Zamknij
REKLAMA

Czy możemy kupić sobie popularność na Instagramie?

13:04, 07.04.2021 | Materiał partnera

Wiele osób marzy dzisiaj o zostaniu kimś popularnym, nawet niekoniecznie o zarabianiu swojej ze swojej działalności w internecie, ale o samym staniu się rozpoznawalną osobą. Jednak do tego musimy się porządnie przyłożyć. Wymaga to od nas zaangażowania i inwestowania w nasze profile na social mediach, a to niekoniecznie jest tak efektywna jak kupienie sobie obserwatorów.

Czy możemy kupić sobie popularność na Instagramie?

Wiele osób marzy dzisiaj o zostaniu kimś popularnym, nawet niekoniecznie o zarabianiu swojej ze swojej działalności w internecie, ale o samym staniu się rozpoznawalną osobą. Jednak do tego musimy się porządnie przyłożyć. Wymaga to od nas zaangażowania i inwestowania w nasze profile na social mediach, a to niekoniecznie jest tak efektywna jak kupienie sobie obserwatorów na Instagramie.

Czy możemy kupić sobie obserwatorów?

Im więcej gwiazd zdobywa popularność na Instagramie, tym więcej obserwatorów zaczyna marzyć o takiej samej karierze. Zdobycie popularności od zera wymaga jednak bardzo dużo poświęcenia, zaangażowania i przede wszystkim wytrwałości, a na to nie zawsze są czas. Oczekujemy szybkich efektów, a kiedy one nie przychodzą, potrafimy zniechęcić się z dnia na dzień i zupełnie zrzucić to co jeszcze przed chwilą sprawiało nam przyjemność. Dlatego dziś na rynku jest masa firm, które oferują nam zakup obserwatorów czy polubień pod naszymi zdjęciami. Takie rozwiązanie pozwala nam bardzo szybko osiągnąć to, na co W normalnych warunkach pracowalibyśmy latami. 

Czy ten proces jest bezpieczny?

W teorii za dokupowanie obserwujących lub polubienie grozi nam ban z platformy. Dziś jednak firmy się tym zajmujące potrafią bardzo skutecznie obchodzić zabezpieczenia wyłapujące tego typu praktyki. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy bezkarni. Dokupienie obserwatorzy nie sprawiają, że będziemy mieć na swoim profilu większy ruch. Przez to co sprawniejsi użytkownicy Instagrama czy innych social mediów będą w stanie rozpoznać, kiedy kupujemy obserwatorów. A nie ma nic gorszego, niż zostanie przyłapanym na takiej praktyce przez naszych własnych byłych już fanów. Mogą oni nagłośnić całą sprawę, przez co zostaniemy skreśleni przez społeczność.

Co dają dokupione serduszka?

Jeśli mimo powyższego ostrzeżenia dalej chcesz spróbować tej praktyki, musisz wiedzieć, co realnie takie dokupywanie zasięgów ci da. Nieważne, czy to kupujesz serduszka, czy obserwatorów będą to tylko puste liczby, przypisane do twojego konta. Nie przełożą się one w żaden sposób na aktywność, czy przyrost realnych użytkowników wchodzących z Tobą w interakcje. Oznacza to, że nie kupujesz sobie realne i popularności a jedynie zwiększasz cyfry do ciebie przypisane. Będzie to łatwo wykryć w statystykach danego serwisu, co uniemożliwi Ci nawiązanie większych współprac czy kolaboracji z innymi popularniejszymi albo równymi popularności Tobie użytkownikami.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%