięciu.
07:16, 10.06.2021
Z pewnością wśród graczy komputerowych od lat królują różne tytuły czy też miejsca do rozgrywki.
12:02, 08.06.2021
Nie bez powodu mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Powiedzenie to wydaje się dziś jeszcze bardziej aktualne, z racji ogromnej konkurencji na rynku. Firmy mają nie lada zadanie, by przekonać do siebie potencjalnych klientów. Oczywiście najpopularniejszym kanałem komunikacji jest Internet i należy korzystać z jego narzędzi pełnymi garściami, ale czy to wystarczy? Okazuje się, że nie, a świetnym sposobem na zareklamowanie przedsiębiorstwa są np. kubki termiczne z nadrukiem albo billboardy. 
REKLAMA