Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
17:43, 27.09.2021
Dobroczynne działanie srebra koloidalnego było znane już w starożytności. Inna nazwa produktu to nanosrebro. Cząsteczki srebra wykazują wysokie działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antywirusowe. Powszechnie stosowane jest do odkażania, gojenia ran czy odleżyn, jak również w okulistyce. Przyjrzyjmy się mu z bliska.
17:10, 24.09.2021
Tryby sportowe pomagają monitorować nam osiągnięcia w różnych dyscyplinach. Dostępna jest nawet funkcja pływania. Smartwatch jest wodoszczelny do 50 metrów (5ATM).
07:15, 14.09.2021
Fotopułapka to specjalistyczna kamera, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zainstalowanie tradycyjnego monitoringu. Urządzenia te znalazły zastosowanie głównie w leśnictwie. Wykorzystuje się je także do dyskretnego monitorowania posesji, terenu budowy i innych miejsc narażonych na kradzieże, akty wandalizmu lub nielegalne wyrzucanie odpadów.
22:00, 10.09.2021
Trafiłeś do Szczyrku i zastanawiasz się, jak spożytkować wolny czas? Wybierz się na rower! I wcale nie musisz od razu pokonywać wielkich szczytów. Dzięki rozbudowanej sieci dróg i ścieżek rowerowych, znajdziesz też alternatywę na łagodniejsze podejścia i prostsze odcinki. Boisz się, że Twój rower nie podoła wszystkim trudnościom? Wypożycz na miejscu! Wytypuj więc swoje szlaki na dwa kółka i poznaj Szczyrk zupełnie z innej perspektywy!
13:00, 10.09.2021
Znalezienie nowej pracy po pandemii wcale nie musi być trudne. Poszukujesz pracy w Świeciu? Sprawdź, jakich pracowników potrzebują aktualnie pracodawcy, a także przekonaj się, na jakich stanowiskach można znaleźć zatrudnienie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego - zwłaszcza w Bydgoszczy i okolicach.
REKLAMA
21:30, 07.09.2021
Na rynku można znaleźć wiele osób określających siebie jako profesjonalną kosmetyczkę, mimo to nie każda z nich powinna to robić. Zobaczmy, czym powinna charakteryzować się osoba wykonująca zabiegi kosmetyczne, aby zasługiwała na to miano.
20:00, 07.09.2021
Odzież reklamowa, taka jak koszulki z nadrukiem, bluzy z nadrukiem czy plecaki reklamowe już od wielu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Zobaczmy co powoduje, że taka forma promocji wciąż jest na topie oraz dlaczego do realizacji gadżetów firmowych warto wybrać firmę PANATO.
12:00, 04.09.2021
Może i u Ciebie czasem jest tak, że po gruntownym odkurzeniu dywanu i umyciu podłóg, pod nogami i tak wyczuwasz piasek, a skarpetki wyglądają, co najmniej jakbyś przebiegła się po ogrodzie? Skąd ten brud, skoro włożyłaś tyle trudu, by dywan i podłogi lśniły nienaganną czystością? Odpowiedź często jest bardzo prosta - wciąż z dywanu. W naszym artykule dowiesz się dlaczego.
09:48, 02.09.2021
Agencja PR to podmiot, który pomaga w tworzeniu reklamy, dzięki której odbiorcy zwrócą uwagę na oferowany produkt czy usługę. Ponadto prowadzi ona kompleksowe działania, mające na celu budowanie pozytywnego wizerunku marki wśród potencjalnych klientów. To z kolei ma ogromny wpływ na osiągane wyniki sprzedażowe. W związku z powyższym, zanim wybierzesz konkretnego usługodawcę, najpierw sprawdź, jaka powinna być dobra agencja PR. 
13:24, 30.08.2021
Czy wiesz, że cukrzyca to jedno z najczęściej występujących schorzeń w XXI wieku? Takie rozpoznanie każdego dnia dotyczy kolejnych osób, a zatem liczba zdiagnozowanych diabetyków nieustannie się zwiększa. Mimo to, nasze społeczeństwo wydaje się nie być do końca świadome, jak poważną chorobą jest cukrzyca i jak istotna jest rola edukacji w tym zakresie. W takim właśnie celu powstał portal Szkoła Diabetyka – nowe wirtualne centrum informacji nie tylko dla diabetyków i ich bliskich, ale także dla każdego, kto chce żyć świadomie i dowiedzieć się, jak dbać o siebie jeszcze efektywniej.
REKLAMA
13:51, 27.08.2021
Reklamy w wyszukiwarce to popularna forma promowania produktów i usług. Dziś wyjaśniamy co to jest Google Ads, jakie są przykłady reklam i ile kosztują.
17:02, 11.08.2021
Praca na stanowisku asystentki wymaga wszechstronnej wiedzy i szeregu umiejętności. Poznaj zasady, które ułatwią codzienną pracę.
15:36, 09.08.2021
Każdy z nas posiada dane, które chroni przed dostaniem się w niepowołane ręce. W przypadku firm jest ich znacznie więcej, dlatego przedsiębiorstwa muszą zadbać o środki bezpieczeństwa zarówno podczas przechowywania danych, jak i ich udostępniania np. współpracującym podmiotom. Jednym z narzędzi, które mogą być alternatywą dla Dropboxa, jest VDR.
13:57, 09.08.2021
Inowrocław to nieduże miasto o powierzchni 30,42 km², położone w województwie kujawsko-pomorskim nad rzeką Noteć. W niedużej odległości znajdują się największe wojewódzkie jeziora: Gopło i Jezioro Pakoskie. Miasto posiada status uzdrowiska przez bogate złoża soli kamiennej oraz funkcjonowanie tężni solankowej, co przyciąga kuracjuszy. Jednak jak mieszka się tutaj na co dzień?
13:31, 03.08.2021
Niektóre filmy są tak dobre, że trzeba zrobić im więcej części. A inne mają kilka części, co wynika z tego powodu, że są oparte na książkach i aby odpowiednio je odwzorować - konieczne jest stworzenie tylu części filmu, ile jest książek. Przyjrzeliśmy się więc najpopularniejszym seriom filmowym, które zdecydowanie warto obejrzeć. Każdy znajdzie w tej liście coś dla siebie - zarówno miłośnicy fantastyki, a także ci, którzy zakochani są w romantycznych filmach z pazurkiem. To co? Gotowi?
REKLAMA