Zamknij

REKLAMA
08:28, 20.09.2019
Leasing operacyjny to jedna z popularniejszych metod finansowania inwestycji. Decydują się na niego przedsiębiorcy kompletujący flotę samochodową, jak i prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą drobni biznesmeni, którzy potrzebują auta do sprawnego przemieszczania się na spotkania z klientami. Na czym polega ta forma umowy, kto może się o nią ubiegać i jak ją uzyskać? Sprawdzamy!
18:38, 19.09.2019
Ciąża jest dla kobiety radosnym stanem oczekiwania na narodziny dziecka. Zdarza się jednak, że szczęście przyszłej mamy przyćmiewają problemy ze zdrowiem jej i pociechy. Wpływa na to wiele czynników, a jednym z nich mogą być nieprawidłowości w prowadzeniu ciąży.
15:55, 17.09.2019
Są takie sytuacje, kiedy trzeba ubrać dziecko bardziej formalnie. Wtedy na pewno nie będą pasować żadne sportowe spodenki i bluzy, ale trzeba pomyśleć nad eleganckim i stylowym strojem, w którym dziecko będzie się czuło swobodnie.
11:20, 13.09.2019
Utrata pracy dla nikogo nie jest łatwym doświadczeniem. Im dłużej pracowało się w miejscu, które trzeba opuścić, tym trudniej przyzwyczaić się do nowych warunków. Szczególnie wtedy, gdy na horyzoncie brak nowego pracodawcy. Jak poradzić sobie z tym ogromnie stresującym wydarzeniem i zniwelować jego zgubny wpływ na naszą psychikę?
20:58, 12.09.2019
Biwak to frajda, która uatrakcyjnia spędzanie wolnego czasu. Można wyjść ze schematycznego życia opartego na komfortowych przestrzeniach i łatwych rozwiązaniach kulinarnych. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji, aby spróbować kempingowych rozrywek zapoznaj się z naszym artykułem. Po jego przeczytaniu nie będziesz mieć wątpliwości, że wypad pod namiot to jedna z najlepszych przygód, jaka może Was spotkać!
11:19, 12.09.2019
Często stajemy przed wyborem – rodzicielstwo czy praca? Część osób nie decyduje się na posiadanie potomstwa z obawy, że ucierpi ich kariera zawodowa. Jednak czy rzeczywiście trzeba rezygnować z pracy na rzecz dzieci lub odwrotnie? Z pewnością nie jest to łatwe i wymaga samodyscypliny i dobrej organizacji czasu. Liczne przykłady pracujących rodziców udowadniają, że połączenie pracy z wychowaniem potomstwa jest możliwe.
07:34, 12.09.2019
Betclic będzie wspierał Lechię Gdańsk. To kolejna drużyna, po Piaście Gliwice, której sponsorem będzie nowy legalny bukmacher.
15:52, 11.09.2019
Nawet najlepiej funkcjonujący zespół pracowników miewa gorsze okresy. Spada zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, a co za tym idzie – efektywność pracy. Sezonowym spadkom zaangażowania pracowników trudno zaradzić. Można jednak z nimi walczyć, a są na to proste sposoby.
15:50, 10.09.2019
Doświadczenie zawodowe to obok wykształcenia jeden z ważniejszych wymogów stawianym kandydatom do pracy. Najłatwiej sprostać temu, gdy miało się już okazję pracować w danym zawodzie. Nie oznacza to jednak, że świeżo upieczeni absolwenci studiów już na starcie stoją na straconej pozycji. Jak opisać swoje doświadczenie, skoro jeszcze nie było okazji go zdobyć?
08:48, 10.09.2019
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że spodnie dżinsowe damskie są absolutnym must have w każdej garderobie. Ich zaletą jest wygoda, ale i ponadczasowy look, dzięki któremu można prezentować się obłędnie.
4
15:48, 09.09.2019
Podstawowym dokumentem, jaki przesyłasz pracodawcy w odpowiedzi na jego ofertę pracy, jest CV. Jego treść i wygląd w dużej mierze przyczyniają się do Twojego sukcesu lub porażki w czasie rekrutacji. Warto wiedzieć jakie są najczęściej popełnianie błędy podczas tworzenia życiorysu zawodowego, by skutecznie się przed nimi uchronić. Przedstawiamy najczęstsze nieprawidłowości w czasie sporządzania CV.
2
15:45, 08.09.2019
Wiele firm dopuszcza wysłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną. Jest to wygodne z punktu widzenia kandydata. Formalności może on bowiem dopełnić w dowolnym dla siebie momencie, byle tylko zmieścić się w wyznaczonym terminie. Warto jednak podejść do tego zadania na spokojnie i z rozsądkiem. Takich maili osoba rekrutująca odbierze wiele. Jak wyróżnić się już na tym etapie rekrutacji?
15:43, 07.09.2019
Przygotowując CV wiele czasu poświęcasz aspektowi merytorycznemu. To bardzo istotne, jaką informację dokument ma przekazać potencjalnemu pracodawcy. Strona graficzna jest niemal równie istotna. To na część wizualną rekruterzy w pierwszej kolejności zwrócą uwagę. Czasami jeden rzut oka specjalisty ds. HR może zdecydować, czy Twój życiorys przejdzie wstępną selekcję i dostaniesz daną pracę.
12:20, 06.09.2019
Naklejka niejedno ma imię. Może służyć jako niedroga, ale skuteczna forma reklamy. Wydruk wysokiej jakości naklejek drukowanych w technologii solventowej (naklejki foliowe) i laserowej (naklejki papierowe) to jedno z popularnych narzędzi reklamowych. Z kolei naklejki ścienne będą wyjątkową ozdobą wnętrza. Poznaj rodzaje i przeznaczenie nowoczesnych naklejek.
12:12, 06.09.2019
Blachodachówki z posypką stały się prawdziwym hitem na rynku pokryć dachowych. Posiadają szereg zalet, które przyciągają szerokie grono Klientów. Co wyróżnia je na tle pozostałych dachówek?
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone