Zamknij
REKLAMA

KS Pałac Bydgoszcz vs Joker Świecie – zapowiedź meczu!

21:08, 27.01.2021 | Materiał partnera

W sobotę o 17:30 w Bydgoszczy odbędzie się kolejne spotkanie Tauron Ligi z udziałem Jokera Świecie. W ostatnim spotkaniu zawodniczki beniaminka gładko przegrały z Legionovią. Czy uda im się wrócić na zwycięską ścieżkę w derbach – sprawdzamy, co na ten temat sądzi PZBuk bukmacher?

Trudny sezon beniaminka

Joker Świecie ma bardzo trudny sezon 2020/2021. Beniaminek do tej pory wygrał zaledwie trzy spotkania, a w większości pozostałych rywalizacji zbiera lekcję siatkówki, które powinny zaprocentować w przyszłości. 10 stycznia, dzięki wygranej nad Energą Joker odskoczył na sześć punktów od zamykającej tabelę drużyny z Piły.

Od stycznia Joker ma nowego trenera, o czym informowaliśmy tutaj.

Nie ulega wątpliwości, że do końca sezonu zawodniczki Jokera będą grać o utrzymanie, jednak oprócz poprawy własnej gry, mają prawo spoglądać na rywalki, ponieważ Piła w tym momencie jest w głębokim kryzysie i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Przypomnijmy, że z Tauron Ligi spada tylko jedna drużyna, co plasuje Joker w dobrej sytuacji.

Bilans setów Jokera po 16 rozegranych meczach to 17 wygranych partii i aż 42 przegrane. Co ciekawe, drużyna ze Świecia lepiej radzi sobie w delegacjach, gdzie wywalczyła osiem z dziesięciu punktów. Na swojej hali mają gigantyczne problemy, ponieważ do tej pory przegrały wszystkie osiem spotkań, a do tego w klasyfikacji meczów domowych są najgorsze w całej lidze. W tych ośmiu meczach wygrali tylko sześć setów.

PZBuk bukmacher nie ma wątpliwości, że jeśli ktoś ma spaść z ligi, to będzie to ekipa z Piły.

Czas na KS Pałac Bydgoszcz!

Można powiedzieć, że w weekend odbędą się derby województwa kujawsko-pomorskiego w kobiecej siatkówce. Joker pojedzie do Bydgoszczy na spotkanie z miejscowym Pałacem. Faworytkami tego pojedynku są zawodniczki gospodarzy, jednak bukmacher nie przekreśla szans gości. Dlaczego? KS Pałac, podobnie jak Joker, słabo radzi sobie na swoim boisku. Do tej pory zawodniczki z Bydgoszczy rozegrały 8 pojedynków domowych, z których tylko dwa razy wyszły obronną ręką z wygraną na koncie.

Jeśli rozłożymy na czynniki pierwsze statystyki domowe Pałacu, to łatwo zauważyć, że oprócz wygranej w ostatniej kolejce z Kaliszem 3:0 – wcześniej ta drużyna zanotowała aż sześć porażek z rzędu w swojej hali. Joker ma realne prawo, aby myśleć o sprawieniu niespodzianki, zwłaszcza że ta drużyna lepiej radzi sobie na wyjazdach, co nie umknęło uwadze bukmachera, a także graczy!

 

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%