Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:15, 25.02.2021
Wiosna tuż, tuż... Ale wcześniej trzeba wykonać w ogrodzie odpowiednie prace. Grabienie, nasadzanie nowych roślin, przycinanie, konserwacja mebli ogrodowych czy ogrodzeń. Pracy jest sporo. Jeśli zastanawiasz się, jak odświeżyć ogród po zimowej przerwie, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!
14:42, 24.02.2021
Jurata to mała osada nadmorska, gdzie może nie ma dużo do robienia, ale za to można fantastycznie odpocząć. Może na miejscu nie ma wielu atrakcji, ale zawsze można zwiedzić okoliczne miejscowości lub można wybrać się nieco dalej. Pomimo wszystko, Jurata i tak jest wspaniałą miejscowością, gdzie można dobrze spędzić czas. Do tego można zawsze wynająć apartamenty w Juracie w niskiej cenie.
14:03, 24.02.2021
Gdy w związku z pandemią zamknięto granice, wydawać się mogło, że liczba pracowników z Ukrainy znacznie zmaleje. I rzeczywiście, w początkowym okresie pandemii, miał miejsce duży odpływ pracowników zza wschodniej granicy. Jednak już jesienią ubiegłego roku ich liczba powoli zaczęła wracać do stanów sprzed pandemii.
21:21, 23.02.2021
Uwielbiasz wraz z całą rodziną spędzać czas nad wodą? Często uprawiacie wspólnie sporty, jak jazda na rowerze, rolkach czy pływanie kajakiem? A może jest wręcz odwrotnie – może rzadko udaje Ci się przekonać dzieci do aktywności fizycznej i nadal nie odnaleźliście pasji, którą moglibyście ze sobą dzielić? Dla jednych i drugich mamy tę sama odpowiedź – deskę SUP.
11:57, 23.02.2021
Niejeden jasno określony styl nie jest nazywany nowoczesnym, ale raczej kierunkiem, ogólnymi zaleceniami w urządzaniu mieszkania, które łączy jedna charakterystyczna cecha - przestrzeń. Nie ma tu miejsca na liczne dywany, kryształy i ciężkie lambrekiny. Dominującą cechą w urządzaniu nowoczesnego mieszkania jest wygoda połączona z funkcjonalnością. Nie ma zbędnych szczegółów. Każdy element podkreśla i uzupełnia ogólny kontekst. Priorytetem jest minimalizm z naciskiem na objętość i fakturę użytych materiałów.
REKLAMA
11:30, 23.02.2021
Nic nie tworzy domu lepiej, niż jego domownicy. Są jednak pewne elementy wystroju, które dodają wnętrzom uroku i niepowtarzalnego klimatu. Z pewnością miałeś taką sytuację, że po przyjściu do nowego miejsca czułeś się w nim, jakbyś spędził tam lata? Pewne (z pozoru) niezauważalne szczegóły tworzą klimat, który jest nie do odtworzenia.
08:59, 17.02.2021
Rynek pojazdów używanych rozwija się niezwykle prężnie i oferuje ogromne możliwości zakupowe. Jednak choć stwarza on warunki do nabywania samochodów (i nie tylko) w niskich cenach, jednocześnie rodzi też pewne ryzyko dla kupujących. Przedstawiamy podstawowe informacje, którymi warto kierować się podczas zakupu używanego pojazdu.
11:38, 16.02.2021
Dobry ketchup to podstawa! Trudno wyobrazić sobie bez niego nie tylko grillowanie, ale również przekąski, kanapki czy nawet niektóre dania obiadowe. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz pikantne sosy, czy też chętniej sięgasz po delikatny pomidorowy smak, jedno  jest pewne – w Twojej kuchni nie może zabraknąć ketchupu.
11:00, 15.02.2021
Klimatyzatory mobilne wybierane są często ze względu na szybki i bezproblemowy montaż. Latem, gdy pilnie potrzebujemy ochłodzić nasze biura czy mieszkania, urządzenia takie wydają się najlepszym rozwiązaniem. Jak działa klimatyzator przenośny, ile kosztuje i czy opłaca się go kupić?
