Zamknij
REKLAMA

Czyje to pieniądze? Uczniowie zanieśli je na policję

16:34, 27.11.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Czterech kolegów wracając ze szkoły znalazło na chodników kilkaset złotych. Chłopcy, zamiast podzielić się znaleziskiem, powiadomili o tym dzielnicowych. Teraz policja szuka właściciela.

Do niecodziennego znaleziska doszło 19 listopada. Wtedy to czterech chłopców w wieku 14 lat, pochodzących z gminy Jeżewo, w drodze powrotnej ze szkoły, znalazło kilkaset złotych. Pieniądze leżały na chodniku przy ul. Dworcowej w Jeżewie, w pobliżu firmy Intro Packman. Chłopcy natychmiast powiadomili o znalezionych pieniądzach dzielnicowych.

- Właściciel pieniędzy proszony jest o zgłoszenie się do Biura Rzeczy Znalezionych mieszczącego się w Starostwie Powiatowym w Świeciu przy ul. Hallera 9, gdzie trafiły pieniądze - informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu. - A 14-latkom należą się słowa pochwały i podziękowania!

 

 

Znalazłeś kilkaset złotych. Zaniósłbyś je na policję?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
Jasne, że nie. Znalezione nie kradzione. 42%
Tak. Tego wymaga uczciwość i przepisy. 46%
Nie, ale oddałbym je na cel charytatywny. 12%
(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

ADIADI

0 0

A MOŻE JAKIEŚ ZNALEŹNE BY SIĘ ZNALAZŁO... 20:17, 27.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA