Zamknij
REKLAMA

Naklejki wypukłe 3D – skuteczne i niedrogie narzędzie do wypromowania marki.

15:40, 25.10.2021 | materiały partnera
Skomentuj

Prowadzenie firmy usługowej lub produkcyjnej i umiejętne zarządzanie nią to wieczna walka – najpierw o to, by zaistnieć na rynku, później z wszechobecną konkurencją. W obu przypadkach najważniejsze jest skuteczne wyróżnienie marki. Jednym z wypróbowanych, a jednocześnie przyjaznych finansowo narzędzi, które mogą być w tym zadaniu pomocne są naklejki wypukłe 3D. Jakie są korzyści z ich stosowania oraz w jaki sposób się nimi posługiwać, by osiągnąć sukces i stać się lepiej rozpoznawalnym na rynku?

Czym są naklejki wypukłe 3D?

To rodzaj niezwykle trwałych, wyróżniających się estetyką i elegancją naklejek informacyjnych i reklamowych, które produkowane są przy użyciu żywicy epoksydowej. Przy ich produkcji wykorzystuje się również wysokiej jakości druk cyfrowy. W zależności od potrzeb oraz funkcji, jakie mają pełnić naklejki wypukłe 3D nadaje się im określone: wielkość i kształt, a także decyduje o zastosowaniu odpowiedniej kolorystyki.

Naklejki wypukłe 3d – zastosowanie.

Tego rodzaju naklejki służą przede wszystkim do lepszej identyfikacji marki. Umieszcza się je wówczas w najbardziej widocznym miejscu na opakowaniu danego produktu. Są także wykorzystywane, jako ciekawy i praktyczny gadżet reklamowy. Mogą też posłużyć do kreatywnego przedstawienia firmy – wtedy pełnią funkcję nowoczesnej wizytówki, której nie sposób przeoczyć czy zgubić. Ten rodzaj naklejek świetnie sprawdzi się również, jako wyróżnik określonych: właściwości, cechy czy składnika, którym firma chce przekonać do siebie potencjalnych nabywców. Takie naklejki można również wykorzystać jako niezwykle praktyczne zamknięcie opakowania wielokrotnego użytku. Technologia ich wytwarzania gwarantuje mocne trzymanie, a przy tym wyjątkową trwałość zamknięcia, nawet przy częstym naklejaniu i odklejaniu.

Naklejki 3D – jako skuteczne narzędzie do promowania marki.

Jak widzimy naklejki 3D mogą przybrać dowolną formę, a to z kolei rozszerza możliwości ich zastosowania do promowania marki. Z ich pomocą można więc oznakować produkt, który stanie się bardziej widoczny wśród innych konkurencyjnych artykułów. Ponieważ są niezwykle trwałe, a także świetnie radzą sobie z wilgocią, nie pękają pod wpływem niskich temperatur, a słońce nie powoduje, że blakną można je wykorzystać również w postaci banneru informacyjnego. Naklejki wypukłe 3D można też wykorzystać, jako swoistą wizytówkę z danymi teleadresowymi firmy. Jeśli nada się jej przy tym atrakcyjną wizualnie formę, można być pewnym, że klient nigdy nie zgubi kontaktu do naszej firmy, a nawet podzieli się nim z innymi.

Gdzie najlepiej zamówić dobrej jakości naklejki 3D?

Ich produkcją zajmują się głównie wyspecjalizowane w technologii 3D nowoczesne drukarnie i to właśnie im najlepiej powierzyć tego typu zlecenie. Dlaczego? Ponieważ posiadają one odpowiednie materiały oraz narzędzia, które pozwalają na nadanie żywicy dowolnego kształtu oraz decydują o żywotności zarówno samych naklejek, jak i widniejących na nich nadruków. Wśród firm, które profesjonalnie i kompleksowo wykonają dla nas nasze naklejki wypukłe 3D należy wymienić chociażby polską firmę POLINAL. Drukarnia zajmuje się nie tylko samym wytwarzaniem naklejek, ale również pomaga w przygotowaniu samego projektu od podstaw. Warto przy tym nadmienić, że w swojej ofercie firma posiada też klasyczne naklejki reklamowe. Wyróżniają je jednak podobna żywotność oraz jakość, co naklejek żywicowych. Ponadto dzięki specjalnym ploterom, producent może nadać im nawet najbardziej wyszukany i nawiązujący do sprzedawanego produktu kształt. Tym sposobem również łatwo wyróżnić się na tle konkurencji oraz podkreślić swoją wyjątkowość.

Podsumowując – jeśli szukasz niedrogiego, ale skutecznego narzędzia do promocji swojej marki postaw na naklejki wypukłe 3D od firmy POLINAL. Ich spore zróżnicowanie powoduje, że bez trudu nadasz im odpowiedni format, a dzięki temu Twoja firma stanie się lepiej rozpoznawalna. Ponadto jeśli zdecydujesz się na duże zamówienie – zyska na tym budżet firmy, gdyż cena zamówienia automatycznie się obniży.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%