Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 16.10.2021
Wiele salonów fryzjerskich wprowadza do swojej oferty wystawki z różnorodnymi kosmetykami do włosów – w domyśle specjalistycznymi i profesjonalnymi. Podczas mycia lub strzyżenia fryzjer takiego studia na pewno nie raz zachęcał nas do ich zakupu. Ale czy naprawdę się nam to opłaci?
21:17, 13.10.2021
Ogłoszenia, wiadomości i reklamy - trudno wyobrazić sobie internet bez tych trzech części składowych. Papierkiem lakmusowym internetowych treści mogą być chociażby media społecznościowe - tylko na Facebooku codziennie pojawiają się tysiące wpisów, newsów czy ofert. Podobnie wygląda to w przypadku dużych serwisów informacyjnych czy tematycznych, które starają się przykuć uwagę czytelnika i przyciągnąć go angażującymi treściami. Nie inaczej jest w przypadku mniejszych - często lokalnych - serwisów, do których zaliczyć należy Nabemowie.pl.
08:35, 12.10.2021
Korzystanie z nowych technologii oraz urządzeń mobilnych jest dzisiaj niezbędnym elementem codziennego życia. Trudno wyobrazić sobie wykonywanie obowiązków, zakupy czy rozrywkę w wolnym czasie bez smartfona albo laptopa z dostępem do Internetu. Takie nowoczesne rozwiązania okazały się szczególnie pomocne podczas pandemii i zdalnego nauczania. Wiele osób zaczęło pracować i uczyć się z domu. Chociaż na początku z pewnością nie wszystko szło po naszej myśli, to jednak nie da się ukryć, że Internet był niezwykle pomocnym narzędziem oraz umożliwił ciągłość nauki czy pracy. Pomimo, że obecnie nasze dzieci uczą się znów stacjonarnie, warto przyjrzeć się zjawisku wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji. Smartfon, tablet albo laptop mogą być znakomitymi pomocami dydaktycznymi i warto nauczyć dzieci odpowiedzialnego korzystania z nich. W tym artykule przedstawimy kilka platform edukacyjnych, które wykorzystują zupełnie nowe funkcjonalności i rozwiązania umożliwiając mobilną naukę języka polskiego czy matematyki. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne oraz atrakcyjne dla dzieci, dla których korzystanie z komputera czy smartfona jest oczywistością. Przyjrzyjmy się bliżej portalom internetowym, które mogą pomóc dzieciom i młodzieży w zdobywaniu wiedzy.
10:11, 11.10.2021
Ćwiczenia w domu dają nam wiele możliwości. Jest to bez wątpienia bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić swój czas i pieniądze, a jednocześnie poprawić kondycję i stan swojego zdrowia. Do ćwiczeń w domu w zasadzie potrzebne są nam tylko dobre chęci, niemniej jednak warto zauważyć, że aby efektywność naszego treningu była jak najlepsza dobrze jest również korzystać ze specjalistycznego sprzętu. Należy zaznaczyć, że taki sprzęt nie musi być jednak kosztowny i nie musi zajmować wiele miejsca. Jako doskonały przykład możemy podać tutaj uchwyty do pompek.
08:07, 09.10.2021
Od dawna myślisz o nauce jazdy na nartach, ale wciąż nie jesteś do tego do końca przekonany? Poznaj zalety tego sportu zimowego i zdecyduj się na szkolenie w Szczyrku - jednym z najpiękniejszych miejsc do zimowego szaleństwa w Polsce!
REKLAMA
12:40, 08.10.2021
Mieszkańcy Warszawy mogli we wtorek wieczorem podziwiać specjalną animację, wyświetlaną na ścianie hotelu Intercontinental. Film został przygotowany z okazji premiery Windows 11, nowej odsłony systemu operacyjnego od Microsoft.
