Zamknij

REKLAMA
10:47, 09.11.2018
Dawniej rzeczy była oczywista, zwłaszcza w naszym kraju, w którym rozpowszechnienie się w miarę przyzwoitego wyposażenia RTV nastąpiło nieco później niż na Zachodzie. Wizyta w kinie była nie tylko jedyną możliwością zobaczenia najnowszych dzieł sztuki filmowej, ale także szansą na to, by zobaczyć je w dobrej jakości i ciesząc się, na ile pozwalało na to nagłośnienie, doskonałym dźwiękiem. Wydawałoby się, że po upływie kolejnych dekad technologicznego postępu, era dotychczasowego kina minie. Tymczasem, nic z tego.
12:00, 08.11.2018
Na polskim rynku działa wiele kancelarii prawnych. Prowadzą je przedstawiciele różnych zawodów prawniczych, specjalizujący się w rozmaitych zagadnieniach. Poszukując porady z danego zakresu każdy z pewnością znajdzie profesjonalistę, który spełni jego oczekiwania. Nierzadko będzie to radca prawny. Jak jednak powinna wyglądać jego kancelaria, aby wzbudzała zaufanie klientów oraz by czuli się oni w niej komfortowo?
10:06, 06.11.2018
Chcesz nauczyć się języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego, a może podwyższyć swoje umiejętności w zakresie tych języków? Będzie to możliwe dzięki darmowym kursom, organizowanym przez Urząd Marszałkowski we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku i firmą Training House.
13:25, 31.10.2018
Fryzura może nam zarówno odjąć, jak i dodać lat. To ważny element wizerunku każdej kobiety. Pomaga uwypuklić zalety urody oraz ukryć jej mankamenty. Jak zatem odpowiednio dobrać fryzurę do twarzy? Bez wątpienia warto skorzystać z profesjonalnej wiedzy i pomocy fryzjera, ale także poczytać nieco o trendach w tym zakresie. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu.
12:59, 31.10.2018
Jeśli chcemy przesłać za granicę pieniądze rodzinie, czy zapłacić za zakupy, najczęściej korzystamy z przelewów bankowych. Są one jednak drogie, zwłaszcza, jeśli wysyłamy walutę inną niż euro. Do tego przewalutowanie kwoty w banku dodatkowo zwiększa koszty, jakie ponosimy.
00:00, 30.10.2018
W wyniku awaryjnego hamowania Twój samochód wylądował w rowie? Może jednak po prostu Twoje auto odmówiło Ci posłuszeństwa, a jednocześnie nie za bardzo wiesz co masz teraz z nim zrobić, żeby znowu ruszyło miejsca. Jest wiele takich sytuacji, w czasie których najzwyczajniej w świecie nie obejdziesz się bez pomocy drogowej.
11:20, 29.10.2018
Przeglądając internet, wiele można się dowiedzieć na temat modnej biżuterii zaręczynowej oraz pierścionków, które warto kupić. Gorzej, gdy potrzebujemy rady na równie poważny, a mniej popularny temat, jakim jest przejście przez zaręczyny od strony technicznej. Tylko mężczyzna, który zmierzył się z ukrywaniem pudełeczka z pierścionkiem wie, z jakim dużym stresem się to wiąże. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, które powinny pomóc w przygotowaniu zaręczynowej niespodzianki dla ukochanej.
11:38, 24.10.2018
Codziennie dbasz o to, aby dokładnie zmyć całą warstwę makijażu. A podczas pielęgnacji używasz dedykowanych do Twojego wieku i typu cery mleczka, toniku i kremu. Oprócz tego zalecane jest także stosowanie peelingów. Co wiesz na ten temat? Czy taki zabieg jest Ci rzeczywiście potrzebny?
1
11:23, 24.10.2018
Zewsząd słyszymy o atrakcyjnych ofertach firm oferujących dopłaty do odszkodowań. Rosnące zainteresowanie ze strony właścicieli uszkodzonych w wypadkach samochodów każde sądzić, że nie jest to złe wyjście i w razie problemów z uzyskaniem od ubezpieczyciela pieniędzy w kwocie, która pozwoli na rzetelną naprawę pojazdu, można się na nie zdecydować. Przyjrzyjmy mu się więc bliżej.
08:18, 23.10.2018
Piękna, malownicza i słoneczna Turcja - to nie lada gratka dla wielu turystów, ale oprócz wielu atrakcji, które przyciągają rzesze ludzi warto pamiętać o ubezpieczeniu kosztów leczenia. Wyjazd taki jak ten wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami, dlatego konieczne jest załatwienie spraw związanych z ubezpieczeniem będąc jeszcze w Polsce. Tylko pytanie, czy polisy oferowane przez biura podróży oferują swoim klientom wszystko to, co powinny?
21:38, 22.10.2018
Prowadząc firmę czasem nie wystarcza nam czasu na dbanie jeszcze o jej wizerunek w internecie. A warto, bo to może być źródłem stałego dopływu potencjalnych klientów. Z pomocą przychodzą wyspecjalizowane agencje internetowe.
15:16, 22.10.2018
Skrzynka pocztowa zapchana promocyjnymi gazetkami? Wyprawa do galerii z naręczem gazetek ulubionych sklepów? Tak często wygląda polska rzeczywistość. To się jednak zmienia. Nadchodzi nowe, czyli zakupy z telefonem w ręku, a w nim wszystkie promocje w jednym miejscu!
13:08, 22.10.2018
Chcąc zapewnić sobie komfortowy sen nie wystarczy tylko kupić dobrej jakości pościel, choć jest ona bardzo ważna, lecz konieczne będzie zainwestowanie w najwyższej jakości materac o odpowiedniej twardości. Takie wyposażenie nie kupuje się co miesiąc dlatego warto też zadbać o prawidłową jego ochronę by służył wiele lat bez konieczności czyszczenia go. Najlepszym wyjściem z sytuacji okażą się specjalne ochraniacze, które dopasowuje się do wielkości materaca.
09:37, 16.10.2018
Zapowiadają się poważne zmiany w przepisach o upadłości konsumenckiej. Najważniejszą będzie to, że upadłość będzie mogła ogłosić nawet osoba, która do niewypłacalności doprowadziła się umyślnie, a nie – jak dotąd – tylko nieumyślnie, z przyczyn od siebie niezależnych. Nie wiadomo, jak na tę inicjatywę ustawodawczą Ministerstwa Sprawiedliwości zareagują banki i firmy pożyczkowe, dla których może to oznaczać więcej umorzeń długów, a więc straty.
09:24, 16.10.2018
Zagadnienia prawne mogą brzmieć skomplikowanie dla osób, nie mających na co dzień styczności z tą dziedziną. Istnieją jednak pewne sytuacje życiowe, które wymagają od nas ich zrozumienia. Nie oznacza to jednak, że musimy studiować kodeksy prawa cywilnego bądź karnego, wystarczy skorzystać z pomocy specjalisty, czyli w tym przypadku adwokata bądź radcy prawnego. Czym różnią się te profesje i w jakich okolicznościach pomoc prawnika okaże się niezbędna?
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone