Zamknij
REKLAMA

Kradł telefoniczne kable. Wpadł na gorącym uczynku

06.45, 28.09.2022 . Aktualizacja: 09.24, 28.09.2022
Skomentuj Policjanci nakryli złodzieja na kradzieży kabli telefonicznych. Fot. KPP Świecie
REKLAMA

Policjanci z posterunku w Dragaczu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież 50 metrów przewodów telekomunikacyjnych. Złodziej wpadł na gorącym uczynku, gdy usiłował wyciąć kolejne kilkadziesiąt metrów kabli. Przed policjantami ukrył swój łup i twierdził, że nic nie ukradł. 

W miniony piątek (23.09.22), w samo południe, dyżurny policji w Świeciu otrzymał informację od dyspozytora sieci telekomunikacyjnej o przerwaniu linii napowietrznej na terenie Fletnowa. Na miejsce pilnie zostali skierowani policjanci z posterunku w Dragaczu. Gdy zaczęli przeszukiwać pobliskie tereny leśne szybko zauważyli wiszące na słupach pozostałości po przewodach telekomunikacyjnych. Stojący nieopodal mężczyzna, na widok mundurowych, podniósł ręce do góry krzycząc, że nic nie ukradł.  

[FOTORELACJA]3424[/FOTORELACJA]

Wszystko wskazywało jednak na to, że kłamie. Policjanci znaleźli przy 35-latku różne narzędzia mogące służyć do popełnienia przestępstwa. Po krótkiej rozmowie wskazał również, gdzie ukrył wycięte chwilę wcześniej kable.

Mieszkaniec Grudziądza został zatrzymany. Tego samego dnia, na podstawie zgromadzonych przez policjantów dowodów, przedstawiono mu zarzut. Za usiłowanie kradzieży elementów sieci telekomunikacyjnych grozi mu kara nawet do 8 lat pobawienia wolności.

[ZT]15125[/ZT]

[ZT]15121[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%