Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:02, 03.04.2020
Kiedy masz wiele długów, mogą pojawić się problemy z ich spłatą. W takiej sytuacji najgorsza może być bierność. Dlatego weź się w garść i zacznij działać. Nie wiesz, co warto zrobić? Zatem poznaj 5 sposobów, które pomogą Ci w regularnym spłacaniu zobowiązań.
13:36, 02.04.2020
Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym nie masz okazji, by przejść się po różnych mieszkaniach i porównać oferty. Fakt istnienia mieszkań jest zdecydowaną przewagą rynku wtórnego - kupując nowe mieszkanie od dewelopera musisz zdać się na plany i wizualizacje, gdyż najpewniej kupujesz mieszkanie na etapie wznoszenia betonowego szkieletu budynku,  “dziury w ziemi” lub jeszcze wcześniej - gdy tylko deweloper ogłosi nową inwestycją uzyskawszy pozwolenie na budową na zakupionej działce.
10:02, 02.04.2020
Coraz większa liczba obcokrajowców coraz częściej przyjeżdża do Polski, nie tylko, aby poprawić swój byt ekonomiczny, często szuka możliwości rozwoju. Szczególnie są to ludzie zza wschodniej granicy, których główny cel migracyjny to zarobek.
13:40, 25.03.2020
Domeną współczesnej gospodarki jest zwracanie się ku przemysłowi, a efektem tego jest wykorzystywanie nowinek technologicznych przez przedsiębiorstwa produkcyjne, zarówno te mniejsze, jak i gigantów branży. To zjawisko nazywane jest optymalizację produkcji, a dziś opiszemy je nieco szerzej.
13:31, 25.03.2020
Nie każdy jest specjalistą od kupowania prezentów. Bardzo dobrze widać to w okresie okołoświątecznym, kiedy w sklepach pojawiają się tysiące zdezorientowanych klientów, którzy nie mają pojęcia, co wybrać. Jeszcze większy problem rodzi się wtedy, gdy zamierzamy kupić upominek bez okazji.
13:20, 25.03.2020
W jakim celu internauci odwiedzają poszczególne serwisy internetowe? Co sprawia, że klikają w takie, a nie inne adresy? Dlaczego wysyłają mniej lub bardziej skomplikowane zapytania do wyszukiwarki? Odpowiedzi na te pytania mają fundamentalne znaczenie dla wszystkich, którzy prowadzą strony www i zależy im na ściągnięciu do siebie jak największej liczby użytkowników.
00:00, 24.03.2020
Na naprawie uszkodzonego płaszcza, butów lub urządzeń elektronicznych, którym przytrafiła się usterka można sporo zaoszczędzić. Zachęca do tego seriws Fixly.pl w ramach akcji “Nie kupuj - naprawiaj!”, pomagając szybko znaleźć odpowiednich specjalistów - złote rączki, stolarzy czy pracownie krawieckie.
13:35, 23.03.2020
Jazda rowerem to z jedna z najpopularniejszych aktywności fizycznych. Dla wielu z nas to także zdrowy i ekologiczny środek transportu. Starszym i osobom ze słabą kondycją może spodobać się rower elektryczny. Zobacz jak działa i jakie są jego główne zalety.
10:56, 20.03.2020
Wiele osób zastanawia się, czy praca magazyniera jest trudna. Słyszy się o konieczności noszenia ciężkich paczek i pracy na kilka zmian. Oczywiście trzeba przygotować się na takie sytuacje, jednak ta praca niesie przede wszystkim ze sobą wiele pozytywnych wyzwań. Można stać się ważną osobą w łańcuchu logistycznym i walnie przyczynić się do zysków, jakie osiąga przedsiębiorstwo. Przed pracownikami magazynu stoi wiele odpowiedzialnych zadań. W gruncie rzeczy każda osoba, która ma stosowne, wymagane wykształcenie, zwykle średnie, a także posiada umiejętność obsługi wózków widłowych może podjąć się takiego zajęcia.
09:40, 20.03.2020
Współczesne telefony charakteryzują się niezwykle nowoczesnym oraz oryginalnym wzornictwem. Niestety, czołowi producenci w wyścigu o unikalny design coraz częściej bagatelizują wytrzymałość sprzętu, która pozostawia wiele do życzenia. Rozbite wyświetlacze, wybuchające akumulatory lub nawet mechaniczne uszkodzenia gniazda ładowania to właściwie codzienność. Borykasz się z tego typu usterkami? Prezentujemy krótki poradnik, umożliwiający Ci wybór najlepszego serwisu!
REKLAMA
10:54, 19.03.2020
Bałagan na biurku nie tylko jest nieestetyczny, ale może bardzo utrudniać pracę. Zagubienie dokumentów, może mieć bardzo negatywne skutki dla firmy, uniemożliwić współpracę z kontrahentami, a nawet doprowadzić do ogromnych strat finansowych. Właśnie dlatego porządek w miejscu pracy, jest bardzo ważny. Jak go utrzymać?
10:00, 17.03.2020
W Europie i w Ameryce Północnej odwołano większość wydarzeń sportowych. Kibice muszą nieźle się natrudzić, żeby znaleźć jakiekolwiek mecze i imprezy sportowe na żywo. Nie oznacza to jednak, że wszędzie na świecie nic się nie dzieje. Sprawdziliśmy, kto jeszcze gra!
12:37, 16.03.2020
Wynajem samochodów staje się z roku na rok coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród Polaków. Podobnie jak na rynkach zachodnich, można u nas zaobserwować dynamiczny rozwój tej branży, jednak wzrost ten odnotowuje się zwłaszcza w większych aglomeracjach miejskich. Z ofert wypożyczalni samochodów chętnie korzystają nie tylko duże korporacje i miejskie firmy, ale również przeciętny Kowalski, który wybiera się na wakacje i potrzebuje przetransportować rodzinę oraz bagaże na lotnisko, a także osoby potrzebujące przewieźć przedmioty większych gabarytów. Jak wygląda rynek wynajmu aut w Polsce? Odpowiadamy.
12:58, 12.03.2020
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świeciu informuje, że w związku z obecną sytuacją ewentualnego zagrożenia epidemiologicznego, od dnia 16.03.2020 r. do odwołania kasa w siedzibie Zakładu przy ul. Parkowej 3 będzie nieczynna. Prosimy wszystkich Klientów o dokonywanie płatności przelewem na wskazane w rachunku konto bankowe.
14:36, 09.03.2020
Konsolidacja kredytów to jedno z najlepszych rozwiązań, jeśli masz na swoim koncie kilka pożyczek i zaczynasz tracić kontrolę nad swoimi finansami. Jeśli terminowa spłata długów staje się coraz trudniejsza, a Twoja sytuacja z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się pogarsza, zacznij działać! Konsolidacja kredytów może uchronić Cię przed wpadnięciem w spiralę zadłużenia! Co to jest konsolidacja kredytów? Na czym polega konsolidacja?
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone