Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:44, 27.01.2022
Około ¾ handlu zagranicznego Unii Europejskiej odbywa się drogą morską. Taki rodzaj transportu wyróżnia się bezpieczeństwem i stosunkowo niskimi kosztami. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku ładunków ponadnormatywnych.
08:30, 27.01.2022
Pobyt w hotelu SPA kojarzy się nam najczęściej z błogim relaksem i romantycznymi chwilami tylko we dwoje. Czy zatem rodzinne wakacje lub weekendowy wypad z pociechami wykluczają taki wypoczynek? Oczywiście, że nie. Wystarczy wybrać hotel przyjazny rodzinom z dziećmi. Zadowoleni będą zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę rezerwując pobyt na takie właśnie rodzinne SPA.
13:39, 21.01.2022
Aby cieszyć się zdrowiem, pełnią energii oraz dobrym samopoczuciem należy dbać o siebie w kompleksowy sposób. Niezwykle ważną częścią tego procesu jest dostarczanie do organizmu szeregu cennych witamin, minerałów i składników odżywczych. Pomocne okażą się w tym starannie wyselekcjonowane suplementy diety. Jednym z nich jest żywica górska. Dlaczego warto się nią zainteresować?
08:11, 19.01.2022
Polski Komitet Energii Elektrycznej rozpoczął kampanię edukacyjną „Liczy się energia”. Przez najbliższe miesiące wyjaśniać będzie przyczyny wzrostu cen energii, pokazywać wpływające na nie mechanizmy oraz sposoby na racjonalne gospodarowanie zużyciem prądu. Celem kampanii jest edukacja o rynku energii oraz sposobach łagodzenia wpływu rosnących cen prądu na domowe budżety Polaków.
14:55, 18.01.2022
Krajowe firmy z każdym rokiem w większym stopniu polegają na pracownikach z zagranicy – w 2020 roku liczba pozwoleń na pracę w Polsce przekroczyła 400 tysięcy. Rosnąca liczba przyjezdnych nie zaspokaja jednak bieżących potrzeb przedsiębiorców. Poszukiwanie rąk do pracy wśród cudzoziemców zapowiadają liczne polskie fabryki i firmy handlowe, w tym co trzecia firma z sektora przemysłowego i handlu. Na znaczeniu zyskuje więc atrakcyjność ofert oraz zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwa.
08:42, 18.01.2022
Jedna z pierwszych tego typu aplikacji mobilnych na rynku, która sprawdza się w firmie każdej wielkości, bez względu na branżę w czasach rosnącego zapotrzebowania na płatności zbliżeniowe.
08:18, 18.01.2022
W tym artykule poznasz 3 najlepsze firmy w swoich branżach w Polsce w kategoriach: szkolenia, obuwie oraz zabawki dla dzieci. Wybierając spośród wielu sklepów internetowych warto zwrócić uwagę na marki, które niosą za sobą jakość i doświadczenie. Sprawdź!
20:28, 13.01.2022
Folia bąbelkowa ma wiele zastosowań, szczególnie przy pakowaniu przesyłek i zabezpieczaniu delikatnych przedmiotów przed uszkodzeniem. Jednak folia bąbelkowa sprawdza się również do izolacji termicznej budynków.
09:27, 13.01.2022
Przez trzy kolejne lata PKO Bank Polski będzie prowadził rachunki bankowe Wrocławia, a przez cztery Poznania. To już kolejni kontrahenci banku z obszaru samorządu terytorialnego. W ostatnim czasie bank podpisał umowę na kontynuację kompleksowej obsługi budżetu Województwa Mazowieckiego. Obecnie PKO BP zapewnia obsługę budżetów siedmiu województw i dziewięciu miast wojewódzkich - w sumie ok. 280 jednostek.
17:29, 12.01.2022
Planujesz sprzedaż mieszkania z pośrednikiem? To dobra decyzja. Ekspert pomoże Ci przeprowadzić transakcję szybciej, bezpieczniej i na maksymalnie korzystnych warunkach finansowych. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz dobre biuro nieruchomości. Jak to zrobić? Oto kilka podpowiedzi.
12:36, 12.01.2022
Na to pytanie znajdziecie odpowiedź już 13 stycznia podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.
10:45, 12.01.2022
Jako instalator okablowania, specjalista serwisu technicznego, czy też administrator sieci z pewnością wiesz, jak istotny w twojej pracy jest wybór wysokiej jakości, markowych materiałów. Te poddawane są regularnym badaniom przez niezależne instytucje, które potwierdzają, że dany kabel, czy konektor oferuje deklarowane parametry. Jednak materiał to nie wszystko. Dla ochrony efektów pracy potrzebne jest także sięganie po odpowiednie metody, w tym przede wszystkim w zakresie testowania parametrów sieci. Dzięki temu można uniknąć m.in. błędów w instalacji i konieczności powtórzenia prac.
18:48, 25.12.2021
Wybór odpowiednich zabawek dla niemowlaka może mieć ogromny wpływ na jego dalszy rozwój. Ostatnio coraz więcej mówi się o dobroczynnym działaniu bujania oraz huśtania. Według najnowszych badań pomaga ono w nauce mowy, koncentracji ora utrzymaniu równowagi. Dodatkowo uspokaja dziecko i pomaga mu zasnąć. Właśnie dlatego warto pomyśleć o zakupie takiego gadżetu jak huśtawka dla niemowląt do domu.
00:01, 22.12.2021
W państwie PiS wszystko jest na opak. Mówili, że chcą podnieść dzietność, a liczba urodzeń gwałtownie spada. Mówili, że zadbają o polskie rodziny, a straszą je prokuratorem. Mówili, że przyspieszą procedury sądowe, a rozprawy trwają coraz dłużej. Mówili, że poprawią działanie ochrony zdrowia, a kolejki do specjalistów niezmiennie rosną. Mówili, że zbudują pozytywny wizerunek Polski za granicą, a od dekad nie był on tak zły.
12:59, 20.12.2021
Powszechnie wiadomo, że białko to główny budulec masy mięśniowej. Nie każdy jednak wie, że odżywki białkowe warto stosować nie tylko przy budowaniu masy, ale także w czasie odchudzania. W jaki sposób to robić? Jaki wpływ na zdrowie mają odżywki białkowe? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.
REKLAMA