Zamknij
REKLAMA

Świat unikatowych pociągów dla dzieci i dorosłych

15.34, 02.11.2022 materiał partnera Aktualizacja: 15.34, 02.11.2022

Zestawy LEGO o tematyce pociągów to interesująca propozycja dla różnych grup wiekowych. Producent postarał się dotrzeć swoimi propozycjami zarówno do dzieci, nastolatków, jak i dorosłych fanów serii LEGO. Pociągi LEGO oferują zabawy dla najmłodszy w postaci edukacyjnych pociągów z cyferkami lub LEGO dla dzieci w postaci wagonów ze zwierzątkami. Rodzice, którym zależy na rozwoju ich dziecka, z całą pewnością będą zadowoleni z rozległego wyboru.

Nastolatkom z kolei na pewno spodobają się klocki LEGO w tematyce Harry’ego Pottera. Ekspres do Hogwartu i Ekspres Do Hogwartu w edycji rozszerzonej zadowolą fanów powieści fantasy. To jednak nie wszystko! Producent stworzył również LEGO dla dorosłych. Pociągi LEGO pochodzące z różnych epok historycznych dadzą mnóstwo zabawy także dojrzałym fanom kolei.

LEGO dla dzieci - Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie

Szukasz prezentu urodzinowego dla malucha powyżej drugiego roku życia? Klocki LEGO dla dzieci z cyklu urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie idealnie wkomponują się w tematykę tego wyjątkowego dnia. W zestawie znajdziemy najpopularniejsze postacie z uniwersum Disneya. Myszka Miki i Mini oraz ich wierny pies Pluto.Producent zadbał o to, aby jego zestawy LEGO z serii Disneya były dostosowane do potrzeb maluchów. Całość składa się z 22 elementów. Klocki LEGO, które znajdziemy wewnątrz opakowania to głównie duże fragmenty, które trudno byłoby połknąć małemu dziecku.Prosty do wykonania schemat pozwala sprostać wyzwaniu nawet małemu dziecku. Pociągi LEGO dostosowane do potrzeb maluchów są zabawką, która pobudza ich wyobraźnię. Za ich pośrednictwem dziecko łączy zabawę z nauką. Poznaje zasady logicznego myślenia i rozwija swoje zdolności manualne już od najmłodszych lat.

LEGO pociągi - zestaw Harry Potter: Rozrywka stworzona dla fanów fantasy

Pociągi LEGO mogą być świetną interaktywną zabawą nie tylko dla najmłodszy, ale także dla nastolatków. Jeżeli twoje dziecko jest fanem świata fantasy, z całą pewnością zestawy LEGO z Harry'ego Pottera pozytywnie je zaskoczą. Zestaw został wyposażony w ponad 800 elementów, które starczą na kilka godzin fantastycznej zabawy.W zestawie znajdziemy peron 9¾ z kultowej sceny filmowej. Producent dołączył mnóstwo klimatycznych dodatków, takich jak ruchome schody, magiczne wejście w ceglanym murze, czy też plakaty, które można było znaleźć w filmowej scenie.

LEGO pociągi - edycja rozszerzona ekspresu do Hogwartu

Zestawy LEGO dla dorosłych to ukłon w stronę osób, które nigdy nie zatraciły w sobie odrobiny dziecięcego ducha. Edycja kolekcjonerska ekspresu do Hogwartu to odsłona, która jest wyzwaniem znacznie większym od tego, co mają do zaoferowania zestawy LEGO dla dzieci. W tej odsłonie znajdziemy ponad 5100 elementów do ułożenia i 20 figurek. Za pośrednictwem tego zestawu LEGO dla dorosłych możemy odtworzyć pełną scenę filmową, w której główni bohaterowie filmowi spotykają się po raz pierwszy.

Producent umieścił w układance możliwość odwzorowania wszystkich detali. Możemy zajrzeć do wnętrza pociągu i umiejscowić bohaterów na tych samych miejscach, na których podróżowali podczas scen filmowych.

LEGO pociągi - ekspresowy pociąg pasażerski

Wejdź na pokład ekspresowego pociągu pasażerskiego. Producent stworzył nowoczesną zabawkę interaktywną z myślą o dzieciach powyżej siódmego roku życia. W zestawie znajdziemy aż 764 elementy układanki i mnóstwo interesujących gadżetów. Dzisiejsze pociągi LEGO potrafią zaskoczyć nowoczesnymi dodatkami. Producent dołączył do zestawu przyciemniane światła i możliwość zdalnego sterowania zabawką.To jeden z niewielu kompletów LEGO wyposażonych w tak mnogą ilość realistycznych narzędzi. Długie tory, zdalne sterowanie, operowanie reflektorami oraz różnorodne wagony. Z takim zestawem Twoje dziecko może poczuć się jak prawdziwy konduktor zarządzający lokomotywą.

LEGO pociągi - zestaw z pociągiem kolejowym

Pociągi LEGO to seria, która odwzorowuje modele prawdziwych pociągów. Dzięki nim twoje dziecko może poznawać otaczający je świat podczas zabawy. Pociąg kolejowy składa się z ponad 1200 elementów. Producent zadbał o to, aby zabawka nie tylko estetycznie wyglądała, ale także była funkcjonalna. W zestawie znajdziemy pilot na Bluetooth umożliwiający obsługiwanie różnych funkcji pociągu towarowego:

  • Możliwość otwierania kabiny maszynisty;
  • Podnoszenie dźwigu służącego do załadunku towarów;
  • Do zestawu dołączony został wózek widłowy z możliwością automatycznego podnoszenia wideł.

Zestaw zawiera 16 elementów torów, które można konfigurować w dowolny sposób. Dzięki temu dziecko może za każdym razem zmieniać trasę swojego pociągu towarowego, gdy tylko zapełni wagony niezbędnymi materiałami.

LEGO pociągi - zestaw z pociągiem parowym

Pociąg parowy jest zestawem, który producent stworzył z myślą o najmłodszych dzieciach. Pociąg jest prosty w obsłudze i zawiera tylko 59 elementów. Zabawka idealnie sprawdzi się na prezent dla dzieci między drugim i piątym rokiem życia. Dodatkowe klocki funkcyjne dołączone do zestawu pozwolą odgrywać różnorodne dźwięki podczas zabawy pociągiem. W celu uruchomienia zabawki wystarczy, że dziecko delikatnie popchnie pociąg do przodu. Rewelacyjna zabawa z pociągiem parowym jest doskonałym prezentem dla każdego malucha, który ma w sobie nieokiełznane pokłady ciekawości. Pociąg parowy pozwoli mu czerpać radość z zabawy i uczyć się przydatnych zdolności manualnych.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%