10:52, 15.02.2021
Zgubienie oponki z brzucha podobno nie jest proste. Akurat ta część naszego obwodu zazwyczaj spędza nam sen z powiek. Płaski brzuch to marzenie wielu osób. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni borykają się z problemem posiadania oponki wokół jamy brzusznej. Niemniej jednak są ćwiczenia, które pomogą ci zmniejszyć twój obwód w pasie.
REKLAMA
12:01, 13.02.2021
Ilu ludzi, tyle pomysłów na udany urlop. Wyjazdy nad morze, w góry czy za granicę od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Mamy to szczęście, że Polska to piękny kraj i spędzanie krótkiego nawet urlopu właśnie u nas jest ciekawym doświadczeniem dla wszystkich urlopowiczów. Niemałym zainteresowaniem ze strony turystów cieszą się także jeziora, a swoją bogatą ofertą przyciągają rok rocznie wszystkich tych spragnionych przygód i wypoczynku na łonie natury.
14:16, 12.02.2021
Szkoda parkingowa może stać się przyczyną wielu nerwów, zwłaszcza jeżeli ktoś zawsze jeździ bezpiecznie, a i tak jego auto zostało uszkodzone przez innego kierowcę. Co w takim przypadku zrobić, aby szybko załatwić problem i odzyskać pieniądze z OC?
12:32, 12.02.2021
Wiele osób zastanawia się, czy zamki Dierre są bezpieczne. Skąd to pytanie? Przecież są to jedne z najchętniej wybieranych na naszym rynku zabezpieczeń, a producenta zamków i wkładek DIerre można zaliczyć jako lidera. Biorąc pod uwagę opinię ślusarzy o różnego rodzaju mechanizmach, wydaje się, że nie ma wątpliwości co do jakości tych produktów. Jednak, jak się okazuje, jeden z nich nie spełnia do końca oczekiwań. Są to zamki na klucz piórowy DIerre, które nie chronią tak skutecznie mienia jak inne.
14:38, 10.02.2021
Serwis dyktanda.pl jest największą platformą w Polsce, która wspomaga naukę języka polskiego. Należy on do EDU Games S.A.. - https://edu-games.pl/ - Na tej platformie możemy znaleźć różne zagadnienia dotyczące języka polskiego. Są to na przykład streszczenia lektur szkolnych (między innymi: „Ania z Zielonego Wzgórza” czy „Pan Tadeusz”), tekst o samogłoskach i spółgłoskach, o zdaniach złożonych, życiorys Williama Szekspira, ciekawostki na temat alfabetu, a także część związana z gramatyką (między innymi: co to jest przysłówek, oksymoron, epitet oraz związki frazeologiczne, zasady ortografii, a także odmianę przez przypadki). Ponadto można tu znaleźć wypracowania z podziałem na kategorie. Tymi kategoriami są: Lektury szkoła średnia, Lektury klasa 1 – 3, Lektury klasa 4 – 6, Lektury klasa 7 – 8, Książki, Język polski, Jak się pisze?, Jak napisać? oraz Co to znaczy?. Jest też możliwość dodania własnego wypracowania. Każde z wypracowań jest weryfikowane przez wykwalifikowane osoby, z tym że można je upublicznić od razu i przy każdym jest jedno z dwóch słów zweryfikowane lub niezweryfikowane. Jest też organizowany konkurs „Mistrz Wypracowań”, w którym jest podział na następujące grupy: szkoła podstawowa klasy 1 – 3, klasy 4 – 6 oraz klasy 7 – 8, szkoła średnia oraz dorośli. Nagrody w tym konkursie to: smartfon, stabilizator do smartfona, PlayStation 5, opaska sportowa, Xbox Series X, Xbox Series S, a także dostęp próbny do serwisu Legimi. Nagrody w tym konkursie są przewidziane dla każdego uczestnika.  Dyktanda.pl jest znakomitym przykładem szybkorosnącej platformy z sektora EdTech.
09:59, 10.02.2021
Darowizna to jedna z najbardziej popularnych form przekazywania własności. Z reguły praktykowana jest w rodzinie bądź wśród najbliższych znajomych. Zanim jednak zdecydujesz się na podarowanie samochodu swojej siostrze lub przyjaciółce, lub przyjmiesz taki prezent, warto zapoznać się z zasadami dotyczącymi darowizny i sprawdzić, jakich formalności należy dopełnić.
REKLAMA