12:23, 08.10.2021
Chcielibyście razem z dziećmi dokarmiać ptaki, ale nie wiecie, jak to robić dobrze? Jaki karmnik wybrać, gdzie go postawić, a może powiesić? No i co do niego wsypać? I czy w ogóle dokarmianie jest ptakom potrzebne? Na te i więcej pytań odpowiedzi można znaleźć na stronie akcji edukacyjnej Jestem na pTAK z Enchantimals, którą z okazji Światowego Dnia Zwierząt (4 października) przygotowała marka we współpracy ze Stowarzyszeniem Jestem na pTAK, zajmującym się ochroną ptaków w Polsce. Wspólnie uczą, jak dbać i bezpiecznie dokarmiać ptaki. Dzięki wsparciu Enchantimals każdy wypełniony na stronie akcji quiz edukacyjny to 1kg ziaren, które wkrótce zasilą ptasie stołówki.
11:58, 08.10.2021
Przybliża się realizacja kluczowej inwestycji w rejonie przejścia granicznego Terespol/Brześć, jaką jest Park Logistyczny Małaszewicze (PLM). Wydane przez Urząd Wojewódzki w Lublinie pozwolenie na budowę pozwoli uruchomić dalsze procedury związane z finansowaniem, przetargiem i realizacją robót budowlanych.
21:26, 07.10.2021
Świat jest dziś wyjątkowo dynamiczny i wiele osób decyduje się na inwestowanie swoich pieniędzy. Pomagają w tym chociażby banki czy fundusze, które kuszą wieloprocentowymi zyskami. Spora część inwestorów decyduje się jednak na samodzielne ulokowanie swoich pieniędzy w nieruchomościach. Coraz więcej osób jest zainteresowanych także nabyciem własnego lokum lub wybudowaniem domu. Nic więc dziwnego, że rynek nieruchomości w Polsce ma się dobrze i nieustannie się rozwija. Gdzie szukać najciekawszych ogłoszeń?
13:37, 06.10.2021
Wydawnictwo Zona Zero serdecznie zaprasza na stacjonarne spotkanie autorskie dra Jacka Bartosiaka poświęcone jego najnowszej książce "Wojna w kosmosie. Przewrót w geopolityce".
REKLAMA
13:06, 06.10.2021
2 października to dzień rozpoczęcia długo wyczekiwanej 18. edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Po raz kolejny to wyjątkowe wydarzenie można zobaczyć na YouTube, a wszystkie transmisje koncertów oglądać na żywo na kanale Instytutu Chopina.
20:20, 02.10.2021
Sztangielka czyli regulowana hantla jest nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu trening siłowy stanie się jeszcze bardziej efektywny, niezależnie od Twojego stażu w realizacji treningów siłowych. Bez względu na Twoje przygotowanie fizyczne, masę własną, cel ćwiczeń oraz płeć, trening za sztangielką, czyli regulowaną hantlą jest niezbędny dla utrzymania formy fizycznej i nie tylko.
13:28, 01.10.2021
Praktycznie każdy z nas przynajmniej raz w życiu się przeprowadzał lub to dopiero przed nami. Choć wielkość zebranego dobytku może się różnić, to lepiej nie organizować przeprowadzki samemu. Pozwoli nam to na zaoszczędzeniu wielu nerwów i ogromnego wysiłku fizycznego. Na szczęście na rynku jest wiele firm przeprowadzkowych, które pomogą w transporcie i zaoszczędzą nam wielu kłopotów.
18:26, 29.09.2021
Prawie każdy z nas korzysta dziś z telefonu komórkowego. Nowoczesne urządzenia stały się tak popularne, że dziś bez problemu posługują się nimi nawet kilkuletnie dzieci. Tego rodzaju rozwój niesie jednak za sobą także liczne zagrożenia, na które narażony jest tak naprawdę każdy z nas. Wszystko może zacząć się bardzo niewinnie - na przykład od nieznanego numeru na wyświetlaczu naszego telefonu. Internet pozwala nam jednak dziś dość często sprawdzić, kto kryje się za niezidentyfikowanym numerem. Jak to zrobić?
10:19, 29.09.2021
Polskie prawo jest zawiłe i skomplikowane, dlatego wiele osób, które stają przed koniecznością rozwiązania problemu prawnego, udaje się po pomoc do adwokata z Inowrocławia. Wiedzę prawną można jednak czerpać również samodzielnie, korzystając z zasobów globalnej sieci.
REKLAMA