REKLAMA

REKLAMA
12:23, 18.01.2018
Każde przedsiębiorstwo potrzebuje nowoczesnej i sprawnie działającej strony internetowej. Dzisiaj to konieczne, nieobecność w sieci może sprawić, że dla wielu klientów Twoja firma będzie nieosiągalna. Podpowiemy Ci czym się kierować, by wybrać najlepszych specjalistów!
10:54, 18.01.2018
Coraz więcej użytkowników dokonuje zakupów w dobrze zoptymalizowanych pod kątem pozycjonowania e-sklepach. Trudniej jednak o wiedzę dotyczącą tego, dlaczego firma X znajduje się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania Google, a Twoja dopiero na 10. Wyszukiwarka Google działa na podstawie wielu algorytmów, porządkujących setki tysięcy stron wg określonych warunków. O kilku z nich: Pingwinie, Pandzie i Kolibrze pewnie wiesz. Dopasuj się do ich wymagań, a uzyskasz wyższy wynik własnej pozycji.
09:25, 16.01.2018
Nowy Rok to dobry moment, żeby zastanowić się nad tym co będzie popularne przez najbliższe 12 miesięcy. Pozwoli to skutecznie zaplanować swoje działania.
14:03, 12.01.2018
Gród Kopernika przyciąga jak magnes. Piękna Starówka, brukowane uliczki, pełne uroczych kamienic, stare legendy, średniowieczne kościoły i toruńskie pierniki… Wszystko to od lat niezmiennie zachwyca przybywających tu gości. Jakie zabytki koniecznie trzeba zobaczyć?
14:36, 11.01.2018
Wiele osób zimą dokarmia ptaki, ponieważ daje to dużo przyjemności ludziom a i zwierzęta na tym korzystają. Niektóre gatunki, na przykład rudziki, corocznie podejmują decyzję o migracji. Jeśli zostaną w naszej okolicy, wato je poratować wartościowym pokarmem. Zmniejszamy w ten sposób ich stres związany z zimnem i brakiem pożywienia.
13:11, 10.01.2018
Ślub jak również samo wesele, to wydarzenie, które każdy chciałby zapamiętać na całe życie. Dokładamy wszelkich starań, aby cała ceremonia, jak również przyjęcie wypadło jak najlepiej. Ciekawą alternatywą może się okazać tutaj możliwość zorganizowania wesela w Zakopanem. Dlaczego właśnie tam? Co sprawi, że wybierając Zakopane jako miejsce naszej uroczystości weselnej, okaże się ona wyjątkowa?
09:10, 09.01.2018
Obecnie parkiety drewniane produkowane są z różnych rodzajów gatunków drzew. Jednak tak duży wybór może spowodować ból głowy u osoby, która marzy o drewnianej podłodze w swoim domu. Dlatego przeanalizuj wszystkie możliwości i wybierz gatunek drewna, który spełni wszystkie Twoje wymagania.
09:01, 09.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
08:59, 09.01.2018
Wszyscy pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i większość zleceniobiorców – to grupy podlegające ubezpieczeniom społecznym: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. W przypadku zleceniobiorców ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne. Łączny wymiar składek stanowi nieco ponad 20% wynagrodzenia brutto.
18:56, 08.01.2018
Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego mężczyzny. Do takiej uroczystości przygotowujemy się miesiącami, aby nic nie zakłóciło przebiegu tego najwspanialszego dnia. Zanim jednak zaczną bić kościelne dzwony i powiemy sakramentalne „tak” naszej wybrance, trzeba odpowiednio pożegnać stan wolności i nieskrępowanej swobody.
REKLAMA
10:10, 08.01.2018
W życiu każdego człowieka przychodzi czas, kiedy czujemy się już nieco przytłoczeni szybkim tempem miejskiego życia. Chcielibyśmy wtedy najlepiej całkowicie zmienić otoczenie, nie rezygnując jednocześnie z wygody, jaką daje życie w dużej metropolii.
10:05, 03.01.2018
Na co koniecznie musimy zwracać uwagę, kiedy planujemy zakup naszego pierwszego laptopa? Co będzie miało dla nas największe znaczenie w tym aspekcie? Jest co najmniej kilka rozwiązań, które warto jest wziąć w tym aspekcie pod uwagę. Przyjrzyjmy się zatem, jak dokładnie się one przedstawiają. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na parametry techniczne, ale też sprawdźmy, jak prezentują się ceny poniższych laptopów. Zarówno pierwszy jak i drugi aspekt, odegrają w tym przypadku rolę kluczową.
09:30, 03.01.2018
Skup samochodów w Warszawie, w Wilanowie to dla większości właścicieli opcja ostateczna. Rozebranie i sprzedaż auta w częściach to jedna z metod na zarobienie pieniędzy na samochodzie, który po prostu jest bardzo stary oraz już nie w pełni sprawny. Sprzedaż takiego auta zajmie więcej czasu oraz problemów, niż przyniesie pieniędzy z jego sprzedaży. Z tego względu w pewnej chwili lepiej jest rozebrać samochód i sprzedać w częściach albo sprzedać go na części w całości. Wtedy kwota uzyskana ze sprzedaży może być dla nas pozytywnym zaskoczeniem.
15:38, 27.12.2017
To jedna z najważniejszych chwil w życiu, dlatego pragniemy, aby była to niezapomniana i wyjątkowa noc spędzona wśród najbliższych przyjaciół. Podpowiadamy z jakim prezentem wybrać się na takie spotkanie.
15:07, 27.12.2017
Nie każdy wie, jak właściwie zarządzać firmą. Nie każdy też wie, na co należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o to, jakimi cechami powinien odznaczać się dobry przedsiębiorca. Na co zatem musimy zwrócić w tym aspekcie największą uwagę? Co będzie miało dla nas, jako przedsiębiorców najważniejsze znaczenie, jeśli chcemy we właściwy sposób zarządzać naszą firmą? I wreszcie – ostatnie pytanie – jakimi cechami charakteru, powinien odznaczać się dobry przedsiębiorca? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, dotyczących szeroko rozumianego warsztatu przedsiębiorcy, znajdziecie państwo w naszym poniższym artykule.
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018